[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Lõuatõmbed
Bproof
Level 6

[EEMAL]

postitati 25.5.2010 21:01 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Hyena
minu suurim mure on, et mind ei lasta nädalas 4 korda jõusaali. umbes et hea kui korra saan.

edit:
kes ei tea, siis 5. juulist olen ma sõjaväes tallinna side- ja staabikompaniis.

Edu :D

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
valter
1

[EEMAL]

postitati 26.5.2010 05:57 Tsiteeri

ma mõtlesin tegelikult umbes nii, et ei ole nii, et mida suurem rinna või käe ümbermõõt, seda tugevam. Loeb jõud ;)
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 26.5.2010 06:10 Tsiteeri

Valter... Miks sul topelpostitab?

Hyena!!! Edu.... Esimesed kolm kuud pidi jõhker trenn olema... Siis sööd end paksuks tagasi :D

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 26.5.2010 09:00 Tsiteeri

Süia andakse metsikult, ning peab ka kuna füüsiline koormus on suur.
.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 26.5.2010 11:49 Tsiteeri

Klassiga käisin kuperjanovit vaatamas.... Õpetaja naljatas, et saame sõdurieinet... plekktassist hapukapsasuppi :D

Essugi... Kolmekäiguline lõuna!

(y)

Töötud sõjaväkke!

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 26.5.2010 16:22 Tsiteeri

Sõbraga pidime õue minema a ta kutsus jõusaali. Surusun siis täna oma kehakaalu rinnalt ära.
.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 30.5.2010 14:31 Tsiteeri

Alates 25ndast...ehk, juba viis p2eva pole ma essugi teinud.
Homme lubati hantel tuua.

http://i56.tinypic.com/v49bgw.jpg
Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 30.5.2010 20:07 Tsiteeri

jõutõusu, ehk muscle-up'i teen kuidagi ära, mitte kontrollitud, aga siiski.
.

h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 30.5.2010 21:30 Tsiteeri

Aga tegelikult, mis kasu sellest meeletust jõusaalitamisest üldse on? Sporti teha, et vormis püsida on üks asi, aga...
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Pilvemees
Moderator

[EEMAL]

postitati 30.5.2010 22:01 Tsiteeri

mõtlen sama.

osadele on see kindlasti tillipikenduseks ja millegi kompenseerimiske vaid.

mina jõudu ei tee, sest ma kulutan oma aega millegile mis mulle rohkem kasu toob - mis kasu mulle musklite treenimine toob - palke ma ju ei pea tassima :nuux:

http://mangulooja.dragon.ee/lahinguatid/lahinguatid.gifhttp://mangulooja.dragon.ee/lembitu/lembitu_sig.pnghttp://mangulooja.dragon.ee/sigs/kindlus_sig.jpghttp://mangulooja.dragon.ee/keskaeg/sig.png
Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 30.5.2010 23:11 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: h0lx
Aga tegelikult, mis kasu sellest meeletust jõusaalitamisest üldse on? Sporti teha, et vormis püsida on üks asi, aga...

Ongi ju, käid jõusaalis, püsid vormis et sporti teha, nt raskuste tõstmised siis mõnele, lihtsalt et 100+ rinnalt ära suruks.

Ise ma ei viitsik eales rügada selle nimel et metsikult rinnalt raskusi suruda või jõutõstmiseid jms rebimisi teha.

.

Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 31.5.2010 06:29 Tsiteeri

Käi lihtsalt jooksmas, sõpradega kossu mängimas, tõmba lõuga ja tee kõhulihaseid...

Pole mingit jõusaali vaja :D

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 31.5.2010 08:50 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Silx-y
Käi lihtsalt jooksmas, sõpradega kossu mängimas, tõmba lõuga ja tee kõhulihaseid...

Pole mingit jõusaali vaja :D

kossu mängimise osa on raske kui ei oska palli õiget pidi käes hoida.

.

Bproof
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 08:59 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Hyena
Oi jummel, mõni poisu on ikka väga ignorantne ( point@ holx, pilvemees ). Füüsiline aktiivsus on ülimalt tervislik ja kui sa seda teed, siis sa oled rohkem mees, sest see ajendab su keha tootma testosterooni ja muid kasulikke asju (näiteks so called rõõmuhormoone). Btw trenn parandab õppeedukust ka. See mis kedagi trenni tegema motiveerib, on suhteliselt tema enda asi. Omal peaks muidugi häbi olema mõttetu sitakas olla, kellele üks korralik maa naine ka kere peale jõuab anda.

Teed sa raske- või kergejõustikku, peasi et teed. Maitse asi. Nii kaua kui mõõdetavad tulemused paranevad, ilmselt motivatsioonipuudust ei tule, seega way to go. Sellest jääb sõltuvusse samadel põhimõtetel nagu mingist RPGst, kus su statid aja jooksul järjest paremaks muutuvad. Minu meelest on kahetsusväärne oma arengupotentsiaalil raisku lasta minna. See et ma ülikoolis õpin ja elatist ilmselt programmeerijana teenima hakkan, ei tähenda, et ma füüsiliselt areneda ei suudaks. Kes siis itimehe stereotüüp tahaks olla anyway?

Üldiselt mind üllatas väga, et te päris palju lõuga tõmbate oma vanuse kohta keskmiselt. Eriti põnev on see, et keegi lubas mulle 5 aasta pärast järgi jõuda :D. Mõttetud sitakad võiksid moka maas hoida ja oma alaväärsuskompleksiga midagi ette võtta, sest nähtavasti kõige idiootsem asi, mida siin teemas öelda võiks, on stiilis "trenn on mõttetu".

gg

mina ütlesin et jõuan :D , ja eks jõuan ka ;) , tappa ei taha ju saada :D:D

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 09:33 Tsiteeri

Ega trenni kohta ma pole midagi halvasti öelnud, aga kui keegi on nii kaugele asja viinud juba, et mingeid steroide ja valgusheike endale näost sisse ajab, on asi suhteliselt haiglane.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 11:20 Tsiteeri

Trenn mõttetu? on ja ei ole ka minu arust.

No üks asi on sportlased. Inimesed kes IGA PÄEV tund, kaks või kolm rassivad.

Sorry, debiilne on. Selline nägu ka peas nagu ajaks püha üritust ja ärataks jeesust ellu. Vot ma sportlane, fa fa. Esiteks, keda kotib su keha? Kui terve ja tugev sa oled? Sind ennast ainult. Pole midagi muud kui haiglane eneseime(tle)mine. Nii et esimene argument on suhtumise vastu. Pole see sport/trenn nii püha ja tähtis midagi. Tõsi küll, terve inime on ka teistele meeldiv. Samas, iseenda peegelpilti peeglist lakkuda pole kuigi terve.

Teine asi on aeg. Ma ei kujuta ette kui tühi peab olema inimese aju kui ta iga päev saab tunni raisata lihtsalt rassimisele. Võib-olla veel teine tund jõusaali/tagasi sõita? Tunni ajaga jõuab filmi vaadata, mängukese teha, magada, midaiganes. Ilmselt on see individuaalne kui mulle tundub alati et tegemist on rohkem kui aega ja tuleb teha kõige meeldivamaid asju. Higistamisest ja puhkimisest leiab kamaluga meeldivamat tegevust.

Samas, plusse on ka terve rodu nii et-- absoluutset tõde ilmselt ei ole. Vähemalt kord-kaks nädalas võiks ennast aktiivselt liigutada küll.

A window is technically a wallhack.
Emo2: InCreator
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 13:46 Tsiteeri

Mõlemad äärmused on haiglased. Btw holx, kes siin üldse roididest ja valgu sheikidest rääkis?

See, kui inimene jõu aladega tegeleb, ei tee temast veel haiget sportlast. Rammumehed ju meil igati aksepteeritavad tegelased, mis neil nii väga viga on ei tea? Muideks kui sa tegeled raskejõustikuga ja sa vastavalt ei toitu, siis lõpetad haiglas mõne lihasrebendi või veel hullema hädaga. Natuke saad sa võrriga ka sõita, ilma et õli bensiini sisse pole pannud, aga kaua sa ei sõida, eks. Jäta meelde, holx, sest järgmine kord saad oma teadmiste näitamise eest hinde.

http://www.hyena.net.ee/Pic/medium_banner.gif

Bproof
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 18:08 Tsiteeri

Eks see ise enda asi on küll , ma leian ikka aega trenni tegemiseks :
1) Et kena välja näha , usun et tüdrukul ikka alati parem kui poisil lihased on SEST 1.1) julgem ringi kõndida tänavatel 1.2)ikka ilusam kui mingi rasvunud kalkun
2)Et oleks jõudu ja massi ikka , ma ei tea kuidas teil on aga mul endalgi kohe parem ja julgem tunne kui on jõudu ka , üks kõik mis juhtuma võib
mõtle , sa ei tee kunagi trenni ja ei jaksa ühtegi lõuga tõmmata , su ema/tüdruk/vend/arvut kukub alla ja sa jõuad käest/klaviatuurist kinni võtta , aga üles ei jaksa tõmmata , suht niru lugu siis ju või mis :D ?
eks igaüks teab kuidas enda aega sisustab ja eks noortel ikka ju koolis ja igalpool vägivalda ja peab ka tõdema et kui näed välja juba äpu tullakse sinuga rohkem mölisema/mõnitama aga kui näha et poisil lihast on siis väga ei lähe hüppama et noh pista pöial per*e ja anna suitsu :D ?

Edit:
huvi pärast palju h0lx ja Pilvemees lõuga tõmbate :P ?

Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:02 Tsiteeri

Jutt pmst jumala õige, aga mõned miinused on. Käisime jaanuse ja hereticuga paari päeva eest vanades lagunud hoonetes tuiamas ja ühel olid all terasest trellid, kust teistel õnnestus läbi pugeda, aga mina läbi ei mahtunud, tissist edasi ei läinud. Mõtlesin siis role-play peale, et teiste classid olid thiefid ja rogue'id, aga ma olin warrior/barbarian, et ma siis painutan lihtsalt trellid laiali, aga ei jõudnud :P Pärast peksime ühe akna eest lauad ära ja sain ma ka sisse.

Video siis meie seiklusest moblaga filmitud :P :

Ma ka muidu mõtlen sedasi, et kuidagi niru oleks kunagi kalju serva külge rippuma jäädes hätta jääda, et naine ja lapsed kukuvad alla ning hea kui isegi üles saan :P.

Muidu üldiselt agility, dexterity ja stamina aitaksid paremini zombie apocalypse'i üle elada, et selles suhtes on mõistlik parkour'i treenida nagu mu vend ( heretic siin foorumis ), aga toorel jõul on ka omad võlud -- :D pool kohustus inimesi aidata, kui on vaja näiteks vanaema moosipurgil kaas maha keerata, mõnel auto kraavist välja lükata and what not. Peasi et jõudu poleks rohkem kui mõistust :D no ja mis puudutab naisi, siis nad suhtuvad lihastesse päris uudishimulikult -- on tahtnud biitsepsit katsuda, mõni lihtsalt ootamatult tõmbab särgi üles, et sick packi näha või siis mangub niikaua kuni ma näitan. Ma arvan, et iga mees peaks tuimalt 10kg puhast liha omale trenniga juurde kasvatama, silmal on halb neid kõrendeid lihtsalt vaadata. 10 kg on selles mõttes hea arv, et siis ei ole veel liiga gorilla, aga samas näeb mehe moodi välja --- hästitoidetud kodu kõuts vs niru tänaval elav kassirajakas. Lisaks veel fakt, et 10 kg liha kasvab umbes pooleteise aastaga, kui enne trenni pole teinud, mis minu meelest peaks täiesti tehtav olema peaaegu kõigle. Ainus vabandus mida tuuakse, on see, et jõuks maksab raha, aga raha ei ole. See muidugi pole kellegi vabandus, sest lihtsad asjad nagu hantlid jms ei maksa üldse palju. Jäta see WoW Cataclysm ostmata ja no-life'i millegagi, millest sulle edaspidises elus kasu ka on.

Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:32 Tsiteeri

Ma tõmban iga päev kuskil 50 tõmmet kindlasti :D

Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:35 Tsiteeri

Wow, see ju päris hea. Soovitan raskustega tegema hakata. Mul sõber ntx kasutab jalgratast raskusena :P et sõidab ratttaga kangi alla ja siis koos rattaga tirib üles.

Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:40 Tsiteeri

Ma tavaliselt teen mingi 10 seeriatega :D
Koolikott jalgade külge :D

Teeks eraldi alafoorumi Bodybuilding (troll)

[edit]: Proovisin koolikotiga... :D Toppisin kõik õpikud sisse ja venitasin ikka ära :D. Aga kõvasti raskem oli ...

Vanus 13

Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:44 Tsiteeri

Pole mingit eraldi alafoorumit kehaehitamise jaoks vaja. Sellest teemast piisab.

Ise käin ka jõusaalis. Sügisel alustasin.

Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 19:52 Tsiteeri

Tubli!
Ja see alafoorum oli naljaga mõeldud :D

Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 1.6.2010 20:00 Tsiteeri

Hah, ma muidu mõtlesin et teed 50tk järjest :P, kui sa mingi 60-80kg kaalud, siis oleks see isegi täiesti reaalne saavutada tegelikult. Aga õigesti teete, et trenni teete. Kasvavat keha tuleb stimuleerida.

edit:

Aa, btw kõik trennihuvilised, soovitan teile seda foorumit ka külastada:
http://forums.fitness.ee/

Põhi koht eestis pmst, kus sedasorti jutte räägitakse.

Aa ja siis üks veidi rohkem underground eesti sait:
http://bonsuna.com/

Lehekülgi:  1  2  3  4

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm