[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
The Surviver : Chaos
pr0str33t
Level 6

[EEMAL]

postitati 3.4.2010 14:33 Tsiteeri
The Surviver : Chaos

Niisiis, sain valmis uue mänguga The Surviver : Chaos , kus pead korjama üles kristallid ning tapma vastased, kuid vaata ette , et odade otsa ei kukuks !

The Surviver : Chaos on Maze mäng .

FAIL : http://www.upload.ee/files/504305/the.surviver.chaos.zip.html

Mis arvate ka ??

Päkapikk põrgus v0.3 Engine ~55% valma ...

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 09:27 Tsiteeri

Ära pane tähele, karneval trollib.
Minu arust on algaja kohta suht normaalne.

Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Kazpar
$ QliMax $

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 09:46 Tsiteeri

Okei ma siis ütlen ka mida teha paremaks, mitte ei nääguta niisama :)
1)see message box, mis ütles et alustasid mängu oli nõme, võiks ära võtta.
2)graafikaga võiks rohkem vaeva näha, näiteks tausta teha mingi tekstuuriga, mitte lihtsalt mingi random värv.
3)vaenlastel võiks olla parem võitlussüsteem, hetkesel polnud mõtet, sest see kestis 0.2 seci.
4)Vaenlastel võiks olla omavahel mingi collision süsteem, sest hetkel nad läksid üksteise sisse.
5)Paiguta leveleid hoolikamalt ja näe vaeva.
6)Siis see kivi hud, või mis ta olema peaks, ei sobi sinna absoluutselt, tee mingi selline, mis läheks ülejäänud graafikaga kokku
ja Hud peaks olema kõige peal, ehk paranda ta depth ära.
7)Mängu nime ja mängu vahel ei leidnud seost, äkki väikene story ei teeks paha :)
Muidu oli väga hea mäng esimese mängu kohta, paranda detaile, ja saad veel parema mängu teha.
Vabateema II: valter
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 12:00 Tsiteeri

miks on kõik kohad kellegi esimesi mänge, mis kõik näevad üsna samasugused välja ja erinevad ainult paari bugi poolest, täis?
esimene mäng ei pea olema mingi rotikas maze, lihtsasti teostatavaid ja originaalseid ideid on ju küllalt.
ja üldse, "esimene mäng" on väga parmukas vabandus. ma ei usu, et ükski neist esimestest mängudest on võtnud kauem aega kui paar tundi, samas kui isegi väikse ja hea mängu hästi tegemine nõuab mitu kuud.
süüdistaks kõiges selles tegelasi kes seda "tee maze" jura algajatele pähe taovad.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
Perfoon
Level 5

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 12:32 Tsiteeri

See "tee maze jura" on seetõttu, et algajad tahavad kohe GTA 4-ja tegema hakata ja ajavad seejuures mängumeistrid oma küsimuste ja soovidega hulluks. Loomulikult soovitavad mängumeistrid algajatele mazet teha, kuna sellega saavad nad enamjaolt mingil tasemel hakkama ning seejuures on loota, et kui on vähegi tegusam algajas siis äkki õpib midagi juurde ka, näiteks kuidas muutujaid kasutada.

Antud teema algataja näiteks on mind MSN'i lisanud ja küsib mult abi.
Ok kõik on jumala korras, kuni kuni ma ei pea hakkama, seletama kuidas teha hiirega liikumist stiilis: tee objekti vastane muutuja selekt...
Esimenest mängu on kõik teinud, aga iga paari tunnist katsetust ei ole mõtet foorumisse mängu pähe üles laadida.

Siiski hetkel tundub kõige ebasümpaatsemana hoopis Karneval, kes paistab, et ei tee midagi eriti aga trollib.

Imelik küll aga miks ma ühtegi praegust mängumeistrit mazenoobi staatuses näinud ei ole? Samas algajaid on ju bytezi päevist saati olnud.
Kambakas I: jorss, PerfoonEmo1: icedude, valterEmo2: InCreatorEmo3: emoemo<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 12:36 Tsiteeri

Algaja kohta käib kah!

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Karneval
Level 6

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 14:03 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Perfoon

Antud teema algataja näiteks on mind MSN'i lisanud ja küsib mult abi.

Sa ei tea, kuidas ta mind tüütab oma õpetuste lunimisega.

Tsitaat:
Tsitaat: Perfoon
Siiski hetkel tundub kõige ebasümpaatsemana hoopis Karneval, kes paistab, et ei tee midagi eriti aga trollib.

Mees, ma teen praegu kahte mängu + veel mitut vana arendan edasi.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
pr0str33t
Level 6

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 18:47 Tsiteeri

nendele kes ütlesid : esimene mäng, vale, pole esimene mäng ..
Päkapikk põrgus v0.3 Engine ~55% valma ...

jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 4.4.2010 23:24 Tsiteeri

hullem veel siis ju
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 5.4.2010 08:25 Tsiteeri

Kui algaja ühe vähegi korralikuma maze-iga hakkama saab, siis ta võibolla mõistab, et GTA4 tegemise juurda võib ta jõuda alles kümne aasta pärast:D.

Mina soovitaks ühel algajal Tetrise mänguga kõigepealt maha saad. Igaljuhul annab mõista, et isegi ühe konseptuaalselt lihtsa mängu tegemine võib osutuda meeldivalt keerulisemaks. Igaljuhul 3x etem, kui maze stiilis...jullad. Minu esimene täismäng oli Tetris, mitte surmigav maze.
Emo1: icedude, valter8bit III: võistlus kestab<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Karneval
Level 6

[EEMAL]

postitati 5.4.2010 15:35 Tsiteeri

Mind võib siis algajaks nimetada, ma polegi tetrist teinud, aga teen valmis siis mingi.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
GamePro
Level 3

[EEMAL]

postitati 7.4.2010 17:10 Tsiteeri

Algaja kohta küllaltki hea!=)

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm