[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Trenn Tallinnas
Bproof
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 18:59 Tsiteeri
Trenn Tallinnas

Tervist :P

Keegi teab tallinnas mingit head , eestikeelset ja karmi treeneriga poksi trenni ?
Kui tead kirjuta koduleht ja kuu hind ;)

Septembris hakatakse ju inimesi võtma trenni ja otsustasime sõbraga minna (:
Ning äärmiselt vinksvonks oleks peale trenni võimalik jõusaal :D

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:07 Tsiteeri

Vana oled ? :D

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:28 Tsiteeri

tai poks ei sobi? ma tean mul sõber käib tallinnas seal ja on rahul. päris popp asi viimasel ajal. ise käisin omal ajal siis kui umbes sinuvanune olin ju-jutsus. samas tulin sealt ära, sest ilmselt ta polnud ikka päris minu teema, ma rohkem peksja tüüp, aga seal oli mingit kuradi homoerootikat liiga palju, maadlust n shit. samas ei kurda, sest mind pandi naistega kokku, kuna ma olin nii noor :D .. Üldiselt mõte on hea, aga ütlen ette ära, et ega sa pärast trenni sittagi jõuksis teha ei jaksa. lihapolstrit, mis sind löökide eest kaitseb, võiks eraldi treenida.
http://www.hyena.net.ee/Pic/medium_banner.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:34 Tsiteeri

Käisin ka mingi 2 kuud poksis... Jube äge oli... Tartus , treener oli ka hea Mari Nurklik... Kui see nimi ütleb kellegile midagi...
Tulin ära, sest ei jõudnud... :D Nädalas oli siis 4 x kossu ja 1x poksi.... Lihtsalt ei jõudnud :D

Aga Poks on väga lahe spordiala... Saab tampida poksikotti ja teisi... Ela end välja ... :D

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
valter
1

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:49 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Hyena
... ju-jutsus ...

Vend mul kahe kordne Eesti meister Jiu-Jitsus ;D

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:53 Tsiteeri

Valter, sul on raske elu :D
Vend ikkagi eesti meister:D
Vend vanem?

Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:53 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: valter
Tsitaat:
... ju-jutsus ...

Hmm :D, ma siin samas tartus käisingi ja minu teada teine rühm tol ajal tegutses tallinnas. et mis su venna nimi on? ma treenisin tarmo lodi käe all muidu :P

Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 20:01 Tsiteeri

Vend mul ??? kordne eesti meister ja skandinaavia ja baltimaade jms meister judos. ;D
Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 20:06 Tsiteeri

Sinu õnneks ei ela te koos :D

Küsi valterilt mis on elu jui jitsu profiga :D

valter
1

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 20:07 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat: valter
Tsitaat:
... ju-jutsus ...

Hmm :D, ma siin samas tartus käisingi ja minu teada teine rühm tol ajal tegutses tallinnas. et mis su venna nimi on? ma treenisin tarmo lodi käe all muidu :P
Sven Moist
Video ka temast:

Pole kyll jiu-jitsu treening vaid lihtsalt saalis MMA ja maadlus

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Bproof
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 20:07 Tsiteeri

Mul onul ka Ju-Jutsus mingi teema :D

Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 20:09 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Silx-y
Sinu õnneks ei ela te koos :D

wait kust sa tead et ma ei ela mu vennaga koos
(troll)
sa mingi spioon vä? (troll)

Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 20:11 Tsiteeri

Ei ta oli mu klassivend :D

Tegelt kui sa homme spordipäevale lähed vaata põõsastesse seal olen mina! Musta kaabu ja jakiga, binokkel kaelas ja peegelkaamera käeas...

Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 20:14 Tsiteeri

Tsitaat:
Ei ta oli mu klassivend :D
Ma tean, ma niisama tegin nalja. (troll)

Tsitaat:
Tegelt kui sa homme spordipäevale lähed vaata põõsastesse seal olen mina! Musta kaabu ja jakiga, binokkel kaelas ja peegelkaamera käeas...
Ei lähe spordipäevale. Mul homme konsultatsioonid ja pärast seda lähen kunstikooli avatud uste päevale. =D
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 20:14 Tsiteeri

Ja nende tunnuste järgi tunned stalkeri ära:

Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 20:17 Tsiteeri

MA JÄÄN JÄRSKU ESMASPÄEVASEL KANUUMATKAL JÄRSKU HAIGEKS :D

normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 21:11 Tsiteeri

Kanuumatk on cool ju.
CAPS LOCK EI OLE.

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 2.6.2010 07:52 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Peeter

Ma tean, ma niisama tegin nalja. (troll)[/quote ]

Mina ei teinud .... (troll)

Bproof
Level 6

[EEMAL]

postitati 2.6.2010 08:36 Tsiteeri

oota aga Hyena räägi mulle palju see taipoks maksab kuu :D

Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 3.6.2010 12:07 Tsiteeri

ei teagi, ei viitsi sõbralt uurida, aga mingi koduleht on ntx siin: http://taipoks.ee/

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm