[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
Created by Master GMD: Alju5'e intellekti hävitav möla
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 12:21 Tsiteeri
Created by Master GMD: Alju5'e intellekti hävitav möla

Ei, Uku, ära muretse, ma ei solvu ja ma võtan teadmiseks ja arvesse, ainult et vaata, ma lõin oma foorumi oma maitse järgi, mitte sinu maitse järgi, kel ei meeldi, see ei kohustu liituma, mulle meeldib ja ära unusta muidugi ka iseennast, sest ausalt teie foorumi kohta võib öelda, et eelmine kujundus siin foorumis oli palju lahedam, kui praegune! :)

Kusjuures veel, ilmselt pole sul endal isegi kodulehte! =)

Kriitikut vastu ei rünnata, ma tean, aga meie sinuga pole juba ammu sõprussuhtes, ega isegi neutraalsuhtes, seega teen teie suhtes erandi! (A) Aitäh! :)

Alj5 Asendus! ;)

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 13:24 Tsiteeri

http://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem muide aljule lugemiseks, viga mida sa juba algusest peale oled teinud.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 13:27 Tsiteeri

Topeltpost, ma tean, aga Alju, mida ma pole siiani sinu suust kuulnud, kuigi olen korduvalt küsinud:

MIS ALUSEL SA VÄIDAD; ET KÕIK SIIN "RULLNOKAD" ON???!?!?!?!

Soovitan vastata.
marge31
M|| (l)

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 18:45 Tsiteeri

Miks sa siia tagasi tuled, kui see foorum sulle ei meeldi?
Ma saan aru, mida sa üritad proovida, aga siiani pole sul see õnnestunud, miks ta edaspidi peaks?

^^

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 19:25 Tsiteeri

Erm, sellel foorumil on u. 8 erinevat kujundust ja see kollane on lihtsalt default praegu, neid saab vahetada enda settingutes ja keegi ei takista sul seda teha.
Just sayin'

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 16.1.2010 12:48 Tsiteeri

Holxi ühel postitusel oli point, ärge toitke trolli.
Teeks äkki nii, et keegi enam ei ütle aljule midagi. Vb aitab ja jätab järgi.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
marge31
M|| (l)

[EEMAL]

postitati 16.1.2010 20:55 Tsiteeri

Jah:D Mis ta's ikka iseendaga räägib.
Teeme proovi :D.

^^

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 16.1.2010 23:30 Tsiteeri

normann, sa räägid minuga praegu viisakalt, üllatavalt viisakalt, kuid sellest ei ole kasu! Kui sina oled minuga viisakas, suudan seda olla ka mina ja ma teengi seda sinuga, kuid ma ei saa olla seda ülejäänutega, kes vanamoodi edasi käituvad! :happy: Kui sa oled lõpuks aru saanud, mismoodi saaks minuga toime tulla, siis räägi sellest teistelegi, ehk aitab! ;)
h0lx, antud teksti ma avasin, et testida, kas suudad mulle tõestada, et mina olen see ainus paha, kuid sa tõlgi see esmalt ise ära, mina pole kohustatud sinu sitaseid kingi küürima! ;) Seda ma tean kaa, et sa tegid topeltposti! Nii hull ma järelikult siis vist kaa pole, saan ikka veel aru küll, et reeglid kehtivad ainult neile, kes suuremate ja tugevamate sitaseid kingi peaksid puhastama! :D Juba see plus antud tüüpide vanus annab mõista, et tegu on lihtsalt rullninadega, kes peavad end teistsugustest ja hulludest etemaks! ;)
Miks ma siin olen ja edasi üritan? Sest mina olen kindel, kui kalju ja võin siin veel aastaidki külas käia, millal iganes aga tahan! =)

Jah, teil on nüüd selles õigus, et kaua ma endamisi rääkida ei viitsi, küll aga viitsin, nati siin solkida ja risustada, kutsuda siia uusi kasutajaid. Viimase variandi blokeerimiseks saate ainult läbi minu nõudmisi täites! ;)

Alj5 Asendus! ;)

h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 16.1.2010 23:31 Tsiteeri

Ega ma sinu ees, koer, ei vabandanud, vaid ikka moderaatorite, minu jaoks siin foorumis kord veel loeb....
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 16.1.2010 23:41 Tsiteeri

Antud teksti ma avasin, et testida, kas suudad mulle tõestada, et mina olen see ainus paha, kuid sa tõlgi see esmalt ise ära, mina pole kohustatud sinu s*****id kingi küürima! ;) Nii hull ma järelikult siis vist kaa pole, saan ikka veel aru küll, et reeglid kehtivad ainult neile, kes suuremate ja tugevamate s***seid kingi peaksid puhastama! :D Juba see plus antud tüüpide vanus annab mõista, et tegu on lihtsalt rullninadega, kes peavad end teistsugustest ja hulludest etemaks! ;) Ma kordan sulle veel kord s***nägu, kuna sa juba jõudsid juba vastata tekstile, mille ei jõudnud ma veel juurde lisada! (A) No ja kaabakas sa ikka võiks minu ees ikka kaa vabandada, mina ikka olen kaa veel siiski siinne materjaalne liige, kel korduvalt reegleid on meelde tuletatud või sa võiks mitte rikkuda, mitte vabandada moderaatorite ees, sa endast eriti lugu pidav ning siuke vist enam, kui läbi k****ud s***ne kotikene! ;)
Alj5 Asendus! ;)

h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 17.1.2010 10:36 Tsiteeri

Loe oma tekst läbi, mine käi emakeele tunnis, õpi lauseid moodustama. Kolbigi pole aru saada, mida sa jahud.
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 18.1.2010 13:23 Tsiteeri

Mis te jagelete selle ajuga üldse, egas te sedasi temast "targematena" ei näi. "Leida vaenlaseid ja hävitada neid" tundub niimõnelgi mehel siin moto olevat. Vägivallale vägivallaga. Nii ei käi asjad tegelikult.

"If you can't say anything nice, don't say anything at all" :D

Kui näiteks increator 26-aastane on, siis ei ole teps mitte õige nii metsikult möliseda, sest see pole noorematele hea eeskuju. Aja oma asja, aga ära mölise. Modereerida saab ka ilusti ja viisakalt. Mõelge tagasi sellele hetkele, millest kogu probleem alguse sai ja sellele, kuidas hea sõnaga korrale kutsumisest sai hoopis provotseerimine.

Pakun välja see idiootsus lõpetada ja kas ära leppida või minna kumbki pool oma teed. Minul poleks näiteks midagi aju5 vastu, kui ta lubaks edaspidi hästi käituda ja ühtlasi tõstaks muu rahvas minu silmis oma väärtust, kui te oleks valmis andeks andma. Mõelge natuke järele, mida te TEGELIKULT tahate. Kui vastus on "verd", siis I rest my case :P, vastasel juhul peaks asi kiirelt oma lahenduse leidma.

Ronnie Coleman'il oli ühes videos särgi peal kiri "SHUT UP AND SQUAT" - sõnum on lihtsasti üle kantav ka siia.

Päikest teile näkku,
Hyena

http://www.hyena.net.ee/Pic/medium_banner.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
jnt
Veebiguru

[EEMAL]

postitati 19.1.2010 08:32 Tsiteeri

hyena, sa räägid, nagu siin kõik meist oleks ühesuguse tagamõttega ja kõik oleks absoluutne tõde. Enam rohkem eksida ei saa. (n)

Väited, mida faktidena esitad, logisevad ka rohkem, kui natuke...

GigAHerZ Web - http://jnt.pri.ee/
Banner Exchange - http://be.jnt.pri.ee/
Mission Possible - http://web.zone.ee/mispos/
Black Nova Traders - http://bnt.jnt.pri.ee/
Aktsioon I: jnt
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 19.1.2010 13:18 Tsiteeri

Võib-olla -- hyena -- sa peaks ise - kui staa˛ikas, haritud ja kõrge sotsiaalsusetunnetusega mängumeister - ajama alju5-ga usinamalt oma koostööprojekti ja teda sealjuures manitsema, et ta foorumis mitte sitta ei teeks.

Mina pole aga kusagil metsikult mölisenud... endine "hoiatused" teema oli täis väga pikka ja mõistlikku juttu manitsemaks aljut rahulikkusele ja selgitamaks inimeste postituste tagamaid. Arvad et foorum poole minutiga selliseks seapesaks muutus? Aljut me ju meelega nädalaid ei bänninud, üritasime rahustada. Alles siis kui päris selgeks sai, et passis nime asemel "troll" kirjas, kadus user ära. Ja isegi sellest "vihjest" ei saanud su sõbrake aru.

Nagu ma juba mainisin, minu moderaatorikoht on vaba. Kus viga näed ja laita--
Kuigi ma natuke kahtlen, et walter sind foorumi esiotsa tahab. Küllap tead ise, miks.

A window is technically a wallhack.
Emo2: InCreator
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 19.1.2010 15:26 Tsiteeri

inc:
Hah, ma pole kusagil isegi vihjanud sellele, et ma mingit pistmist modemisega tahaks teha. Btw, 26-aastase inimese kohta kõlab "mina pole kusagil metsikult mölisenud" pea sama lapsikult kui "mina olin puu otsas, kui pauk käis", või mis veel parem: "mina olin paugu otsas, kui puu käis". Defineeri mölisemine, kui sa arvad, et siin on mõtet õigust taga ajada.

jnt:
Mida ma väitsin siin nii väga faktidena, et siin mingist logisemisest üldse rääkida saaks? Võta vaevaks ja loe uuesti üle, sest ainus fakt oli Ronnie kohta ja seegi on kergelt offtopic. Kui sa tunned, et tegin sulle ülekohut ja panin su võib-olla samasse patta "kõigiga", siis siirad vabandused, aga kui nüüd veidike järele mõelda, siis oleks vist totter hakata üles lugema eraldi kõiki neid inimesi, kes tegelikult pajast välja olid jäetud. Eks patused tunnevad ise end ära ja kui sa patune pole, siis miks sa vaevud solvuma? Kas sa solvud siis ka, kui mõni su klassiõdedest ütleb "kõik mehed on sead"? Solvud?

Üleüldse ma tunnistan, et olen aju5 teemaga kõigest nii palju kursis, nagu neid teemasid silma alla on sattunud, seega täiesti võimalik, et ta tõesti on paha poiss ja ajas kõigil harja punaseks. Hetkel see on siin foorumis "in" ja ma tahan ka sellest matti võtta. Uskuge mind, kui aju4 asemel oleks teemaks Doom4 absoluutselt igas alafoorumis, siis see ei muudaks fakti, et ma selle nädala jooksul midagi siia kirjutanud oleks. Tegelt ( kirjandis kirjutage "tegelikult" ) veel parema meelega ma räägiks Mech Warrior 5-st :P

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 20.1.2010 21:31 Tsiteeri

minu arust on alju

a)troll, kes ajab mingit iba, et teid närvi ajada ja siis naerab teie vihase teksti üle.
b)mingi nohiku sõber või siis nohik ise, kelle tagumik jätkuvalt valutab selle pärast, et ta kunagi ammu siit perse saadeti.

vaadates alju megapikki tekste tundub variant b loogilisem, ükski troll ei viitsiks nii palju kelbast ajada.

aga nukraks muudab mind see, et antud teema on siin hetkel kõige huvitavam lugemismaterjal. te idee poolest mingeid mänge vmidagi ei peaks tegema?

icedude enda pikkade ja segaste postidega võiks tagasi tulla.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 21.1.2010 09:46 Tsiteeri

icedude'il on sessi stress :P, diskreetne matemaatika rapib ajusid.

Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm