[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
minu doom mod
SonOfTheBits
-= Idioot =-

[EEMAL]

postitati 2.10.2010 13:24 Tsiteeri
minu doom mod

siin sis minu esimene doom mod, mille tegin............... ma tean see suht m6ttetu, aga 2kki annate andeks, kuna mu esimene mod ikka. ja tahtsin siis teada, mida ytlete. :P
modi t44tab skulltagis ja avamine toimub siis doom2ga. see on nagu doom1, aga raskem ja maailmas mida ka ise m2ngin, on ainult raskemad kollid. siis muidu on k6ik sama, ainult l6pust nats regasin siis. tuleb ka bossiga v6itlus,,mis muudab muusika m2ngu pealt teiseks. kui tapad bussi 2ra siis on level l2bi.koletised pole minu v2lja m6eldud,aga regasin neid veits ja demonlrdi ja cyberdeemon juunior dekoriet kuulub mulle, algne on ju tehtud deh2keidiga. kollid siis erinevatest modidest.
et siis kyll veel suht m6ttetu,aga ikkagi esimene,et 2kki meeldib, et siis kommige. :happy:

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Eigen
Level 3

[EEMAL]

postitati 2.10.2010 13:42 Tsiteeri

Kui saaks ise proovida, siis ehk oskaks midagi arvata ka.
Vabateema III: Eigen<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
SonOfTheBits
-= Idioot =-

[EEMAL]

postitati 2.10.2010 14:00 Tsiteeri

see ei ole praegu ylesse laetud ja mul praegu yks t2iendus ka pooleli, aga eks ma teen selle ylesse laadimise 2ra varsti....... ma tahtsin aint teada, mis te arvasite sele viimase bossi kohta,kus muusika vahetus m2ngu pealt teiseks ja sellest leveli l6ppemisest et see oli k6ige raskem osa mu projektist 2ra tha. :) noh see video l6pu poole.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Eigen
Level 3

[EEMAL]

postitati 2.10.2010 19:23 Tsiteeri

Jah, vaatasin selle ära ja see oli päris asjalik. Hästi tehtud :)
Tore, et keegi veel Doomiga tegeleb. Ise mängin ka internetis seda tihti.
Vabateema III: Eigen<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
-heips-
Level 4

[EEMAL]

postitati 2.10.2010 19:46 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: SonOfTheBits
siin sis minu esimene doom mod, mille tegin............... ma tean see suht m6ttetu, aga 2kki annate andeks, kuna mu esimene mod ikka. ja tahtsin siis teada, mida ytlete. :P
modi t44tab skulltagis ja avamine toimub siis doom2ga. see on nagu doom1, aga raskem ja maailmas mida ka ise m2ngin, on ainult raskemad kollid. siis muidu on k6ik sama, ainult l6pust nats regasin siis. tuleb ka bossiga v6itlus,,mis muudab muusika m2ngu pealt teiseks. kui tapad bussi 2ra siis on level l2bi.koletised pole minu v2lja m6eldud,aga regasin neid veits ja demonlrdi ja cyberdeemon juunior dekoriet kuulub mulle, algne on ju tehtud deh2keidiga. kollid siis erinevatest modidest.
et siis kyll veel suht m6ttetu,aga ikkagi esimene,et 2kki meeldib, et siis kommige. :happy:

Hästi tehtud:)
Aga kuidas tegid?

Jou, võid kindel olla
Minu mäng Mängitav mäng Valmis alles 20%

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
SonOfTheBits
-= Idioot =-

[EEMAL]

postitati 3.10.2010 12:48 Tsiteeri

keeruline seletada lyhidalt, aga proovin selgitada

kasutasin mapinfot,dekoreiti,animdefsi,pnamesi,acs skripti,decaldefi,gldefsi ja tsipa ka deh2kedit..... :) osad kollid on alla laetud ja regatud, et ei muutuks teised vanemad kollid. osad teistest wad'dest v2lja osadena v2lja eksportitud ja eraldi wadi importitud,,,kuini tekkis kollektsioon. importitis maailmad ja regasin mapinfot,et tekiks mitu m2ngu yhes. yks siis, mis n2gite, teises,kus v6ite kolle oma vahel v6itlemas n2ha,neljas, kus maailmad suht kobad, aga m6eldud rohkem v2ljakutsele,kas suudad tappa absoluutselt iga oma vastase ja neljas,kus k6ik minu vanad pooleli projektid yhes raskusj2rjekorras. l6in ise relvad,mis lubaks ka algajal koletisi v2lja kutsuda. kollid,relvad,4 m2ngu, seinad, laed/p6randad, systeemifailid k6ik eraldi wadides ja need siis yhes pk3s. kasutasin slumpedi, xwed, doombuilderi ja notepadi ja kgraafika programme......
hetkel regan ise nljandat episoodi esimeses m2ngus mida n2gite,kus finaalis animeeritud leegitsev taevas,minu oma s2tetes regatud sarnasus ja siis muudatused ja nende acs funktsioonid siis, mitu korrust,cyberdeemon,spaiderdeemon, uksed,mis avanevad peale tapmist ja finaalboss j2lle.

plaanin ka eluribasid bossidele...... :happy:

nii kaua, kui tuleb siis upload, minu v6itlus siis annihilaatori vastu,mis oli siis p2ris raske.kahes vidos.kui algus igav, siis vaadake teist videot.aga loodan,et viitsite rohkem,siis saan n2idata,mis on vana doomiga v6rrekdes muutunud, :)

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm