[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Kuidas mängu kommenteerida
valter
1

[EEMAL]

postitati 20.2.2010 14:26 Tsiteeri
Kuidas mängu kommenteerida

Lihtne. Ava mäng, kõrval on notepad / DMG kommentaari form ja kirjuta kõigest! Näiteks sulle meeldib menüü ? kirjuta! Sulle ei meeldi / meeldi mingi pisidetail? Pane kirja! Kirjuta kõike, mis sa tegid! Mängu autoril on seda huvitav lugeda, ja see pole ju nii raske :)

Üldiselt arvan, et kõikide mängu peaks maksimaalselt kommenteerima. Võtame näiteks selle lingi siin: http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/games.php
Vaadates neid mänge - on seal ikka päris palju häid mänge. Aga kommenteerijaid? Põhimõtteliselt polegi. Vabalt ju võiks lihtsalt ühe korra kõik mängud läbi käija ja kommenteerida, või kui kõiki mänge mängida ei viitsi, siis kindlasti neid, mida sa varem juba proovinud oled. Kõik on kindlasti tornimäed proovinud, või külavanemat. Miks mitte kommenteerida? :)

Näide kuidas mina through struggelit kommenteerisin. Through Struggle oli ühes aknas ja siis kõrval oli kitsas notepadi aken kuhu sain kohe ja kõike kirjutada. Lõppu panin ka üldreitingu.
Tsitaat:

loading, menu jne -- ilusad!
mismõttes "ületehtud" ? ei ole, selline peabki õige menüü olema, menüü ei pea alati mingi igav blank olema.

default gamemakeri menüü nupu hääl.
kui optionsist peamenüüsse tagasi minna, hakkas muusika otsast peale.

hmm, kohe kui mängu alustasin olin busted.

Mäng jääb maha vm s (võibolla ka minu arvuti viga või siis mängu priority on liiga kõrgeks
pandud). Igatahes hiir jääb maha - kui liigutan hiirt, siis mängus näitab, et ta liigub 2 sekki hiljem

Mängust enam menüüsse tagasi ei saanud. Muusika hakkas käima aga pilt freezis

Nii, panin windows task managerist mängu kinni ja proovin uuesti.

Uuel katsel jälle olin jälle busted esimesel tuhandikul. Siis vajutasin "Restart" ja mäng tundus kohe kuidagi poole aeglasem. Nüüd aga sain natuke politseide eest põgenetud otse paremale vastu "teelõpu seina", kus mendid lükkasid mind ruumist välja, ja ei saanudki mind kätte. Pidin escape panema, jälle menüüsse ei pääse (muusika hakkas, mäng freezis)

Mäng uuesti kinni ja käima. Proovin seekord kõik efektid maha võtta.

Nii, esimene level oli ilusti sujuv ja värki, aga teine level, jälle jäi maha -- nupud ja hiir reagerisid hiljem, väga raske mängida nii. Vabandust, mitte raske, vaid võimatu. Ma ei näe 2 sekundit tulevikku ette mis tulema peab ja mida ma 2 sekundit varem vajutama pean aslkjfasklfj :D

Muidu läbi majade sain ka sõita. :D

Igatahes teises levelis busted. proovin uuesti. Mendid lükkasid mu jälle seina.

Kahjuks hetkel rohkem mängida ei saa, kuna mäng jääb 2-3 sekundit maha.

Muidu parem kui eelmine versioon ! (y)

graafika 5/10
gameplay 4/10 - oleks tunduvalt parem kui buge poleks.
heli,muusika 10/10

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm