[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Seadistame bouncet, ja muud
makerimages
Level 3

[EEMAL]

postitati 27.2.2011 11:50 Tsiteeri
Seadistame bouncet, ja muud

Niisiis, mul on vaja teha selline asi, et obj_midagi peaks collisionil kuuliga põrkama (lendama) kuulist sama suunda kuhu kuul lendas.Probl selles, et bounce funktsioon ei võimalda sellist teha ja on üldse kehvasti tehtud. Seega-Kuidas saan sellist asja teha?

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 27.2.2011 11:53 Tsiteeri

collisionil kuuliga pane talle kiiruseks see mis oli kuulil ja suunaks kuuli suund, ning siis nt collision siena vms asjaga pane bounce funktsioon.
.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
makerimages
Level 3

[EEMAL]

postitati 27.2.2011 11:54 Tsiteeri

Tänud, VEEL ÜKS KÜSS:

Mul on vaja, et paari globali väärtust näidatakse kindlas kohas oleval seinal (ei ole eriobjekt) 3d-s. Kuidas saavutada seda, et obj_minasedateen näitab globalite väärust mingis kindlas kohas oleval üldisel seinal 3d-s?

PartyStarter
Level 3

[EEMAL]

postitati 28.2.2011 11:39 Tsiteeri

misasja sa ajad, shooter

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 28.2.2011 15:45 Tsiteeri

ta tahab 3d-s teksti kuvada
http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=491307&st=0&p=3640561&hl=+draw%20+text%20+wall&fromsearch=1&#en try3640561

ei ole kidel kas aitab, aga ma kipun arvama et ametikus foorumis on see küsimus lahendatud kunagi juba, otsi natuke

.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 2.3.2011 15:44 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: makerimages
Niisiis, mul on vaja teha selline asi, et obj_midagi peaks collisionil kuuliga põrkama (lendama) kuulist sama suunda kuhu kuul lendas.Probl selles, et bounce funktsioon ei võimalda sellist teha ja on üldse kehvasti tehtud. Seega-Kuidas saan sellist asja teha?

Mul on isiklikult midagi selle vastu kui meelega tahetakse füüsikaseadusi eirata. Mõtle mängijatele ka, inimesed hakkavadki pärast nii arvama, et tulistad kuuli ja vaenlane lendab mitme meetri kaugusele.
Ebanormaalne..
Muidugi kui sa mingist muust asjast rääkisid üldse siis sry, aga see on lihtsalt minu arvamus, et ei tohiks niimoodi füüsikat eirata.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 2.3.2011 18:13 Tsiteeri

kusjuurs kui shooter küsis seda, siis ma mõtlesin et platformeri füüsikamootor kus asjad vastavalt massile käituvad, oleks päris tuus, keegi ennem ära ei tee siis peab vist ise käsile võtma.

ei mõtle mingit kõrgemat matemaatikat vaid lihtsamat inertsi jne.

.

jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 3.3.2011 06:19 Tsiteeri

Jah, aga kuuliga ei tule sul peaaegu mingit inertsi.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Zimonak
Level 4

[EEMAL]

postitati 3.3.2011 11:21 Tsiteeri

@Uku:

Tsitaat:
Tsitaat: Uku
platformeri füüsikamootor kus asjad vastavalt massile käituvad, oleks päris tuus, keegi ennem ära ei tee siis peab vist ise käsile võtma.

ei mõtle mingit kõrgemat matemaatikat vaid lihtsamat inertsi jne.

Tegelesin hiljaaegu selle massi teemaga. Vt. exe faili näide 2, seal on kaks kuuli, mis põrkuvad. Põrkamise kiirused arvutatakse vastavalt massidele (inertsimomendi jäävuseseadus).
http://web.zone.ee/zimonak_failid/Gravity and Bounce.exe

...
Veresaun II: Zimonak
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm