[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Haridus, õppimine, koolid jms
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 1.4.2010 19:12 Tsiteeri

racism much?
---
igal testil max 100 punkti, aga ma ei tea mille järgi nad seda akadeemilist võtsid

Lisatud pilt:
ciews:
Untitled.png
(110.1kb)
Vabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 1.4.2010 19:18 Tsiteeri

Tehke tüngakõnesi tel. 55699989
http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 1.4.2010 19:19 Tsiteeri

Ootan, keegi ei helista... ):
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 2.4.2010 12:17 Tsiteeri

Keskkooli tuleks valida läheduse järgi, mitte nime järgi, keskkooli haridus on keskkooli haridus, eksamid tuleb lihtsalt hästi teha.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Perfoon
Level 5

[EEMAL]

postitati 2.4.2010 14:44 Tsiteeri

Keskooli tuleb valida ka seal valitseva õhkkonna järgi. Kui tahad kodust ära ja ühika elu proovida, siis kindlasi Nõo Reaalgümnaasium. Seda muidugi juhul, kui reaalained vastukarva ei ole.
Kambakas I: jorss, PerfoonEmo1: icedude, valterEmo2: InCreatorEmo3: emoemo<br>
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 2.4.2010 16:21 Tsiteeri

Ma arvan, et saan ise ka valikuga hästi hakkama ;D
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 2.4.2010 18:01 Tsiteeri

Ei tundu nii, kui sa mingisuguseid totakaid "eliit"koole enda eelistustesse topid.
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 2.4.2010 22:20 Tsiteeri

olid ühiskatsed ja need eelistused ei loesellessuhtes mitte midagi. See pole mida ma eelistan, lihtsalt oli kolme kooli katsed ja pidi jãrjekorra valima...
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 3.4.2010 10:11 Tsiteeri

Oh, kui te vaid teaksite, mis eliitkoolides toimub. Ise tead, millesse end mässid.

ma nii vara hommikul ise ei viitsi väga seletada, aga seniks lugemist sulle:

http://www.postimees.ee/?id=239006
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 3.4.2010 10:24 Tsiteeri

olen seda juba lugenud. kõige tõenäolisemalt lähen ma nõo reaalgümnaasiumi, aga seal pole veel katsed toimunud.
Perfoon
Level 5

[EEMAL]

postitati 3.4.2010 10:57 Tsiteeri

See artikkel on jamps. Autor ilmselgelt ei olnud piisavalt hea, et eliitkoolis hakkama saada ( tinutas liiga palju ja ei õppinud ) ja kirjutas selle artikli, et eliitkoole maha teha. See, et raha välja pressitakse on jama. See, et õpilased on robotid on jama ( vahet ei ole, õpilased eliitkoolis õpivad sama vähe kui tavakooli õpilased, lihtsalt eliitkooli õpilased on sinna pääsenud läbi sõela ). See, et tinutatakse, aga no kas keegi tahab väita, et tavakooli õpilased tinutavad vähem. See, et koolivorm on, no mõnes Tallinna eliitkoolis ehk tõesti ( ma ei tea kas Härmas on, ei usu eriti ) aga tegelikult on koolivormil päris palju häid omadusi. Sest, kui terve klass on triiksärkidesse riietatud, siis on õhkkond automaatselt palju töökam. Tegelikult ei ole see halb. Pealegi koolivormid on üldjuhul küllaltki kenad.

Kas aga minna või mitte minna eliitkooli, vastus on lihtne: kui sa arvad, et sa saad hakkama, ja sul on Eesti keskmisest tasemest vähekenegi rohkem ajusid, kusjuures väike õppimine tuleb kasuks ja loomulikult kui sa sisse saad, siis miks mitte. Eeldusel muidugi, et sul ei ole keskkooli planeeritud kui "kõva pidu". ( viimase variandi juures tuleb väheke kaaluda )

Aga ma pean ka tunnistama, et mina Nõo Reaalgümnaasiumist ja mõned sõbrad Treffnerist ei pea me küll ennast eriti targaks või teistest paremaks. See viimane hirmutab mind, kuna riigieksamid on ees. Kui ma teaksin, et raudselt teen eksamid hästi ära siis oleks jumala mõnus. ):
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 3.4.2010 11:12 Tsiteeri

Aga see, et kool dikteerib, milliseid eksameid sa võid ja milliseid ei või teha on normaalne? Jutt käib muidugi tallinnast. Keskharidus jääb keskhariduseks(paber, kedagi ei huvita kus sa selle said), olulised on siiski eksamitulemused nendes ainetes, mida sul vaja läheb, millega saab minna sinna, kuhu tahad.
Perfoon
Level 5

[EEMAL]

postitati 3.4.2010 11:43 Tsiteeri

Üldjuhul kool eksameid päris ette ei dikteeri. Mõnes koolis ehk avaldatakse survet selle koha peal ja ei soovitata võtta ainet, mida sa ei jaga. Aga Tallinna eliitkoolid tunduvad minu jaoks küllaltki imelikud, enamus neist paistab olevat väga humanitaarne. Tallinna Reaalkool on muidugi eliit, kuid minuteada sea kal seda eksamisundlust ei ole.

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm