[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
SonOfTheBits
SonOfTheBits
-= Idioot =-

[EEMAL]

thumbup.gif postitati 29.9.2010 22:13 Tsiteeri
SonOfTheBits

tere,mina olen maido ja olen siin uus, olen alles algaja, aga tahan v2ga 6ppida geimmeikerit.
tegelikult olen juba natuke m2nge ka teinud, aga need on suht m6ttetud................. aga eks te v6ite mul aidata neid parandada,k,ui m6ned yles laen, eks. :lala:

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 29.9.2010 22:19 Tsiteeri

tere
Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 30.9.2010 07:00 Tsiteeri

Ommik...
Muuda teema pealkiri ära... Tee see oma nimeks.

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
SonOfTheBits
-= Idioot =-

[EEMAL]

postitati 30.9.2010 12:50 Tsiteeri

pole probleemi ;)

a se juba tehtud :õnnelik: t2nks

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 30.9.2010 13:06 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Peeter
tere

Kui sinu signatuur on pikem kui sinu postitus, on emb-kumb halvasti läbi mõeldud.

A window is technically a wallhack.
Emo2: InCreator
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
SonOfTheBits
-= Idioot =-

[EEMAL]

postitati 6.10.2010 20:22 Tsiteeri

tegelikult,,avaldan ma teile nyyd t6e,tegelikult olen ma Allar. ;)

Ja ma olen tagasi, teie hull Alju5. :D Avaldasin nüüd tõe, kuna mu eesmärk ja eksperiment on nüüd läbitud ja tõestatud. Ma pidin natuke aega suht vakka olema ja mängima "normaalset" inimest, et koguda teist materiali ja tõendeid, mis kinnitavad mu maailmavaate ja arvamuste õigsust.
Rohkem mul mingil põhjusel kätte saada ei õnnestu, aga natuke õnnestus, seega ei viitsi ma enam mängida. :P Eks siis ise nüüd teate, kas hakkate mind sõimama ja norima uuesti või õpite mind lõpuks austama. :ja:

InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 6.10.2010 20:40 Tsiteeri

Su Doom modist oli teada kes sa oled niikuinii.
Tee omad järeldused

jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 6.10.2010 20:43 Tsiteeri

teretulemast tagasi, alju5!
=D
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
SonOfTheBits
-= Idioot =-

[EEMAL]

postitati 6.10.2010 20:53 Tsiteeri

Tere tulemast, jorss! :)

Kuidas muidu Doom mod siis oli? :)
Paluks põhjendust, kui ei meeldi. :D

jnt
Veebiguru

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 04:55 Tsiteeri

Oot, see oled sina, alju ve? :D
GigAHerZ Web - http://jnt.pri.ee/
Banner Exchange - http://be.jnt.pri.ee/
Mission Possible - http://web.zone.ee/mispos/
Black Nova Traders - http://bnt.jnt.pri.ee/
Aktsioon I: jnt
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
valter
1

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 05:59 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: InCreator
Su Doom modist oli teada kes sa oled niikuinii.
Tee omad järeldused

+1

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 12:51 Tsiteeri

Ma olin jumala kindel, et see on alju, kui seda doom modi teemat nägin. Teretulemast tagasi, oligi puudus drama queenist, kes foorumiskäigule vürtsi ja põnevust lisaks. Edu uue melodramaatilise seebiooperi korraldamisel ;)
http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
SonOfTheBits
-= Idioot =-

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 13:16 Tsiteeri

Mina jah. :)
Esiteks palun Valter, mida tähendab "+1" InCreator postitusele. Rate.ee's sa ei vasta, kas on natuke piinlik või pead mind lihtsalt jobuks. Palun, kas sa ei võiks kirjutada nii, et ka mina mõistaksin, mis su ajus ja jutus toimub.? :)
Kui te juba ammu nägite läbi, et tegu on minuga, siis miks te mind kohe siis ei tervitanud, ehk oleksin tunnistanud, et mina olen tegelt.

Kõige parem punkt, mida võiksite aksepteerida on see, et tegu on vähemalt teie arvates mängude foorumiga, siis miks ei võiks te kommenteerida mu mod'i, vaid hakkate jälle mulle mõistatusi koostama, nagu esimenegi kord, kui siia tulin... Kritiseerige või, negatiivne jutt ja mõte minust ongi ju teil mulle ainus olnud siin läbi aegade, mida te kõik ühiselt nimetate kriitikaks. Kritiseerige mu mod'i, kui kiita pole siin tõesti midagi. :D

Veel parem laadige alla ja et ei peaks mu igavat mod'i nii kaua enam mängima, kasutage console koode "map 4m8" ja "god", liikuge läbi ja kritiseerige ka seda, et see on nii halvasti tehtud ja mul pole üldse oskusi mängude redigeerimisel. :D

Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 14:26 Tsiteeri

Edu Alju... Meil läkski juba igavaks. ;D

InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 15:17 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: SonOfTheBits
Mina jah. :)
Esiteks palun Valter, mida tähendab "+1" InCreator postitusele. Rate.ee's sa ei vasta, kas on natuke piinlik või pead mind lihtsalt jobuks. Palun, kas sa ei võiks kirjutada nii, et ka mina mõistaksin, mis su ajus ja jutus toimub.? :)

See tähendab et valter teadis ka. Ja samamoodi, keegi ei hakanud sõimama või midaiganes. Nagu ma ütlesin, tee omad järeldused ja ära nori enam.

Tsitaat:
Kui te juba ammu nägite läbi, et tegu on minuga, siis miks te mind kohe siis ei tervitanud, ehk oleksin tunnistanud, et mina olen tegelt.

Sest tegu on mängumeistrite kommuuni, mitte draamateatri foorumiga. Kedagi ei huvita eriti ja mida vähem draamat, seda rohkem mängutegu.

Tsitaat:
Kõige parem punkt, mida võiksite aksepteerida on see, et tegu on vähemalt teie arvates mängude foorumiga, siis miks ei võiks te kommenteerida mu mod'i, vaid hakkate jälle mulle mõistatusi koostama, nagu esimenegi kord, kui siia tulin...

Keegi ei koosta midagi. Su mod? Well, keda huvitab, see kommib. Keegi ei PEA midagi kommenteerima. Mulle näiteks ei lähe doom mod kuidagi korda. Ei viitsi proovidagi. Prooviks, kui oleks päris ise tehtud mäng näiteks, olgugi doomi tasemel...

Tsitaat:
Veel parem laadige alla ja et ei peaks mu igavat mod'i nii kaua enam mängima, kasutage console koode "map 4m8" ja "god", liikuge läbi ja kritiseerige ka seda, et see on nii halvasti tehtud ja mul pole üldse oskusi mängude redigeerimisel. :D

Loe eelmist.

SonOfTheBits
-= Idioot =-

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 19:31 Tsiteeri

Teil läkski juba igavaks? :o Kuidas? Polnud kedagi enam norida, taga naerda, polnud kellelegi enam ära panna? :D
Ise InCreator ütleb mulle siiralt, et mina ärgu enam norigu. Saage hästi läbi mõne inimesega, kes on tunnistatud töö ja õpi võimetuks ning kes mängib tänaval endamisi autot ja õpetage neid 3D'd tegema, mida targad õpetajad ei pea võimalikuks, siis tulge mulle õpetama, kes meist siin norija on. Ma tunnistan, et mina seekord alustasin, aga ma olen kõigest inimene, kes ei unusta ning kes tahab tõestada paljutki, tõsi, millega ma ka läbi kukun - see ongi minu viga.

Miks sina InCreator tarkpea siis ei huvitu mingist Doom mod'st? Sa võid uskuda. et Doom mod'i redigeerimine ei seisne ainult piltide ja muusika importimisest ja ümber nimetamisest. Et teha midagi siukest, nagu mina tegin tuleb koodida samuti ja mitte vähe ja kasutada tuleb mitut koodi. Miks sa arvad, et see nii väga lihtsam on, kui Game Maker, ah? Teised toovad Variasse videosid ja pilte GTA'st, CS'st ja mujalt, mina teen ise videod oma enda versioonidest, mängudest, juttudest. Mina pole tasemel? Miks? Välismaal on samasuguseid ülbikuid, nagu teie, kes panevad ära, mis on nende Doom mod võrreldes minu omaga, samamoodi seda isegi vaatamata. Aga teie pole ju, olgem ausad, ses vallas loonud isegi nii palju, kui minu töövõimetuks tunnistatud sõbrad, keda mina olen õpetanud, ma ei usu seda.

Mis iganes programme me kasutame ja kas loome või redigeerime, Doom annab ümber teha nii, et see ei sisalda, enam ühtegi Doom graafikat, häält, ega muusikat, isegi värvipallett annab ümber teha, videod, sillad, mitu korrust jne. Julgege avada mu "käkerdis" ja te näete see sisaldab rohkem värve, plahvatusi, graafikat ja fpsi, kui teie tööd kõik kokku ning ma luban siin ei alusta ma bossiga, nagu ennem.

Mis puutub ennemasse, siis ka see on olgem ausad, pigem mitte oskamatusest, vaid üksiku tegijana siin planeedil saaksin ka mina säilitada täisversiooni ka sellest, mis on loodud.

Ja palun, koristage ära oma neetud karikad, te ei ole mingid mängumeistrid, vaid ennast täis huvimehed, kes jagavad nati üht ja nati teist, vaadake ümber ringi, te pole ainsad, kes Game Maker't kasutavad. Ma mängin samuti Game Maker'ga loodud mänge, aga mitte teie omi, ausalt. Samas on just see, kelle mängu ma mängin ja kellega võrreldes pole ma tõesti suht midagi, abivalmim ja sõbralikum, kui teie ja oskab kiita ka mind, kes ma pole veel nii kaugel. Te ei ole mängumeistrid! :ei:

Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 19:35 Tsiteeri

Seina äärde! Solvasid Inci solvasid meid kõiki!(troll)

SonOfTheBits
-= Idioot =-

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 19:38 Tsiteeri

Seina äärde? :o Miks? Ma avaldasin ju ainult tõe... Ja oletame, et mitte, siis miks solvuda, kui mu jutul pole iva. :D

InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 19:54 Tsiteeri

Uue hooga, vana looga.
Tead, sul on lihtne viga: sa oled idioot.
Lihtsalt, lühidalt, ilustamata... idoot.

Die, bitch.

normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 19:54 Tsiteeri

Tsitaat:
Mis iganes programme me kasutame ja kas loome või redigeerime, Doom annab ümber teha nii, et see ei sisalda, enam ühtegi Doom graafikat, häält, ega muusikat, isegi värvipallett annab ümber teha, videod, sillad, mitu korrust jne.

Jeesus küll palun kirjuta normaalselt oma lauseid, blogid sama pika jutu nagu icedude aga kokku on mingi 3 lauset ja 50 koma tekstis.

Tsitaat:
Saage hästi läbi mõne inimesega, kes on tunnistatud töö ja õpi võimetuks ning kes mängib tänaval endamisi autot ja õpetage neid 3D'd tegema, mida targad õpetajad ei pea võimalikuks, siis tulge mulle õpetama, kes meist siin norija on.

Otot mis asja, keegi on tunnistatud töö- ja õpivõimetuks ja mängib tänaval endamisi autot ?
Kui keegi ikka tahab mänge tegema õppida siis ta leiab netist selle foorumi ise üles või jätab GMiga mässamise üldse oma arenguredelil vahele ja õpib kohe mõne päris programmeerimiskeele selgeks(no offence, ise jaman ka gmiga aeg-ajalt), ei ole meil vaja tänaval inimesi otsida kes endamisi autot mängivad.

Ja ei aitäh, ma ei viitsi enam tavalist Doomigi mängida, kahtlen et sinu mod sellest parem on.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
valter
1

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 21:38 Tsiteeri

WHAT IS THIS I DONT EVEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:mad:
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 22:32 Tsiteeri

http://www.skeptik.ee/wp-content/uploads/2009/01/troll.png
http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 7.10.2010 23:16 Tsiteeri

tl;dr
Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
jnt
Veebiguru

[EEMAL]

postitati 8.10.2010 05:12 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: InCreator
Uue hooga, vana looga.
Tead, sul on lihtne viga: sa oled idioot.
Lihtsalt, lühidalt, ilustamata... idoot.

Die, bitch.

+1

Lihtsalt uskumatu...

GigAHerZ Web - http://jnt.pri.ee/
Banner Exchange - http://be.jnt.pri.ee/
Mission Possible - http://web.zone.ee/mispos/
Black Nova Traders - http://bnt.jnt.pri.ee/
Aktsioon I: jnt
Eigen
Level 3

[EEMAL]

postitati 8.10.2010 09:14 Tsiteeri

Ma ei tea mis siin vanasti toimus teie kõigi vahel, aga praegusel juhul antud kasutaja räägib ju mõistliku juttu. Ta lihtsalt püüab ennast kaitsta ja te võtate seda kui rünnakut enda vastu. Ta saatis oma modi mulle ja ma proovisin seda ja see oli päris asjalik. Seal oli päris huvitavalt tehtud asju. Isegi id softwares sees on inimesed kõrgetele positsioonidele jõudnud (Tim Willits nt.) kuna nad alustasid doomi modimisega ja levelite tegemisega (tänasel päeval see enam ei kehti, aga siiski).

Elagem kõik rahus, teeme oma mänge ja vahele väike õlumar. piish.
Vabateema III: Eigen<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
 Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm