[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Firefag adventures
Renzo
Level 2

[EEMAL]

biggrin.gif postitati 6.2.2010 09:31 Tsiteeri
Firefag adventures

Tervist. Sain siis valmis ühe enda tehtud mänguga ja sooviks, et te oleksite nii head ja vaataksite üle ja avaldaksite oma arvamust siia kas head või halba.. Kriitika on hea. Võtke ka teadmiseks, et see on esimene mäng mille ma olen ise valmis meisterdanud.Mäng iseenesest on lihtne tuleb koguda võimalikult palju punkte ja hoiduda koletiste eest ja peab pääsema järgmisesse levelisse. Et pääseda järgmisesse levelisse tuleb päästa teil doktor.
Siit saab mängu

Tänan teid teie aja eest kui vaatasite

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Zimonak
Level 4

[EEMAL]

postitati 7.2.2010 09:38 Tsiteeri

Noh, mis ma oskan öelda. Kõik korraliku mängu osad on sellel olemas: ilus graafika, vigadeta mootor, levelite ülesehitus on organiseeritud.

Kui see on tõesti sinu esimene mäng, siis oled tõesti vaeva näinud ja arvatavasti said siit ka vägeva kogemuse. Seda kogemust saad tulevikus kasutada oma mängu nullist ülesehitamisel, tehes ise praktiliselt kõik.

Muidu tubli, jätka näidete uurimist ja mis peamine: katseta.

PS! Arva, kas ma puutusin pealuud või mitte =) Pärast seda tuli masendus peale kui peamenüüsse sattusin, nii et edasi ei mänginud. Võta sellega midagi ette.
Veresaun II: Zimonak
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Renzo
Level 2

[EEMAL]

postitati 7.2.2010 09:54 Tsiteeri

Selge, võtan neid asju teadmiseks..:uhke:

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Renzo
Level 2

[EEMAL]

postitati 7.2.2010 15:42 Tsiteeri

Ega ma vahepeal ei saa isegi aru kus kohas see mees alustab niiet :D aga eks parandan veel..

Aga elusid näeb ju vasakus üleval nurgas need südamed..
Ja salvestada saab ka

Renzo
Level 2

[EEMAL]

postitati 8.2.2010 13:39 Tsiteeri

Okei eks ma vaatan mis teha annab .. :D Muidu ma tahtsin selliseid langevaid platforme ka teha aga ma ei saa aru neist .. et äkki keegi oleks nii hea ja seletaks? Ning oleks abi vaja veel et kui tegelane hüppab kuskile platformi äära vastu siis hüppab nagu kõrgemale ja vahepeal läheb üldse kuskile suvalisse kohta et kuidas seda ära saaks?

Keegi ei saa aidata siis ?

Karneval
Level 6

[EEMAL]

postitati 5.3.2010 15:56 Tsiteeri

Ma ei tea, kas renzo veel käib siin ja lisaks kuu aega pole täis niiet see pole kaevamine aga graafika võiksid ikka ise teha, eks?

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 5.3.2010 20:22 Tsiteeri

Kui haud juba lahti kaevatud, siis ütleks, et diagonaalis vastu bloki hüpata teleb mees platformile tagasi...
.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Renzo
Level 2

[EEMAL]

postitati 11.3.2010 17:57 Tsiteeri

Põhimõtteliselt ma teeks seda veel edasi aga asi on selles et ma ei mõista :D Kui keegi mind natukene õpetaks keegi kes oskab siis võiks sellest päris hea platformi mängu teha nii, et kui keegi on nii hea ja viitsib siis antku teada.

Renzo
Level 2

[EEMAL]

postitati 13.3.2010 18:24 Tsiteeri

Keegi ei saa siis aidata ? U2U kui viitsid aidata mind ja lisan sind ja creditsisse siis ..

-heips-
Level 4

[EEMAL]

postitati 20.3.2010 08:05 Tsiteeri

Suht.. jahm.. :D ei muidu mängitav mäng:D

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
-heips-
Level 4

[EEMAL]

postitati 24.3.2010 18:30 Tsiteeri

hhhea mõnus mäng:d grraafika kõik on hea:d
Jou, võid kindel olla
Minu mäng Mängitav mäng Valmis alles 20%

Renzo
Level 2

[EEMAL]

postitati 10.4.2010 16:55 Tsiteeri

Nii Tegin siis Versioon 1.5 valmis..
Tegin natukene leveleid juurde ning parandasin selle ära et kui lähed vastu platformi äärt siis ei tele enam tagasi platformile.
Tegin ka nähtamatud seinad kõrvale nii et kui surnuks kukud siis ainult alt..
Ja paar pisiasja tuli veel juurde
Et öelge mis võiks veel juurde teha, sest ideid oleks vaja :D
Igatahes link on siin

Sleven
Level 2

[EEMAL]

postitati 10.4.2010 17:31 Tsiteeri

*Võiks olla kohal seismis animatsioon ka
*Erinevatel asjadel, NT: Münt ja deemant, võiksid olla erinevad helid
*Kui hüppad üleval väljapoole nähtavat ala ta takerdub vms. Et võiks sealt tühjaks teha või midagi teha sellega
*Alla tühimiku kukkudes võiks tiba kiiremine surma saada
*Ammo't võiks kuskil näidata
*Kahjuks ei ole ma eriti osav ja Level 3 jäi mulle saatuslikuks

Tahaksin veel teada, kas graafika on kõik sinu tehtud?

Väga hea mäng on !

5+

<--- Algaja

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Renzo
Level 2

[EEMAL]

postitati 10.4.2010 17:40 Tsiteeri

Graafika on kõik Gm official .. Ja eks ma vaatan need bugid üle siis .. :D

Silx-y
Level 11

[EEMAL]

postitati 11.4.2010 15:23 Tsiteeri

Vabandan oma sisutu postituse pärast...
Vend raibe si arvutisse... :D

Karneval
Level 6

[EEMAL]

postitati 11.4.2010 18:01 Tsiteeri

Vot seda oli juba parem mängida, kuigi ära room_restart funktsiooni kasuta, kasuta instance_destroy ja create_instance.

Maksud
Level 5

[EEMAL]

postitati 12.4.2010 14:08 Tsiteeri

Tõmban hetkel uut versiooni.
EDIT:

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
valter
1

[EEMAL]

postitati 13.4.2010 13:11 Tsiteeri
to karneval

äkki sa postitaks ainult siis, kui sul on midagi öelda?
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm