[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
19. VÕISTLUS : "osalen" [veka&pets - SUPERPAINTERS]
Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 29.4.2010 22:10 Tsiteeri

Lisatud pilt:
ciews:
ma_j2in_maja_sisse_kinni.png
(50.48kb)

Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
valter
1

[EEMAL]

postitati 30.4.2010 05:45 Tsiteeri

mhmh, see on kui ette joosta. Aga noh, ma tegin selle mängu ühe tunniga ka, eks vigu tuli tõesti.
Ma mingi aeg arendan seda edasi, eepilisemaks.

EDIT: Kõik osalejad, kes enne olid tühi koht, on nüüd mudilased.

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Eigen
Level 3

[EEMAL]

postitati 30.4.2010 06:46 Tsiteeri

Surnud Igavesti - 7
Super Painters - 6
Ninja - 5

Barakus - 4
MazeSnoopy - 3
rgba - 2
Hoplaa Kumps - 1
Vabateema III: Eigen<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 30.4.2010 12:03 Tsiteeri

Jah, mis värk selle 3 esimese hindamisega on. Need on siis mingid esimesed muljed? Ma panen hinded siis kui mul kõik korralikult läbi on mängitud, ja kõik bugid ülesse leitud.

Eigeni mäng jooksis, mul kokku level 10 juures! Aga mudu mäng, kui selline on lahe. Selle flash versioone olen tajob mänginud. Olen suur puzzle stiili austaja.

Maze snoopi. Väga äss maze. Üks väheseid maze mida ma olen viitsinud lõpuni mängida:D. Aga ma ei jaganud matsu välja, mis värk nende suremistega oli. Need punased. Ma mõtlesin, et need on mingid teleportijad, aga tuli välja et läksin vabatahtlikult surma päris mitu korda.

Ninja3. Ok. 1h mängu kohta pole paha. Esmamulje oli, et lahe, midagi runneri taolist, aga kui tabel on minutiga skoore täis juba tehtud, siis kaob õhin ära. Sellest võiks teha ühe veel retsima versiooni, kus siis oleks kasutatud palju ja erinevaid generaatoreid. By the way, kuhu see save fail kirjutatake?

SuperPainter esmamulje oli vägev. Kuigi natuke häiriv oli see, et vahest ei tahtnud ta seda relva ülesse korjata. Käisin edasi tagasi. Nagu kui mingi objekt ilmub sinu peale, siis sa ei saa seda isegi siis ülesse võta kui oled antud tile pealt lahkunud ja siis tuled tagasi. Või nii mulle tundus. Teoreetiliselt ei tohiks, midagi tekkida ruudu peale, kus mängia juba asetseb.

Ülejäänud võtan täna ette...

NB!
JA kui kellelgi on minu mänguga probleeme siis saatke PM või postitage mängu teemasse. Ma tean et paljudel on graafika kuvamisega probleeme. Praegu on olnud kahte tüüpi kaartidel probleeme. Kõige uuemad blockivad, ja vanemad kaartid blockivad, kuna on teatud käsud mida osad kaartid ei toeta. Tuleb lisada, siis graafikaartidele antud funktsionaalsuse kontroll ja siis lasta vista error ja öelda milles kamm. Tulevikus siis teab, anda valikuid, mida sisse lülitada ja mida välja.
Emo1: icedude, valter8bit III: võistlus kestab<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Sleven
Level 2

[EEMAL]

postitati 30.4.2010 14:40 Tsiteeri

Need punased on nagu pette deemantid, et halvad või nii.

Olen väga õnnelik Teie komentaari üle :)

<--- Algaja

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 30.4.2010 14:54 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: icedude
SuperPainter esmamulje oli vägev. Kuigi natuke häiriv oli see, et vahest ei tahtnud ta seda relva ülesse korjata. Käisin edasi tagasi. Nagu kui mingi objekt ilmub sinu peale, siis sa ei saa seda isegi siis ülesse võta kui oled antud tile pealt lahkunud ja siis tuled tagasi. Või nii mulle tundus. Teoreetiliselt ei tohiks, midagi tekkida ruudu peale, kus mängia juba asetseb.
Relva ei saa võtta kui sul juba on 1.
Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
valter
1

[EEMAL]

postitati 30.4.2010 16:58 Tsiteeri

"By the way, kuhu see save fail kirjutatake?"
sellel polegi save faili.

Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 30.4.2010 19:02 Tsiteeri

tehke mulle ära nüüd ninjas... ja kes veel hindamata on? jorsS?
Vabateema I: veka&pets
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 1.5.2010 10:08 Tsiteeri

Ma ütlen kohe ära, et eelisjärjekorras hindasin ma mängude juures kui mängitav antud teos on. Et ei ole võimalik hinnata fakti, kui hea mängu saaks, kui tegija seda head mängu valmis ei tee. Ja mitte minu sõnu võtta väga südamesse, sest ma proovisin ennast panna kriitiku rolli. Minu hinded on järgmised.

ÜLDINE HINNANG

SuperPainters= 7
See mäng ei olnud peale pikemat süvenemist enam nii atraktiivne, kui olin lootnud, aga tuleb tunnistada, et see on parim nendest mis laual on.

Maze Snoopy= 6
TileCapture= 5

Siit edasi otsustada oli väga raske:D. Need kaks istusid mul võrdsel pulgal. Kuid otsustavaks said väikesed nüansid. Samuti minu enda kogemus mängudega omas sõna antud küsimuses. Ehk mul jäi vahele selline maze stiili periood ja nüüd on väga huvitav vaadata, kuidas algajad maze punuvad. Puzzle stiil...endal on koodi ja valmis progetud sellekohasid asju maa ja ilm. Need puzzle stiilis mängud on põhi laks ülikoolis, koolitöödeks. Aga see selleks. Ma otsustasin Maze kasuks. Miks? Sest kui ma annaks mõlemale tegijale kuu aega ja siis vaataks, 'Maze tuleks sellest kindlasti võitjana välja, sest TileCapture enam vägakaugemale ei arene ja isegi, kui AI osa normaalseks teha, siis ma mängiks uuesti läbi Maze. Kui TileCapture oleks multiplayer versioon, oleks kaardid hoopis vastupidi, eeldusel, et mul on kellega mängida. Minu kogemus sedatüüpi multiplayer mängude juures on, et nendel ei ole minekut, kui sa just ei lae ülesse flash versiooni, mida kõik mängijad on kohsutatud mängima, kui nad tahavad saada medalaid ja skoori. Ja see on väga halb mäng millega osaleda võistlusel. See on ka põhjus, miks ma otsustasin oma Tetrise ja Snowtile Tournamendi sinnapaika jätta ja proovida teha action mängu. Ja by the way, kuna iga ülikooli tudeng ülemaailmas aslutab oma programmeerija karjääri just puzzle tüüpi mängudega on nende sourcekoode ja AI osasi saada igs ilmakaares. Ja tilcapture on üks selliseid. Ja isegi, kui sa ei saa täpselt seda mängukoodi mida sa otsid, saad sa alati kasutada tükikesi, kuna AI osa sedatüüpi mängudel on üllatavalt sarnane. See võib sul olla täielik copy paste kusagilt ja ma isegi ei saaks aru, sest sa otsustasid sissejuhatuse teha ka inglise keeles? Why? Seepärast, et mingi eesti venelane, kes eestikeelt ei mõista, saaks su mängust aru, eriti kui tegemist on conceptiga? Et mudilased, kes inglise keelt ei mõista, ei jagaks matsu, mida või miks seal mängus midagi teha tuleb? Ma ei ütle, et see viimane väide on tõene, kuid väga tõsine võimalus, sest see on see, mida mina teeks sellises situatsioonis. Järgminekord jäta suurem jalajälg oma mängule. Näiteks, kui ma hakkasin kirjutama tetris, siis ma korjasin kokku 10- erinevat C++. java, basic jne sourcekoodi nende mängude jaoks, kahjuks ei saanud ma mitte ühtegi nendest kasutada, kuna kood oli sitemast sitt. Nii sitt, et ma ei saanud mitte ühtegi osa kopeerida, välja arvatud AI osa, mille ma oma ilmumata Tetrise vesioonis ära jätan, kuna see on lihtsalt lollakas. Mängida AI vastu tetrist? Selle asendasin ma lihtsalt ajaga, et inimene mängib ajavastu, ja mitte ainult. Et replay valuet üleval hoida, siis saab mängija mängida ka veel iseenda Ghost vastu, mis on shitloads of fun. Ma isegi ei uskunud, et tetrist oma varasemate ghost-ide vastu on pull mängida aga on. (by the way, sellega seoses võiks olla järgmine võistlus puzzle, sest ma ei sisene Tetrisega võistlustulle mängude vastu, mis teevad puzzle stiilile tuule alla. See on lihtsalt reaalsus. Ja valter saaks oma Janes 2-e, demonstreerida)

rgba=4
Ninja3= 3
Barakus= 2
Hoplaa Kumps=1

Need kolm olid mul üphe joone peal Suuresti põhjusel, et puudus AI ja iseenda arvutinurka mingeid numbreid kogude ei ole eriti lõbus. Oma esimese mänguga DMG-s tegingi selle vea, et otsustasin välja jätta AI. BIG MISTAKE. RGBA-le andsin kolm just sellepärast, et ma täiesti tuimalt otsustasin mässata sellega pool tundi ja mõistadatada "what a frack is this?". Ninja oli hea kvaliteediga ja täielik Valter style. Kuid ma jäin mõttesse selle kohapealt, et äkki oleks mingi muusika asja paremaks teinud. Peale kolmekümmend sekundit ekstaasi, mõistsin, et ma võingi hüppama jääda. Sain 4000+ skoori koguaeg. Algus on raske, aga kui nii 1000 piirimaile saad, siis jõuad ilusti 5000-deni. Graafika oli nagu suhkrut silma. Sellele mängule väga sobiv ja meeldiv. Teglt ma annaks neile võrdse arvu punkte. Aga kuna sidiseva autoga kimada oli palju lahedam, siis jagunesid punktid vastavalt. Barakus...okey...algus oli väga positiivne, kuni hetkeni mil mõistsin, et on ainult üks level ja bugine ka. Hoplaa Kumps...võtab sõnatuks.

KOMMENTAARID ERALDI:

SUPER PAINTERS

See on mäng millest on midagi õppida. Good job. Mulle meeldis see fakt, et lihtsus on destilleeritud ideaalselt mänguks. See on see, mida ma ise olen proovinud saavutada selliste lihtsate mängudega nagu on Tetris, Bejewled ja teised, kuid pole suutnud saad rahuldavat tulemust. Ma proovisin lihtsust teha veel lihtsamaks ja samas paremaks. See mäng on ehe näide sellest.

Menüü lahendus oli väga hea. Väikest ebamugavust tekitas menüü erinev liigestus, mis oli iga menüü osa juures erinev. Nende pragude vahelt vilkus see ornaz ja tegi jälgimise raskemaks. Samuti oli esimene kord raskusi aru saada, kuidas mängu alustada ja vastaseid valida jne. Okey, CPU valimine oli enesest mõistetav, sest seal oli kirjas täpselt . Mängjate valimine tekitas segadust...pidin minema helpi ja vaatama. Need nupud võiks olla ka kirjas kohe menüüs, seal kus on CPU valimis nupud kirjas. Samuti oli raskusastme valimine mu ajukesele ülejõu jäiv. Not really, aga natuke segadusse ajas see, et seal on märgitud ülesse alla, aga valmine läib vasakule paremale nooltega? Aja valimine on väga loogiline: Ülesse alla nooled, ja mingid graafilised illustratsioond ei aja segadusse. Siis hakkad valima raskusastet...ja mõtled, et mis ülessa alla ma nüüd pean valima. See on esimene mõte. Siis hakkad nuppu läbi proovima ja saad teada mida teha, aga üldjuhul on soovitav selliseid mängija jaoks segadusttekitavaid olukordi vältida. Mis sellest, et tegemist on väikese ja mõttetu -õpin kodus kirjutama ja tulen foorumisse iluveaga, mida ise ka kohe ei märka.

Ja miks annab valida samu nuppe korduvalt:D nuppudevahetus menüüs? Okey, see selleks. Hea programmeerimise tava on selliseid olukordi vältida.

Alustaks kohe sellega, et Freeze käib jube pinda. Ainult freezis istungi koguaeg. See on kõige suurem buzzkill selle mängu juures. Kõige ägedam lax oli replikate. Sellest stiilis poweruppe võiks rohkem olla. Samuti bug, mis tundus tekitavat kraami sinu positsiooni tile peale, ja siis ei saanud neid ülesse korjata. Aga see eirit ei häirinud, tegelt...häiris küll.

Ma võrdlen seda mängu kõige rohkem bombermani versiooniga. Mulle meeldib, et see mäng on ehitatud selle dünaamika peale, kuid väga ruttu saab selgeks, et pole vahet, kui kaua sa seda mängu mängid, lõpptulemus jääb ikka samaks . Kohe, kui kõik ruudud on võetud, võib see mäng käia samas rütmis kuni igavikuni. Okey, aeg lõpetab mängu. Fine, aga see olukord, millises situatsioonis mäng lõppeb on ebameeldivalt ettearvamatu. Ehk viimased 15 sekundit otsustavad mängu, ükstaspuha, kui kaua sa seda ennem oled mänginud. Kõik oleneb sellest milliseid poweruppe sa saad viimased 15 sekundit. Real BuzzKill. Seega, kõige mõtekam on iga round lasta 30-60 sekundit? Võiks olla võimalus teha mitu roundi, siis saaks vähendada seda häirivat randomnessi. Ehk sellele mängul puudub, "Im really good at this game" moment. Jah, mingilmääral annab õppida tundma seda maastikku ja teha paremaid otsuseid. Bomberman...see on mäng milles ma olen väga hea, kuna online, sõpradega, LAN-is mängitud tunde ja tunde, ning ma võin öelda, set seal on skill ikka kõik. Sa võisid kohe näha kuidas üks mängia suudab teisi üle kavalda ja üldine valikute võimalus on piiritu. Isegi ennast võib kogemata ära tappa. Selles mängus on üks valik, ja selle valiku teed sa siis, kui powerup ilmub. Sa otsustad, kas sa võtat selle või mitte. See üks valik 15 viimase sekundi jooksul otsustab kõik. Nii, kui sellest effektist üle saad ja laiendad mängija valikute ruumi, kas või teleport seinade või tile-idega, oleks juba väga hea.(by the way, bomberman kasutab teleportereid), Samuti väga hea nõks oleks, see et oma ala peal saab kiiremini edasi liikuda kui teiste aladea peal. Mida rohkem sul ala on, seda kiiremini saad ringi trollida ja mäng saaks läbi alles siis, kui keegi on omale saanud 50% mapist või aega saab otsa. See 50% on oluline, kuna see tekitab olukorra, kus mängiad peavad tahtmatult coopereeruma ühise vastase vastu ja siis see paha tegelane võib mitu korda vahetuda ning see on juba FUN. Samas puudub ju täielikult ka COOP võimalus ju praegu. Sedatüüpi mängude puhul on coop alati oluline. Ja fact et mängijad saaks koos mängida arvuti vastu.

Samuti, mis värk on selle NUMlock-iga, iga kord lööb selle ülesse ja kuna ma olen läppariga, siis nupadi nupud on 789uiojklm,.- kohal ja ma ei saa numpadi ka mängu ajal maha võtta.

Samuti peaks ära mainima ka seda muusikat. See ei ole muusika, see on pinin. Samas on see selline mäng, mida lihtsalt mängiks juba hea muusika pärast. Muusika on üks põhjus, miks ma paljusi mänge üle mängin, või hea soundtrack. Mind lihtsalt huvitab, mis otsustas sinda valmia selle pinina kasuks ja seda 5 mega kaasa panema?

Üldiselt tip top. Ma olen selline tüüp kellele meeldib mängu illustreeriv osa. Ühesõnaga, mulle on väga oluline, et mäng oleks hästi pakendatud, isegi kui mäng ise pole väga hea, annab see aimu tegija pühendumusest. Selle ülessandega oli hakkama saadud perfectselt.

MAZE SNOOPY
Menüü oli olemas, mis on kohe pluss punktid, mis sest, et natuke roheline.
Abi osa oli väga pealiskaudne. Ma ei saanutki tead mille jaoks need punased ruudud on olulised või miks mängja oli surematu või mis nagu täpselt toimus või miks ma pidin üldse midagi korjama või miks see taplemine nii mõtetult aega võttis? Vaatamata sellele jättis üldiselt hea mulje. Tegelt hea esmamulje jättis juba muusika, mis oli vägagi sobiv ja sulatas mu sinna mängumaaima sisse. Oleks sellele mängul muusika puudunud, ma poleks seda teiseks pannud. Kogu selle mängu meelsus oli väga sujuv. Oli mida mängida.

TILECAPTURE
Väga tore mäng. Mulle meeldivad puzzle stiilis sellised mängud. Ma isegi mõtlesin sellele anda 5 punkti, aga. Esiteks, iga kord kui ma olin võtmas, otsustas programm crashida. Crashid hakkasid ilmnema 5-da leveli juures ja just lõpu poole. Selline mulje jäi, nagu AI sattus kuskile infinit loopi.
Teiseks, AI oli liiga lihtne. Ma võitsin kõik mängud. Isegi kõige viimane level oli nagu lapsemäng. Kohe, kui sa kasutasid ära iga vastase vea olid võitnud. Mulle tundus, et AI tegi vigu meelega. See vigade osa võiks olla seotud tõenäosusega, kui palju vigu on mängia ise teinud. Mida rohkem on mängia vigu teinud, seda rohkem vigu teeb arvuti. See tasakaalustaks siis automaatselt mängu, ilma igasuguste raskusastmeteta. Samuti, on väga hea see, et mängia stiili kohta saab infot koguda mängu levelite jooksel, mille abil saab AI ennast automaatselt tuunida.
Kolmandaks oli prose koguaeg 50% peal. Mõned minutid mängida ja mul hakkab masin üürgama meeletult. Selle mängu annab lahendada mõne gui teegiga ja prose kasutus on 0-3%.
Neljandaks oli kasutatud 6 Megast Irrlicht dll-i. Mis mõte sellel oli? Mingi koolitööga seoses? See oleks kõige viimane asi mida antud mängu, eriti just concepti testimiseks kasutada. On olemas spets väikesed mängu teegid selliste väikeste mängu jullade jaoks. Irrlicht võib olla tore, aga iga käsk sööb meeletult ressurssi ja üldiselt on väga valus näha, kui Indie mängude juures seda kasutatakse. Ma eeldan, et mäng on progetud C++-iga. Et mind rohkem huvitab, miks sa selle jaoks javat ei tahtnud kasutada? Uute oskuste õppimise eesmärgil?

Need bommid oli väga hea mõttevälgatus, aga sellistesse mängudesse tuua ettearvamatust ei ole hea mõte. Eriti kui vastane saab neid kasutada. Ja üldse on need bommd väga mõtetud. Mängu outcommi muudavad nad ainult siis, kui on tõesti piiri peal...aga seda piiripeal olekut kunagi ei juhtunud. AI sai kotti pika puuga.
Iga kord, kui vastane käis, ma teadsin et ta tegi mingi lolli vea ja otsisin selle vea ülesse:D ja ta tegi neid koguaeg. Ja väga raske oli jälgida, kui vastane oma käigu tegi. Seega võiks see olla iga vastase käik esile töödud. Suure väljaku peal ma kunagi ei näinud kuhu vastane käis.

Ma võitsin kõik mängud suure ülekaaluga. Isegi, kui vastasel oli 3 bommi. AI.il puudub funktsioon, mis laseks tal ette ennustada, kuipalju punkte mängija saab peale oma käiku. Näiteks: mänguväli on täis ja lahti on veel 3 ala. Ühes alas on 10 ruutu, ja kahes teises on 4. Mäng saab läbi kolme käiguga. On minu käik. Ma teen väikesesse alasse märgi, ja vastane korjab 4 punkkti. Nüüd on lahti veel 2 ala. 10 ja 4 punkti. Paku kuhu alasse vastane märgi teeb? 10 punkti alasse, mis võibmaldab mul korjata 10 punkti!!! ja jätta talle 4. Õige lahendus oleks, et AI teeb märgi 4 punkti alasse ja korjab ise 10. Kuigi oma käikude ajal suutis AI ikkagi ülesse leida õige lahenduse, ehk saada rohkem max punktid, mis lubas AI-le seada lõkse ülesse garanteerimaks minu võidu. Umbes nagu males lipu ohverdamine.

RGBA
3D, ma kulutasin 30 minutit sellega jännates ja ma ei tea miks:D. Tõenäoliselt oli huvitav vaadat 3D keskonda ja uurida mida see endast kujutab täpsemalt kuna esmapilgul oli väga segane aru saada. Aga seleta mulle ära, miks need seinad sidisema panid? Või õigemini, ma pole üldse kindel, et see nii peab tegema, seega oleks tore olnud, kui mingi screenshot või veelparem videoklipp oleks juures olnud. Aa, okey, foorumis vist midagi oli üleval selle kohta. Screenilt ei ole näha kas ta peabki sidisema.

Millega sa selle tegid? Mulle tundub, et Blitz3D-ga? Ma olen suht veteran ja alustasin üldse koodimist aastaid tagasi just Blitz3D-ga. Isegi see stargate näidis on mul sellega tehtud. Kui asja jagad ja huvi on võib ju kunagi tulevikus teha midagi. Ja by the way, miskipärast uuematel masinatel tahab Blitz3D crashata(ma ei tea miks), ja seepärast Peeter seda käima ei saanutki tõenäoliselt.

NINJA3
'Väga hea üritus ja mulle meeldis, et püüdsid näidata, et osaleda on võimalik ka poole päeva tööga. Mina jällegi proovisin tõestada, et kahe nädalga on võimalik teha midagi tõsisemat, kuna mingi aega tagasi ma jahusin kahe nädala mängudest DMG-s. Tuleb välja, et antud ülessanne oli keerulisem kui oskasin ennustada.
Ega mul rohkem midagi öelda pole, kui vaid et ma ootan järge, aga siis juba ilma infinit run putukata ja palju mitmekesisemate võimalustega ja muusika ja kõigi lisadega. Flash mängudel on sellele stiilile palju häid näiteid. Ja mind ajas närvi fakt, et ma pidin hakkama seda save faili otsima, mis mu masinat nüüd risustab. Miks ei võiks see tekkida kohe mängu kõrvale?

BARACUS
'Mul oli tükk tegemist mõistatamaks, mis see tahab olla. Muusika kuulamis programm? Peale mõnda aega esimeses levelis hüppamist ja hea muusika kuulamist mõistsin ma mitut asja.
Ma tahaks neid lugusi, kuid võta või jäta, aga lahti muukima ma ka exet ei viitsi hakat. Tegi natuke morniks
Siis ma avastasin, et ainult üks level ongi? Ma ei tea, kas on, aga see fakt üksi tegi mind veel mornimaks, et ei ole piisavalt leveleid, mida mängides seda head mussi kuultata. Siis ma otsustasin, et ma mängin seda ühte levelit ja proovin edasipääseda. Seega ma mängisingi seda ühte levelit niikaua kuni kõik lood kuulatud. Ning avastasin ,et ei saanutki järgmisse levelisse, vaid leidsin ennast kuskilt menüüribalt?:D Ja mis värk sellega on, et vana üldse surma ei saa. Mis seal ikka. Ma ei hinda kui hea mäng võiks olla, vaid seda, kui hea ta on. Seda kui heaks sa ta teed, saan ma hinnata järgmine kord, kui asi tegelikult valmis ja ka töötab.

HOPLAA KUMPS
1) Mis point sellele lillal elukas on või kes ta on või miks ta on...rally mängus? Kaota ära.
2) Auto kiilus seintesse kinni ja ainult keerutada sai, või nii mulle vähemalt tundus.
3)Miks autod nii suured on. Tee väiksemad autod ja mäng peaks sujuma palju paremini ja see füüsika mootor sobib ka palju paremini siis. Või siis tee rada suuremaks.
4)Meeldis mulle fact, et sellel mängul oli vähmalt menüü olemas.
5) Kui raskusastet valisin, siis ta ei lasnud enam tagasi nõrgemat valida
6) Ja ma pole näinud, ühtegi rallimängu kus peaks autost välja tulema ja siis mingite kanistritega mässad. Halb mõte.
7) Muretse parem muusika, närvidele hakkas käima.
Kui lõpuks võid sellest saada hea mängu kui parandad ära need punktid.

Üldse on väga pull vaadata kommentaare. "Kle, screenshot paistis päris lahe, anname 10p ära." Ja kuidas hinded kõiguvad seinast seina. Väike soovitus. Kui mäng ei lähe käima, proovida otsida arvuti millel ta käima läheb ja mitte panna lambist.
Kuigi gamemakeri eeliseks ongi just, see et iga ilmaga ja iga masinapeal töötab nii nagu peab, kuna on kõiksugu failsafe ja workarounde täis.

Ma ütlen veel niipalju ,et see on mu esimene lahtine hinnang. Kui keegi, kes iganes tahab mu meelt muuta mingi hinde suhtes, arutada foorumis ja proovida tõestada või ümberlükata seda mida ma olen kirjutanud ja just eriti juhul, kui mul hindamise käigus jäi midagi kahesilma vahele mida tegija tahaks välja tuua. Vastasel juhul on see mu lõplik hinnang.

Peeter. Fixi oma masin ära, sest mul töötasid kõik mängud ilusti ja puhtalt.

...ning, jah. Ma kulutasin selle kirjutamisele tükk aega, kuna tagasisside on oluline ja see on ainuke viis sillutada teed parematele mängudele ning veel parematele mängumeistritele.

Peace
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
valter
1

[EEMAL]

postitati 1.5.2010 10:29 Tsiteeri

nice job, icedude

hetkeline punktiseis:

veka&pets - SUPERPAINTERS 6+7+6+6+7=32
eigen - TILECAPTURE 5+6+7+5=23
valter - NINJA! 7+6+5=18
jorss - RGBA 7+5+5=17
icedude - IGAVESTISURNUD 5+7=12
Sleven - SNOOPY 6=6
nitramfx - HOPLAAKUMPS =0
Silx-y - BARAKUS =0

hindama peavad veel: jorss, nitramfx

icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 1.5.2010 12:04 Tsiteeri

Mis värk selle kolme esimese hindamisega ainult on? Ülejäänud saavad automaatselt nulli?
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 1.5.2010 12:05 Tsiteeri

igaks juhuks ütlen, et kõik peabki vilkuma.

Tsitaat:
Millega sa selle tegid? Mulle tundub, et Blitz3D-ga?

ei, c++ ja opengl + bullet füüsika jaoks, mida ma tegelt väga rakendada ei saanudki

hindan veidi hiljem. praegu väsinud
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
nitramfx
Level 1

[EEMAL]

postitati 1.5.2010 14:45 Tsiteeri

minu punktid on järgmised:

Super Painters 7P
Ninja 6P
Surnud Igavesti 5P
RGBA 4P
Tile Capture 3P
Maze Snoopy 2P
Barakus1P

-----------------------------------
Barakus
--------------
'muusikavalik on väga hea, eriti "he is a pirate"
'mitu korda õnnestus sattuda infovälja sisse seiklema
'vette kukkumine on väga kummaline
'kulda korjates lendavad need "1"-ed päris ilusti =D
'esc nuppu vajutades võiks menüüsse tagasi saada
'infomenüü pruun taust ja ilmetu font ei ole vastavuses grandioose menüüga
'välja minnes küsis üle, et "kas tõesti midagi targemat teha?" Aga hoolimata yes või no nupu klõbistamisest viskas mängust välja
'Viimasele kohale tuli keegi kahjuks jätta ja seega ma pidin arvesse võtma tõsiasja, et on ainult üks level ja mängulisust on vähe võitu.

-------------------------
Maze Snoopy
*liiga lihtne, alles viimane ja eelviimane tase olid mõnusa raskusega, mis eeldasid natukene mõtlemist, erinevalt esimestest raundidest, kus sai lihtsalt läbi jooksta. Liikumisel osutus mõnes kohas probleemiks labürint mängudele omane tegelase paika nihutamine, et pääseks kitsast vahest läbi. Teemandite korjamisel võiks olla mingi lisaväärtus veel peale skoori. Segadust tekitasid need punased teemandid, mida sai lolli peaga ikka järjekindlalt korjatud. Muusikat võiks saada kuidagi kinni keerata.

--------------------------
Tile Capture
'päris asjalik vastane
kahjuks olen ma seda mängu varem juba arvuti peal mänginud Symantec Smart "Dots" 91'
seega puudus igasugune innovatsioon ja vau efekt minu jaoks
samas kui lisada hetkel valmis olevasse veidike mängulisust juurde, oleks tulemus väga vinge.
RGBA
See mäng oli hoopis teisest puust võrreldes teistega. Seega oli väga raske ka seda tööd hinnata. Hea kujutlusvõimega võib siin ju näha lausa Need For Speed`i, aga teisalt hakkas see värvide värelus kiiresti silmadele ja erilist naudingut mina seda mängides ei saanudki. Kas ma saan õigesti aru, et see värvide vahetumine loobki selle nö 3D efekti?
Mängides tekkis täiesti tunne, et mina ise kontrollin selle auto liikumist, õnnestus paar korda isegi katusele keerata. Alles hiljem taipasin, et seda autot tegelikult ei saagi pidurda.
Surnud Igavesti
Kiidusõnad menüü eest, mis oli äärmiselt lihtsakoeline kuid lööv.
Esmamulje oli lausa kohutav, sest proovisin, mis ma proovisin, kuid zombikarja mul maha lasta ei õnnestunud ja tulemuseks oli silmapilkne surm. Siis tekkis kohe küsimus, et kas see on taotluslik, et peale surma saamist kohe windoosasse lennutatakse ja peab uuesti ekraanisätet valima ja introt vaatama.

Pärastpoole kui ma sain teada, et WASD nuppudega saab liikuda ja R laadib püstolit muutus mäng minujaoks tükk maad paremaks ja huvitavamaks. 100 aakri mets on muidugi suhteliselt igava võitu, aga mäng ise on huvitav ja sunnib ennast veel ja veel proovima.
-----------------------
Ninja3
-----------------------
mõnusalt tempokas mäng. Meeldisid värvid ja nende vaheldumine. Windowsi kursori määrdumise sarnane jutt ninja taga on ka äärmiselt omanäoline ja silmale mõnus vaadata, loob sellise kiiruse tunde.
-----------------------
Super Painters
-----------------------
oivaline mäng! =D
tükk aega sai mängitud arvuti vastu ning sel hetkel kui tundus, et enam ei viitsi ja hakkas vaikselt üle viskama, avastasin, et saab mängida ka vähemalt kahekesi ühe arvuti taga. Seega sai vend appi kutsutud ja läks jälle otsast peale. Siis turgataski mulle pähe mõte, et võiks saada teha ka koostööd, et player 1 ja player 2 näiteks värvivad mõlemad ühte värvi, aga arvuti tegelased oleks seevastu veelgi nupukamad ja kiiremad. Tõeline maiuspala ja minu meelest kenasti lõpuni viimistletud. Võiks isegi öelda, et see teos ei vasta selle võistluse "osalen" eesmärgile, sest lisaks töö alustamisele on see tõeliselt ilusti ka lõpuni viidud

icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 3.5.2010 08:49 Tsiteeri

JAH, 90% inimestest ei loe õpetust. WASD peale tulla? see on ju loogiline lausa. Ja, mõte selles ongi et viskaks mängust välja. See on karistus failimise eest. Ja mängu mõte ongi, et ei oleks võimalik esimese korraga läbi saada.

Camoon. Tõesti nii raske? Njh, tuleb siis kohe inimestele näidata ka veel kuidas neid zombisi tappa. Ja ma ei tahtnud, et hard easy oleks reguleeritav lihtsalt zombide kiirusega, vaid nende intelligentsusega, mida oleks päris rakse koodida olnud.

JA see ei ole mets vaid piiritu tühi väli. Mõte on selles, et kui liiga kaugele lähed siis ei jõua tagasi tule juurde.

NITRAMIX, kas sa mängisid ikka õiget versiooni!!!!. Õpetus on täiesti olemas, või sa ei lugenud seda?
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 3.5.2010 12:40 Tsiteeri

nii.

7p-tilepainters.
6p-ninja.
5p-hoplaa kumps
4p-tilecapture
3p-igavsti surnud
2p-maze snoopy
1p-barakus

kommenteeriks lühidalt ka:

hoplaa kumps- niiiiiiiii haige! 5 punkti peamiselt kujunduse eest. kui seda huvitav mängida oleks olnud, oleks esimese koha saand.

tilepainters-korralikult viimistletud, nagu päris mäng. mäng ise väga ei köitnud samas, liiga casual minu jaoks. kui see macil töötaks, saaksite selle müümisega suvise joomisraha kokku.

tilecapture-ei ole jälle väga minu teema ja erinevalt tilepaintersist polnud ka ägedat kujundust. kummaline, et selle jaoks irrlichti kasutasid.

igavesti surnud-viskas mõnikord alguses mängust välja, valgustus oli vigane. kudjas sa selle valgustuse ültse tegid? mul oli ägedam süsteem veel ja töötas igal pool. värvid on ka täiega paigast ja valgus hajub liiga järsult. nii vähe punkte samas vigase valgustuse pärast. ilma on ka kole.

barakus-korjasin natuke neid asju, midagi rohkemat teha polnud. haha tallinn põleb.

ninja- sisu oli küll vähe, aga see oli nii rakendatud, et vähemalt enda skoori oli võimalik üle teha. visuaalselt ka äge.

snoopy maze-mingi tavaline maze kummalise võitlussüsteemiga. kasu sellest väga pold samas, sest kõik kollid olid piisavalt nõrgad, et neist valimatult läbi sõita. hull musa.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 3.5.2010 12:41 Tsiteeri

nojah... Ütlen lihtsalt, et ma postitasin barakusest väga toore variandi!

Uuem on siin...
Kas on juba vaikselt parem...?

http://thnf.pri.ee/silver/Barakus%20ver4.exe

Praegu arendan ka seda edasi... Leveleid hakkan siis tegema kui mul on mootor valmis!

Varsti lasen ka uue versiooni välja!
Menüü sisse ei tohiks enam ka kinni jääda!
Rahu!

valter
1

[EEMAL]

postitati 3.5.2010 15:11 Tsiteeri

http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/images/awards/rpgI.gif
veka&pets - SUPERPAINTERS
http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/images/awards/rpgII.gif
valter - NINJA!
http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/images/awards/rpgIII.gif
eigen - TILECAPTURE

Lõplik punktiseis!

I veka&pets - SUPERPAINTERS 6+7+6+6+7+7+7=46
II valter - NINJA! 7+6+5+6+6=30
III eigen - TILECAPTURE 5+6+7+5=23
IV jorss - RGBA 7+5+5=17
V icedude - IGAVESTISURNUD 5+7+5=17
VI Sleven - SNOOPY 6
VII nitramfx - HOPLAAKUMPS 5
VIII Silx-y - BARAKUS 0

Kazpar
$ QliMax $

[EEMAL]

postitati 3.5.2010 15:50 Tsiteeri

Olen tulemustega 110% rahul :)
Vabateema II: valter
Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 3.5.2010 18:46 Tsiteeri

Kurat! Aga jah... pooliku asjaga kaugele ei jõua :D.

InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 4.5.2010 03:42 Tsiteeri

Tublid!

Äge muidugi, et arvati et ainult 3 kohta saab punkte jms jama.
"maksimumpunkte on (mängude arv - 1)" jäi kahe silma vahele või halvasti seletatud siin.

Aga tundub et asi toimis ja mänge on ka!
Ja icedude sai ennast välja elada lõpuks. Su tekstikamakad sobivad väga hästi sellisel puhul ja võiksid edaspidigi ˛üriides osaleda.

Õnnitlen võitjaid!

A window is technically a wallhack.
Emo2: InCreator
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 4.5.2010 09:21 Tsiteeri

oleksin veidi rõõmsam, kui keegi uued karikad ka pikseldaks... :)
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 4.5.2010 13:10 Tsiteeri

Praegune hindamissüsteem oli väga ok. Aga ma ei jaga ikka veel, mis värk selle ainult 3 esimese hindamisega on? Võidavad head,uued,originaalsed,huvitavad mängud ja kõigi arvamus loeb. Positiivne nähtus oli väga valgunud hinded. Kõigil on omad eelistused ja mängumeister peab arvstama kõigiga. Hea mäng on mäng, mis meeldib kõigile, mitte ühele kahele.

Ja ennast välja elama pole jõudnud ma veel hakata. Njh, see teiste mängudest sita otsimine oli tõesti fun ja sai ennast natuke välja elada . Tõsiselt välja elama hakkan hetkel, kui ekraanil uue mängu kood.

Õppetunnid:
1) Kui mäng on poolik, ära isegi ürita.
2) Testing, testing, testing. Kui midagi on ikka mäda ära ürita.
3) Ära tee bugist mängu.
4) Võta õppust valterilt. Respect.
5) Ära tee keerulist mängu
6) Ära tee rasket mängu
7) Kui teed midagi nendest, siis muuda võistluse tarbeks eriti easiks, sest keegi ei viitsi hindamise ajal pikalt mängida.
8) Tee mängu kinnipanemine võimatuks. Mäng läheb kinni ainult siis, kui läbi teed:D.

I'm not going down without a good game!!!
I'll be back!
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 4.5.2010 16:25 Tsiteeri

kui icedude pikk tekst on sinu m2ngu kohta siis sitaks huitav lugeda ! :D
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm