[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
2 mängijaga tangi mäng, läbi interneti
Rasmussa
Level 3

[EEMAL]

postitati 20.8.2006 23:39 Tsiteeri
2 mängijaga tangi mäng, läbi interneti

Ma tahaksin teha tanki mängu, kus tanki juhitakse hiirega, on erinevad relvad ning me võitleme sõbraga külg-külje kõrval. Ma tahaksin ainult seda, et ma saaksin kasvõi ainult ühe arvutiga (koos läbi interneti) mängida, ja kuidas ma siis saaksin teha nii, et kumbagi tanki juhiks ikka erinevad hiired ning nupud jms.:nutab::duh:

Ja kui on koodidega (midagigi), siis kuluks näited TÕESTI ära.

[Muudetud: 20-8-2006 Rasmussa]

Edit:
Parandasin ka teema pealkirja reeglitega vastavaks. Siinkohal ei anna veel hoiatust, selle asemel soovitaks reeglid uuesti üle vaadata.

dender

[Muudetud: 21-8-2006 dender]

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
dender
Level 9

[EEMAL]

postitati 21.8.2006 08:17 Tsiteeri

Ühest arvutist kaks mängijat läbi neti... mis mõttega siis üldse läbi neti seda asja teha on kui mõlemad mängijad saavad ühest arvutist seda mängida?

Ma saan veel aru kui 2p moodi ilma netita.

Aga ma ei tea et saaks yhest arvutist kahe hiirega mängida. Võib olla eksin aga mina pole sellist asja veel näinud. Igatahes soovitan sul siis mänu nii teha et olex mängitav nuppudega.

NT: 1p mängib wasd nuppudega
2p mängib nooltega

Rasmussa
Level 3

[EEMAL]

postitati 21.8.2006 13:25 Tsiteeri

Kas sa tahad öelda, et sa PÄRISELT ei saanud aru mida ma mõtlesin!!!??? Uskumatu!!!!!!!!!!

Ma tahaksin hoopis mängida läbi interneti oma sõbraga, kes istub oma kodus arvuti taga. Mõtle ise, ega ühte arvutisse ei saa panna 2 hiirt. Mul on vaja hiirt sihtimiseks. Kas seda saab üldse teha, ja kui saab siis palun aidake. Kuidas mõjuks kummalegi tangile eri arvuti nupud, hiir jms asjad?

dender
Level 9

[EEMAL]

gm6.gif postitati 21.8.2006 13:50 Tsiteeri

Ega jh ma tõesti ei saanud aru kuna väljendus oli suht nadi. Mis siin ikka arvata kui

külg-külje kõrval...
...ainult ühe arvutiga (koos läbi interneti)....
...et kumbagi tanki juhiks ikka erinevad hiired ning nupud...

Nii et mõtle ise.

-------------
Ja hiirega saab sihtida. Neti läbi mängimise kohta ei oska ma palju aidata kuna ise olen neti võimalustega vähe kokku puutunud.

Mingi mu vana sihtimise Näide:

Lisatud fail: Shoot.gm6 (8.09kb)
149 korda tõmmatud

Rasmussa
Level 3

[EEMAL]

postitati 21.8.2006 16:06 Tsiteeri

Ma tean kuidas sihtida! Ning...
...külg-külje kõrval... tähendab mängus.
...ainult ühe arvutiga (koos läbi interneti)... tähendab KOOS teise arvutiga mängida.
...kumbagi tanki juhiks erinevad hiired... Mõtle ise!

Sa võiksid ise mõelda ennem kui teeselda et aru ei saa. Sina jah äkki ei ole kokku puutunud läbi neti mängimisega. Kuid ma küsisin kõigilt. Miks keegi teine ei vasta, või soovita midagi/kedagi.

[Muudetud: 21-8-2006 Rasmussa]

dender
Level 9

[EEMAL]

postitati 21.8.2006 16:14 Tsiteeri

irw. Ma eriti ei viitsa suga siin teemas hakkama ajama millest keegi aru ei saanud vms.

Mina sain nii aru nagu sul oli kirjutatud! :

Külg külje kõrval... et on kaks screeni ühes aknas kus mängijad mängivad.

ainult yhe arvutiga koos läbi neti, see on natuke segane selgitus asjale, aga et yhe arvuti kaudu mängiksid nagu mõlemad inimesed ja läbi neti ?

Ja kui läbi neti mängid siis nagu loogiliselt pole ju erinevaid kontrolle vaja.

Ja see on ka natuke imelik kui räägid:

" Mul on vaja hiirt sihtimiseks. Kas seda saab üldse teha, ja kui saab siis palun aidake. "

Ja siis hiljem mainid et juba tead kuidas sihtida :s.

Ja see et sa küsid kõigilt, on ka ilmselge, mina andsin lihtsalt omapoolse vastuse!

[Muudetud: 21-8-2006 dender]

madmad
Level 4

[EEMAL]

postitati 21.8.2006 16:24 Tsiteeri

ma tahaks ka siukest näidet. xD
Mängutegemis isu tuleks 100% tagasi. :D

jurkakm
Moderaator

[EEMAL]

postitati 21.8.2006 19:11 Tsiteeri

Rasmussa, sa ikka ise saad aru mida sa tahad ?
http://img209.imageshack.us/img209/9518/11181649260826xo3ihtf2.jpg

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Rasmussa
Level 3

[EEMAL]

postitati 23.8.2006 19:36 Tsiteeri

:uh:Appi, kui juhm võib keegi olla!!!!!!!!!!

To dender:

Tundub, et sa ei saa mitte millegistki aru. Sa pead mõtlema loogiliselt.
Ja kui läbi neti mängida, siis O N vaja erinevaid kontrolle, kui on kaks tanki, ning mõlemat liigutatakse nooltega ning sihitakse hiirega... Edasi (ära võta üldiselt vaid mõtle peaga) mõtle ise.

Hoopis see on natuke imelik, et sa selliseid idiootsusi räägid.
Ja mis pagana :s !!!!!!!! Sa arvad et ma olen NII loll, et ei tea kas hiirega sihtimine on võimalik.

JA, sina ei andnud omaltpoolt mitte mingit vastust. Sa ainult näägutad sõnade kallal. Õpi mõtlema, senikauaks ära proovi aidata siin teemas, ega midagi muud.

To jurkam:

Ma tean väga täpselt mida ma tahan. Aga kõigil on midagi minu vastu, ning keegi ei taha aidata. Ma ei usu, et te tegelikult ei saa aru, mida ma öelda tahan. TE TEETE SEDA MEELEGA!!! Mida ma ometi teile teinud olen???

[Muudetud: 23-8-2006 Rasmussa]

jurkakm
Moderaator

[EEMAL]

postitati 23.8.2006 19:45 Tsiteeri

Ei ole kellelgi sinu vastu veel midagi aga millegi pärast on suu jutt erinev sellest mida sa mõtled ja niimodi ei saagi meie mitte midagi aru. Ürita natuke rohkem selgemalt oma juttu rääkida. Võibolla on siin teemas juba mingit värki tekind aga mina ei viitsi seda lugeda.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Brus
Level 11

[EEMAL]

postitati 23.8.2006 19:47 Tsiteeri

ma saan aru mida sa tahad teha...Pealkirja lugedes juba sain..Kuid selle teostamineon hiiglama raske.Sa mõtled ju et nagu sõbraga tahate mängida et tema nagu oma koduss ja sina oma kodus läbi interneti ühenduse?Ei ole eriti raske aru saada,ma sain aru sarnane mäng,nagu anC tegi nimi oli vist Battle empire...
http://img152.imageshack.us/img152/9484/joulumanguke1wq4.png
Maze II: Brus
dender
Level 9

[EEMAL]

postitati 23.8.2006 20:00 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: jurkakm
Ei ole kellelgi sinu vastu veel midagi aga millegi pärast on suu jutt erinev sellest mida sa mõtled ja niimodi ei saagi meie mitte midagi aru. Ürita natuke rohkem selgemalt oma juttu rääkida. Võibolla on siin teemas juba mingit värki tekind aga mina ei viitsi seda lugeda.

Nu vot täpselt selles asi ongi! Rasmussa, ma ei nääguta sõnade kallal, kirjutatakse ju seda mida mõeldakse. Tuleb osata ennast siis niimoodi väljendada, et kõik olex arusaadav ja ei tekiks küsimusi ega arusaamatusi.

Nii et rahu!

Ja muide kui tahad neti kaudu midagi teha siis soovitaks vaadata GM ametlikul lehel olevat MP näidet:
http://gamemaker.nl/tutorial.html

Rasmussa
Level 3

[EEMAL]

postitati 23.8.2006 21:04 Tsiteeri

Näete, Brus sao hästi aru. Kui järele mõelda, siis vaatamata sõnadele, võib aru saada küll.

dender
Level 9

[EEMAL]

postitati 23.8.2006 21:54 Tsiteeri

Nuh siis ju väga hea. Lihtsalt ma olen ise kokku puutunud erinevate "mõistetega" nii et tähendused on omamoodi selged ja kui mõeldakse midagi selle "mõiste" all natuke teistsugust asja siis muidugi tekib arusaamatusi. Aga et sellist asja enam ei juhtuks siis õix esimene kord ennast täpsemalt väljendada ja kasutada ühemõttelisi väljendeid.

Jätame nyyd selle mõttetu -õpin kodus kirjutama ja tulen foorumisse offtopicu ja üldse vajad sa veel millegiga abi?

Rasmussa
Level 3

[EEMAL]

postitati 24.8.2006 08:57 Tsiteeri

Jah, ma vajan abi läbi interneti mängimis võimalusega mängu tegemisel. Ning äkki saaks seletada NII lihtsalt kui võimalik?

[Muudetud: 24-8-2006 Rasmussa]

jurkakm
Moderaator

[EEMAL]

postitati 24.8.2006 09:06 Tsiteeri

Link Näe siin on olemas tutorial kuidas teha läbi interneti mängitavat mängu. Ei tea kas see on see mida sa täpselt vajad aga noh mingi üldplaani saad endale läbi selle koostada.

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm