[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Zanza
Zanza
Level 2

[EEMAL]

postitati 30.1.2011 20:57 Tsiteeri
Zanza

Tervitus!

Oli siin ka varem kasutaja olemas, kuid kuna maailmavaated on ajapikku muutunud ei pidanud seda kasutajanime enam väga sümpaatseks, otsustasin teha uue kasutaja ja alustada uuelt lehelt.

Kuidas avastasin Game Makeri, tegelikult ma ei mäletagi kuna see päris täpselt oli aga suht aastaid tagasi, kui sain tuttavaks sellise isikuga nagu Batoonike, kes mulle seda programmi tutvustas. Alguses oli muidugi huvi väga suur aga kuna vanus oli selline kus loogiline mõtlemine puudus ei saanud asjast asja. Vahepeal oli päris päris pikk paus, kuid nüüd umbes kuu - paar tagasi sai asi uuesti käsile võetud. Reaalselt pole kahjuks ühtegi mängu valmis teinud aga päris palju algeid on olemas.

Mudilaseks ilmselt üritan saada Äri võistluse mänguga mis vaikselt valmib.

Minust endast.. olen 19 aastane ja tegelt pole enam juubelini palju jäänud. Õpin Tartu Kutsehariduskeskuses teisel kursusel "Arvutid ja Arvutivõrgud" Hobideks on: Tsiklid, Helisüsteemid (autode omad), Taekwondo ja vahel eksib ka mõni pidu sekka ära. Tööl käin enamasti suvel, Turvamees vabaõhu üritustel.

Sellega on ilmselt kõik õeldud esialgu ;) Parimat!

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
batoonike

[EEMAL]

postitati 31.1.2011 11:49 Tsiteeri

Yea, refence count: +1! Loodame, et bänni ei saa.
Aktsioon III: batoonike<br>Kambakas II: batoonike, whitepower1, tenno11
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
-heips-
Level 4

[EEMAL]

postitati 19.2.2011 22:20 Tsiteeri

Soovin sulle edu. :)
Jou, võid kindel olla
Minu mäng Mängitav mäng Valmis alles 20%

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm