[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
mail
kekku500
spämmer!

[EEMAL]

postitati 25.9.2006 17:22 Tsiteeri
mail

Ma tahtsin teada kuidas saab nii, et kirjutad mingi kirja ära ja saadad selle mingile mailile?
Ehk mingi mail sender?

---

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
simmo
Level 10

[EEMAL]

postitati 26.9.2006 15:00 Tsiteeri

ma oleks ka sellisest võimalusest huvitatud

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 26.9.2006 16:37 Tsiteeri

hea mõte oleks ise otsida näiteks netist või googlest. kuna aga kindlasti hakkab jälle teema pihta, et "...aga ma ju juba otsisin!" siis ma annan parem juba aadressi kust te kindlasti leiate: http://php.center.ee/skriptid.php?alamkategooria=3

[Muudetud: 26-9-2006 HorsePower]

Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
kekku500
spämmer!

[EEMAL]

postitati 26.9.2006 18:29 Tsiteeri

ma mõtlesin seda tõesti game makeris ehk nagu game makeriga teed mail sender-i see sobib näiteks mõne mängu lõppu
---

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 26.9.2006 19:52 Tsiteeri

ega jah ei mäletagi enam hästi aga php kood oli seal küll sees egas horepower teid valele rajale saatnud! tuleb lihtsalt html exe'sse tuua vajalikud näited google!

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 26.9.2006 20:09 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: dm11
Asi on tegelikult game makeri sees mõeldud, Horsepower :)

vist?

vabandust... ma ei pannud alafoorumit tähele.:nuux:

Boss1
Level 1

[EEMAL]

postitati 27.9.2006 17:36 Tsiteeri

nähh ma ei teagi sellele küsimusele vastust, kuigi peaksin=P

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 28.9.2006 13:58 Tsiteeri

ikkagi teed enda saidi ja siis kuvad selle läbi dll'i gm ja see järel teed endale salvestus kausta millesse lähvad saadetud asjad!
ja veel et seda exe'st kätte saada on vaja teha teine dll ka koodiga kuhu see saadetakse ... ma koodi ei saanud välja tuua vasak klikk oli sellel lehel lubatud...

kekku500
spämmer!

[EEMAL]

postitati 29.9.2006 18:39 Tsiteeri

aga kuidas seda dll teha saab?
---

HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 29.9.2006 18:45 Tsiteeri

Dll´e tehakse näiteks C++´iga. Kui sa juba GM´is ei jaga koodi kirjutada pole mõtet dll´e teha trügima minna, sest C keel on veel keerulisem.

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 30.9.2006 10:24 Tsiteeri

olen proovinud teha seda värki aga dll ei saanud ise teha pole c++ ja kood oli äge panin nagu 10 maili sisse et hakaks saatma neile siis hakas windows plinkima uus mail uus mail...

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm