[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Arion Forever
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 3.4.2010 18:04 Tsiteeri
Arion Forever

Esimest korda tuleb jutuks nüüd see idee siin. Paar kuud on mõtted koondunud ja nüüdseks on juba üsna selgeks saanud, et alustan uue projektiga millalgi - Arion Forever. Irooniliselt siis Duke Nukem Forever järgi.

Sõbrad on kirjeldanud sellega seonduvaid ideid kui "see saab siis olema unistuste mäng".

Olen nüüdseks ligikaudu 5 aastat muda arendanud ja 3 aastat muda klienti ning kogemust on juba sedavõrd palju, et võiksin oma muda mootorit ehitama hakata suht nullist. Ma ei hakka siinkohal näppudel üles lugema aspekte, mida eelolev mäng sisaldama hakkab, ütlen vaid lühidalt, et serveri nullist ehiatmine annab piiramatud võimalused progreda mida iganes. Kaasaarvatud ka täis graafiline tugi nii et seda muda võiks vabalt ka MMORPG'ks nimetada, piire pole.

Mängus saab olema Dwarf Fortressi laadne detailsus. Võimalus rajada ja valitseda linnu, vallutada teisi kindluseid, seigelda üksi ja seda kõike online.

Kuna see mäng saab olema niivõrd massiivne, siis loomulikult ei hakka ma lampi progrema. See teema on siin selleks, et kui teie seas on keegi, keda huvitaks MMORPG/MUDi leiutamine, siis nüüd on õige hetk pardale astuda. Ma üritan ühtset tiimi formuleerida, et võimalikult palju samade ideede ja huvidega inimesi kokku saada.

Ootan inimesi, kellel on vähemalt mõni järgmistest omadustest:
* On teinud arvutimänge C/C++ keeltes
* On tuttav objektorienteerituse paradigmaga
* Tunneb TCP/IP ( ja UDP ) protokolle omast praktikast.
* On kogenud unixi op süsteemi kasutaja
* Huvitub real-time online mängude tegemisest
* On mõnda MUDi mänginud
* Saab aru mis teeb heaks need mängud: Diablo, Fallout1&2, Dungeon Keeper, Dwarf Fortress
* Tal on palju metsikuid ideid, milline 1 RPG võiks olla
* Suur kogemus RPG'de mängimises

Niisiis, kui sul on mõni neist omadustest ja sa tahaksid võimalust kusagil päris tõsises projektis kaasa aidata, siis anna teada.

Zerich99 ät hõtmeil punkt com on mu msn

http://www.hyena.net.ee/Pic/medium_banner.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 3.4.2010 19:11 Tsiteeri

Omadustest :
*1 Olen tegelenud ja teen praegugi aga olen võhik.
*3 39Dll abil C-s ja GM-is veidi nokitsenud.
*6 Arion : the Nightmare-t olen mänginud paar korda.
*9 Olen mänginud hulgaliselt (mmo)RPG-si

Msnis oled sa mul listis juba, aidata võin mingite lihtsate töödega kui vaja on, mis ei nõua erilist ajumassi, kuigi võin ka midagi raskemat proovida.

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 3.4.2010 21:57 Tsiteeri

ma olen täna dwarf fortressi uut versiooni mingi 7 tundi järjest mänginud ja tõenäoliselt mängin järgmised 7 tundi veel. pole ammu midagi niivõrd kaasahaaravat ja ägedat näind.
kui goblinite ja koopaelanike armokile ohverdamine ära tüütab, võiks aidata küll.

.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 02:25 Tsiteeri

:D Tore, mulle läheb korda rohkem see, kui inimesel on päriselt ka huvi midagi sellist teha, mitte aind kuivad oskused. Dwarf fortressi austamine on väga väga suur pluss, sest suur osa inspiratsiooni tuleb just sealt. Think of it as DF online. Selle projekti üks eesmärk on kõigile arendajatele anda võimalus võrdselt kaasa rääkida ja oma ammuseid ideid ellu viia. Kindlasti on igaühel teist kogunenud ideid, milline üks hea online RPG võiks olla - mida seal teha peaks saama jne.

Eelkõige tahaks teid msnis ühte gruppi kokku saada. Kes Tartu inimesed on, võiksid kindlasti sellest teada anda, sest vähemasti nendega plaanis üks irl kokkusaamine teha. Et jah, lisage mind msni kes veel lisanud pole, homme räägib edasi, praegu kell palju :D

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 13:40 Tsiteeri

Ma tahaks väga arioni mängida, aga koolis pordid kinni ja hetkel elamine eramajas,
sinna netitellimine läheks hunniku maksma.

* On kogenud unixi op süsteemi kasutaja- aastane kogemus, põhiliselt debian. Proovinud mitmeid erinevaid.
* Huvitub real-time online mängude tegemisest- Võtan oma elu kui mmo-d, ei punasta ega hellita asju.
* On mõnda MUDi mänginud - arion. Love it. Kunagi oli Stonia - Räige peavalu. Testitud teisigi-kümaks jätsid.
* Tal on palju metsikuid ideid, milline 1 RPG võiks olla - Pidevalt tekib tegemise/pelamise käigus.-massiivsus ja roleplay on oluline.
* Suur kogemus RPG'de mängimises. - L2bitud 1,2 diablo, olnilnes ka tsipa.
Ja hunnikute kaupa mmo-sid.

Usun et see kõik oli mõttetu -õpin kodus kirjutama ja tulen foorumisse ette lugeda hyena peaks mind-lootusetut arvutisõltlast teadma.
(kui selle projekti puhul enam otse porti ühendama ei pea, siis saab ju pelada?, koolis mmo-d töötavad)

http://i56.tinypic.com/v49bgw.jpg
Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 14:43 Tsiteeri

OK, pmst see portide teema peaks olema lihtsasti lahendatav nüüd kus arionil pmst eraldi virtuaalmasin on, siis peaks olema võimalik porte ringi suunata.

Sa pead testima, kas sa
telnet mud.durismud.com 443

saad mängida.

Kui seda mudi saad sellelt pordilt mängida, siis tuleb arionile ka lihtsalt pordile 443 tugi teha.

Tegin msni grupi ära arioni develope'imise jaoks. tõstan su sinna. teeks miski grupi chati võimalusel jne.

Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 6.4.2010 14:10 Tsiteeri

Kas tõesti nii väheseid teist aind huvitabki see teema? Olen üllatunud, sest see peaks olema iga mängumeistri unistuste projekt. Tegime sõbraga projektile pühendatud foorumi http://arion.hyena.pri.ee/forum/forum.php <--- heitke pilk peale ja lugege lähemalt, millest jutt. Olgu öeldud, et programmeerimisoskus on enamusel tiimikaaslastest teoreetilist laadi, aga me ei tee sellest numbrit, sest aktiivne huvi asja vastu on tähtsam kui kuivad oskused.

h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 6.4.2010 15:08 Tsiteeri

Arion for never ;)
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 6.4.2010 17:06 Tsiteeri

ego nimi onju. teeme kihlveo, kumb ei tule enne välja, kas arion forever või duke nukem forever?

paraku arion pole miski kaubanduslik mäng mida rahvale enne näidata ei või, kui kõik täiesti valmis on. see mäng on rahvale kättesaadav ja arenev samaaegselt, niiet ma ei teagi, mida sa nende kolme sõnaga öelda tahtsid.

edit:
10 aasta pärast õpid gamemaker 17-t selgeks samal ajal kui arioni inimestel on korralik MMORPG ette näidata koos püsiva online player countiga.

Täna sai port 443 suunatud edasi pordile 4000 niiet kõik, kes varem tulemüüri pärast ei saanud mudada, saavad nüüd ikkagi arioni mängida.

Näide:
telnet: arion.cs.ut.ee 443

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm