[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
WarHammer 40000 : Dawn Of War - Dark Crusade | Võrdlus..
pr0str33t
Level 6

[EEMAL]

postitati 6.5.2010 17:19 Tsiteeri
WarHammer 40000 : Dawn Of War - Dark Crusade | Võrdlus..

DoW / AoE ning AoM
okei..
Olen avastanud lõbusa RTS mängu, mis on tulevikus , pead saama vastastest planeedi PUHTAKS, samuti hävitama ka ta ehitised.

Kokkuvõte :

Niisiis. Olen mängu lihtsalt mänginud ning pole arusaanud et mängu keskel , suuremad sõjad, mis toimuvad robotite, hordide, orcide jms vahel .. On JUBEDALT VERISED .. Lihtsalt.. terve su ekraan on vastaseid nottivaid mehi , kas siis tulirelvade või külmrelvadega aga siiski .. lihtsalt asi on ju nii et , sa saadad oma robotid / orcid vastastele peale, ning nad lihtsalt alustavad tapmist. Ja seda kõike selle pärast et mingi suvaline tüüp saaks valitsetud planeeti nii et teda ei segaks teised olendid, ainult tema , Olgu ta siis inimene / Orc või maitea kesiganes.. aga ppoint selles, et see tundub vägagi egoistlik , sellesmõttes, sa tapad teisi elusolendeid ainult selleks et planeet enda võimu alla saada.. põhimõtteliselt, kui tuleb suur sõda on terve pool platsi verine.. kas ta oli alguses lumine või liivane, või kasvas muru.. KÕIK, absoluutselt kõik on verine, ka puud, kivid, kaljud ja kõik muu.. isegi laibad on üleni verega koos .. Tõsiselt rõve hiljem vaadata, et terve plats verine. Ja Mängus vist ei kadunud ka laibad ning veri ära , nagu AoE osades või AoM osades. Ja kui ma panen vaate võimalikult kaugele.. on näha sellised asjad - Orcide/ inimeste vms laibad, tankide, laserite õhku lennanud vrakid, hävitatud majad, pead mis on üleni verised, laibad ja samuti kõik muu mis verega koos, ning sinu mõõgamehed või kes iganes, laseritega robotid, kes on koos vastaste verega, ja mõeldes et teha seda tapatööd selleks et mingisugune olend valitseks planeeti... vastik. Ma ka ei ütle et see mäng äge poleks, samuti on äge ka AoE 1, AoE 2, AoM osad.. ja DoW on minuarust üks parimaid.. kuid seal toimub egoistlik tapmine... Võrreldes seda näiteks.. mõne muu RTS'iga või siis hoopis Tycooniga.. Siis ma mõtlen.. et uniteid ning muud sellist tehes, on ainult :: --> Create X-5 Robot
ja sellised nupud .. et vajutad - ootad ning olemas sul robot või kesiganes onja.. Kuid tycoon on rohkem selline kus sa võid ka midagi õppida .. Samuti AoE's saiõpi.. Vb Simsis midagi ehk.. aga ei usu eriti.. Maiütleks et RTS'id on igavad sest nad verised, samuti ei ütle ma et Tycoon mängud jms igavad.. Aga ma saaks aru kui nad võitleks Vabaduse vms pärast et on vangistatud või midagi selle sarnast..

Et maitea.. mis arvate - kumb egoistlikum : Kas mingid AoM ja AoE või DoW...
|| Vabandust et jutt pikaks vajus ilmselt .. ||
Peace ' :D

Päkapikk põrgus v0.3 Engine ~55% valma ...

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm