[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3
Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia
jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 28.1.2011 14:11 Tsiteeri

Windows XP Service Pack 3, ära olin umbes 5 min.
Netiühenduse kohta ei ole kindel, samal ajal olin internetis, aga mine tea, sest lehti ei laeta ju kogu aeg..

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 28.1.2011 19:49 Tsiteeri

Kõik kes tahavad mängida ronige hamachisse, kui batoon pole online, siis ilma Hama'ta mängida ei saa.

Networki nimi: LambidJaMegarass
Pass: 123

(Hetkel mina ja Maksud mängime - 20:49)

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
batoonike

[EEMAL]

postitati 28.1.2011 19:57 Tsiteeri

BS! Kõik kellel on port 14 000 TCP forwarditud saavad hostida. Ainult normann ei saa, sest tal on pordid kinni vms.
Aktsioon III: batoonike<br>Kambakas II: batoonike, whitepower1, tenno11
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 28.1.2011 20:33 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: batoonike
BS! Kõik kellel on port 14 000 TCP forwarditud saavad hostida. Ainult normann ei saa, sest tal on pordid kinni vms.

Jajah, aga siiamaani on ainult sinul ja valteril võimalik hostida olnud vist.

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
batoonike

[EEMAL]

postitati 28.1.2011 20:55 Tsiteeri

Well jah, peaks vist ühe korraliku port-forwardimise tutooriali ehitama eesti keeles. Raudselt osad saaksid veel korda teha omal.
jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 28.1.2011 21:45 Tsiteeri

Batoonike, tee mingi dedicated server ka juurde..
Mul nt pordid forwarditud ja interneti kiirus seisab tühjana suht, poleks probleemi hostida isegi kui ma ei mängi hetkel.

edit: Mu arvuti ei suutnud ennast ühendada Normanni võrguga..

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 28.1.2011 22:02 Tsiteeri

Vana networki pass polnud õigesti meeles ja seda kuidagi võtta ka ei saa, niiet tegin uue, sinna peaks saama joinida ka:

Networki nimi: LambidJaMegarass
Pass: 123

Muidu praegu mina, batoon ja Maksud mängime global lobbys kui keegi tahab joinida.

EDIT: not anymoar

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

batoonike

[EEMAL]

postitati 28.1.2011 22:34 Tsiteeri

Tegelt hetkel mitte, versioon 150ne testimine käib ja vaja jooksvalt buge parandada and stuff... Aga 148t (ehk seda mis siin on) saab küll teha.
Maksud
Level 5

[EEMAL]

postitati 29.1.2011 09:37 Tsiteeri

Harjutan Secret rassiga mängimist AI vastu. Kuidas Snaipritega bossi võita?
http://www.upload.ee/image/1085224/range77.PNG

batoonike

[EEMAL]

postitati 29.1.2011 15:49 Tsiteeri

Snaiprite ülesanne ei ole bossi võita. Bossil on 30 või 35 armorit peamiselt selle pärast, et teda snaipritega maha lasta ei saaks. Snaipri laskmisulatus on nii suur, et suurema kaardi peal oleks väga halb, kui ala neljal snaipril oleks võimalik boss kaugelt maha võtta.

Üldise skilli parandamise huvides ma soovitaks näiteks snaiprid nädalaks ära unustada ja teiste unititega mängida. Eilses viimases 3 mängija ja AIga mängus õnnestus mul kuidagi võita ilma ühegi snaipri või nähtamatu tüübita. See-eest on tore näha, et sa oled acid-tüübid avastanud.

-----------------------------------------------------

Fännide nõudmisel tegin wiki alge. Esialgu ingliskeeles, kuna eestikeelset mahukat teost oleks suht lühinägelik teha ilma ingliskeelse tõlketa.

http://lampsand.wikispaces.com/

Kui keegi peaks tahtma millegipärast unitite lehti teha siis versioon 150ne KÕIGI unitite info on siin. Suhteliselt keeruline dokument, varuge kannatust.

http://batoonike.indrek.org/rasside_info_v150.txt

Artikleid saavad muuta ja lisada "memberid". Kui keegi soovib midagi kirjutada või muuta siis öelge mulle ja ma saadan e-mailile kutse. Tänud kõigile, kes on tahtnud juba midagi lisada - Maksud, Normann ja possibly teised!
-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 31.1.2011 19:00 Tsiteeri

Tore, et see mäng jälle esile tõusis. Ma olen siin vahelduva eduga seda arvuti vastu mänginud ning arvan, et see on väärt mäng.

mul on v142

Meeste liigutamine võiks korras olla, sest äärmiselt tüütu on neid ühekaupa seinatagant välja peksta. Mingi korralik pathfinding
iks olla. Aga seda ka, et ma ei ole veel uuemat versiooni mänginud. Äkki on süsteem parem, kohe vaatan.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorss
batoonike

[EEMAL]

postitati 26.4.2011 17:18 Tsiteeri

Meeste liigutamine tõotab tuua ikka mingi % mängijate vastumeelsuse aga see on põhimõtteline asi. Vaata sellele kui malele: sa ei hakka males nõudma ,et su vankril või odal oleks realistlik pathfinding. Ma arvan, et selline tahtlik ebamugavus lisab mängule strateegilise aspekti ja seda ei ole plaanis ära kaotada.

Grande Edit:

Kuna tekkis soov mängida, siis väljastan viimaste balance-uuendustega enam-vähem stabiilse mitte-ametliku versiooni :)

Tegime Normanniga mõned matsid ja ei märganud mingeid anomaaliad. Kes on juba vana pro, võib kohe tutooriali alguses Esc vajutada ja lobbysse tulla. Parim viis mängijaid leida on saata u2u-sid mulle või normannile või maksudele ja msn-s rääkida.

Siit saab alla laadida

Lamps and megarace wiki

Ametlik kommuuni foorum ajutiselt siin, haha.

Grande edit 2

Tegin mõned iluparandused ja riliisin GMC-s ametliku versiooni 157 :) Kõik on oodatud mängima! Kes liiga rämedalt pähe on saanud siis nüüd tuleb algajaid rohkem ja ei pea aint minu või normanniga madistama.

Download link on sama.

GMC link, bumpige ja spämmige: http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=506651

Lamps and Megarace - multiplayer strateegia

You've got the boomin' system But it's blasting out doo-doo
You think it's chocolate milk But it's watered down yoo-hoo
oskarvalk
Level 3

[EEMAL]

postitati 29.4.2011 16:26 Tsiteeri

Mängiks mõnikord?

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
oliver12
Level 4

[EEMAL]

postitati 29.4.2011 16:38 Tsiteeri

On pakkuda aega?
Ootan alati abi, õppimiseks ei ole kunagi hilja

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
batoonike

[EEMAL]

postitati 29.4.2011 17:11 Tsiteeri

Näiteks praegu? Ma enam-vähem pidevalt hostin viimasel ajal. Tegime näiteks Maksudega 2-3 matsi, sain pähe 2x vähemalt :D

Maksud
Level 5

[EEMAL]

postitati 29.4.2011 19:28 Tsiteeri

Me tegime 2 matsi ja sa said mõlemad pähe. :D
Tundub, et täna ei olnud sinu päev või siis on selle mapi peal tõesti snaiper + zombid liiga raske.

batoonike

[EEMAL]

postitati 29.4.2011 20:12 Tsiteeri

Selle mapi peal on ranged tüübid eelisseisundis võrreldes "tavaliste" mappidega, sest kesksete kullakaevanduste juurde on raske liikuda. Maksude skill on ka õnneks päris normaalsele tasemele tõusnud, ei saa enam lahmides võita. Selle mapi ma tegin natuke ümber, et ei oleks nii laskjate-keskne. Uus versioon tuleb siis on map ka uuendatud.

Oliveri nägin kah, aga olin eemal ja siis oli tema eemal ja siis kadus mul nett ära. Nüüd korras kõik.

pr0str33t
Level 6

[EEMAL]

postitati 30.4.2011 12:00 Tsiteeri

keegi viitsib hostida ? ( mitte hamachi . ) tahaks ära proovida multis.
Päkapikk põrgus v0.3 Engine ~55% valma ...

batoonike

[EEMAL]

postitati 30.4.2011 13:20 Tsiteeri

Koguaeg hostin, pane mäng käima => vali "Global lobby" => joini.

pr0str33t
Level 6

[EEMAL]

postitati 30.4.2011 15:08 Tsiteeri

Ohjah, Batooniga natuke pelasime . huvitav oli :P

batoonike

[EEMAL]

postitati 30.4.2011 16:26 Tsiteeri

Praegu jah. Üldiselt kui koguaeg refreshimas hoida siis peaks varem või hiljem leidma. See ei söö eriti arvutit ma arvan, et võid rahus muid asju häkkida samal ajal.

EDIT: Praegu on ideaalne aeg multiplayeriga alustada! Pr0str33t ja muud tüübid alustasid mängimist, ehk saab pisut algajamate vastu mängida.

Maksud
Level 5

[EEMAL]

postitati 30.4.2011 16:57 Tsiteeri

Kas te mängite veel? Tahaks ka tulla, aga sind pole msnis näha, nii et ei saa ühendust võtta.

pr0str33t
Level 6

[EEMAL]

postitati 30.4.2011 16:59 Tsiteeri

Ma kavatsen endal siis porti forwardida , ning hakkan hostima vahest. siis mängime Maksud.

batoonike

[EEMAL]

postitati 30.4.2011 18:12 Tsiteeri

Oliver12 ka täitsa olemas, te peaks prostreedi ja oliver12-ga tegema matsi ennekõike. Või 2vs1 maksudega.

Zimonak
Level 4

[EEMAL]

postitati 30.4.2011 20:28 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: batoonike
Well jah, peaks vist ühe korraliku port-forwardimise tutooriali ehitama eesti keeles. Raudselt osad saaksid veel korda teha omal.

(Originaalleht-http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=46197&st=80 Altpoolt lugedes postitus nr. 2 by TwistyWristy)

Sattusin netiavarustes sellise asja peale (osaliselt lõigatud väiksemaks):

The thing is I actually don't have a router so I can't give you a specific explanation. I have read a lot about port forwarding though, and I've also setup networks before so I'll try to do my best to help you.

Step 1-Static Address
You'll need a static ip address for your computer, because port forwarding forwards ports to a specific ip address, and if it changes it won't work.
If you're already configured for a static IP adderss you can go to Step 2.

There is a guide specific to different versions of Windows here.
I'll give a general outline of the steps though anyway.

*NOTE These steps will be XP specific.
Also note that if you have a home network(LAN) you'll need to do this for each computer (copy down all the information at the same time)

The first thing you need to do is run command.com and at the prompt type ipconfig /all.
You should sees a whole bunch of information about your internet/network configuration.
You'll need to copy down the IP address, Subnet Mask, Default Gateway, and Name Servers (again, if you have a LAN copy down the information from all computers before changing any settings)
The next step is to set up the actual static IP address.
Go in to my network connections where you'll see a list of available network connections.
There's a possibility that you'll have more than one network connection (if you're on a lan for example).
You need to configure the one you use to connect to the internet, so if you're unsure of which connection is which, right click on a connection, disable it and try to connect to the internet.
Once you can't connect to the internet, you'll know you've found the right one.
Right click on the connection, and select properties where another window should pop-up with info on the connection and the type of protocols in use.
Click on the Internet Protocol(TCP/IP) and then hit properties.
Another window should appear with teh configuration settings.
Now, if 'Use the following IP address' is checked, you're static address is already setup and you're ready to move on to the next part!
Otherwise, select the 'Use the following IP Address' option, and start typing in all the information yuo wrote down earlier.

Caution Copy down you're old settings first, just in case something goes amiss!

Step 2-Forwarding the Ports
Now you have to open up the ports needed for you're game.
Open you're web browser and type in the IP address for the router in the address bar (the default is usually http://192.168.1.1).
Now, a screen should pop-up asking you to log in.
You'll need to check your router documentation to find the default username and password.
A common setup is to have the username Admin and to leave the password blank.
Caution - For security reasons, I recommend changing this as soon as possible.

One you log into you're router, you'll need to find the page which allows you to setup the forwarding.
This is routers specific, so you'll have to check your documentation.
You could also check this site which has guides for a lot of different routers.
Something to look for are 'Applications and Gaming', 'Forwadring' and 'Virtual Server'.

Once you find the correct page, you'll see a bunch of fields that you need to fill out.
Application This first field is used to remind you what application the ports are being forwarded.

--------------------------------------------------- -----------------------------
Start - This is the starting range of the ports you need to forward.
End - This is the ending range of the ports you need to forward.
If you are only forwading one port, this should be the same as the Start.
--------------------------------------------------- -----------------------------
Instead of having a Start and End field, there may just be one long field where you type in all your information.
You can specify a range of ports with a hyphen, and use a comma as a delimeter if the ports aren't all in order.
Example: 3000-4000,4200,4300,4400

Service- Some routers may give you the option to select the service. In this case, you'll want to choose (Custom).

Protocol/Type- This is the Protocol (TCP/UDP) the game/app uses.
Some routers have 'Both' as a selection.
If you don't see this option, you'll have to type in all the information twice, once for TCP and again for UDP.
IP Address- This is the IP address for your computer where the ports are forwarded to. This is why the address need to be static!
Enabled- This option decrees whether the ports are forwarded or not. This needs to be checked in order for forwarding to work.

Step 3-Configure Firewall
Lastly, you'll need to make sure the ports are cleared trhough the firewall.
Check your firewall and enable the ports needed for the application.

Final Notes
CAUTION- Your router may be configured to use a 'DMZ' (demilitarized zone) which forwards all ports to a computer.
This leaves you're computer wide open to hacking so I strongly recommend disabling this.
If you wish to continue using DMZ, you should at least get a software firewall.

Ports may only be forwarded to one computer.
If you wanted to use the same program on a different computer at the same time, you would have to hope that the port settings of the game/app can be changed to use a different set of ports.

...
Veresaun II: Zimonak
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
 Lehekülgi:  1  2  3

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm