[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
Created by Master GMD: Alju5'e intellekti hävitav möla
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 01:20 Tsiteeri

No tavai, nii, kui aljuke läind, võtame järgmise, kelle välja süüa ja kelle siis ikka veel, kui nõrgema või teistsuguse... :) :o Ja ütlete oma valimisreklaamil, et teie aitate mängutegemisel algajad edasi, toetate ja olete lihtsalt parimad - täielik poliitika, just nagu Haapsalu Kutsehariduskeskuse direktor, meil on jõhker kord viina ja suitsu tarbimise kohapealt.
Suitsukonid otse ühiselamu ees ja kusemärg plekk prükkari kõrval. :D

Ma pean teile pettumust valmistama, mul oli vaheaeg ja tahtsin väga ühe hea inimesega koos olla, lisaks nüüd koos teiste omade inimestega, tegemist oli kaa, seega ei leidnud siia aega kuidagi, kuid te olete mul ikka meeles ja nüüd jälle üksi toas olles pühendan osake aega siia foorumisse, et norida tüli ja saada sest lusti ja lulli, kuna olen juba ammu aru saanud, et ei kavatse Alju5 kontot siit eemaldada ja ootate 100% kasumit endale! ;)
Mida iganes nüüd hullu aljukest teie arvates ei vaeva ja siin ma olen, et öelda kõik, mis ma arvan siin toimuvast! ;)

Äkki selgitate mulle kaa, miks shooter post keelu sai, kas lisas liiga palju mõttetuid mänge? Kas mängud olid liiga mittepopulaarsed ja plahvatusvaesed, vaidles liiga palju vastu või oli liiga raske ületada? (A)

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 06:48 Tsiteeri
Alju5'e intellekti hävitav möla

Ei, ta ei saanud mõttetute mängude pärast postituskeeldu. Äkki loed ta postitusi enne kui midagi väitma tuled http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/misc.php?action=search&srchuname=SHOOTER&searchsubmit=a&srchfid=all&srchfrom=0
Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 12:22 Tsiteeri

Ma ei väitnudki ju kindlalt, et asi oli mõttetutes mängudes... (A) Ma pakkusin mitu varianti ja üks variantidest pidas osaliselt ka paika ju. :lala:

Minu meelest, väide, et loe reegleid, neid reegleid ta kindlasti rikkunud pole, mis teil siin suures ja "suursuguses" infos kirjas on. :)

Tsitaat InCreator'st:

"1) "tühi koht" ei esita siin mingeid nõudmisi
2) "tühi koht" ei postita vihaseid smileysid 7 tükki ritta
3) "tühi koht" austab foorumi reegleid ja kasutajaid ja ei käitu nagu pubekas

Kaevandus aga joonista ise ja palu viisakalt, et keegi aitaks paremaks teha või annaks nõu-kriitikat.

See töötab märksa paremini kui ülbitsemine ja tuleb sulle ka endale kasuks. "

Kuidas siin teie foorumi pealehel see sõbralik ja juurdekutsuv suunamismöla oli?

* "ärge loobuge mängude tegemisest kui te ei ole oma mängudega rahul, sest et iga mängumeister oli alguses algaja. Sellepärast ongi Eesti mänge niivõrd vähe, kuna enamus arvavad, et nad ei hakkagi oskama. Ei ole nii! Kui tahta, siis saab kõigega hakkama!
Näidake oma mänge teistelegi , et saada vastukaja."

* "Kindlasti registreeruge meie foorumis, kust te saate küsida abi mängude tegemise kohta. Foorum on selleks, et keegi ei jääks hätta mängude tegemisel, olgu küsimus rumal tahes. Seal on ka niisama tore aega veeta, kuna meil on seal niivõrd toredad mängumeistrid : ). Peale registreerumist ärge ehmuge, kui näete omal "Mudilane" staatust. See on lihtsalt vaikimisi, ja tähendab seda, et Te ei ole lihtsalt veel mängude tegemisega tõestanud."

Kuidas on see valimisreklaam seotud eeltoodud InCreator alama koha kätte näitamis kirjaga just, kui aadliku poolt? Aah? Ääki seletaksid!? :lala: Esiteks tühikoht ei esita mingeid nõudmisi, teiseks peab tühi koht valima hoolikalt, mida ta kokku kirjutab ja kolmandaks austab tühi koht reegleid ja teisi kasutajaid, eriti mängumeistreid ja suppermoderaatoreid, lisaks ei tohi tühi koht ülbitseda ja kuna ma julgen väita, et ta ei ole ühtki ülbust pildunud, siis peab ta mängumeistrite ja haldurite ees pead kummardama ja perse koos kottidega vastu maas istutama! :) See tähendab seega, et mängumeistrid ja mudilased on ainsad, kes siin nõudmisi esitavad, mida teeme ja mis alal võistleme, kui vaja, siis ülbitsevad ja üleüldse olete teie siin meie kuningad ning kui tahame abi, siis me parem viksigu ennem teie sitaseid kingi!, teie siis mõtlete, kas mõttetule mehele üldse midagi anda või ei, ega pea vajalikuks isegi lepingut katkestada, siit foorumist lahkumiseks? :)
Mis türadima moel innustab meie tuntud õpetaja ja juhi kiri, kes ilmselt pole 20 aastat vanagi, nõrgemaid ja algajaid tegutsema? :o Ja miks on siin üldse siuksed staatused, nagu "tühi koht", mida on võimalik tõsta teilt raskelt kätte saadava respect'i abil? Miks see koduleht üldse loodi, kas tõesti, on teil siuke vajadus eksisteerida poliitikas ja olla mingid jumalad ja kõrged korraldajad ning siin saab seda iseseisvalt luua! No kamunn, ka mina suudaks seda! :D

Alj5 Asendus! ;)

normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 12:26 Tsiteeri

Eriti populaarne on viimasel ajal uute kasutajate seas aastavanuseid poste kaevata ja teha seda ühe sõna ja kolme smailiga.
http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 12:58 Tsiteeri

Ja miks te panete vahepeale mingeid vihjeid ja tipilauseid!

Sa ütled, et eriti populaarne on viimasel ajal uute kasutajate seas aastavanuseid poste kaevata ja teha seda ühe sõna ja kolme smailiga. Seda ilmselt seepärast, et peakorraldaja tahtis tunda end tähtsana ja võimsana omade seas, ajasite kokku kogu oma tutvus ringkonna, umbes üle 900 sõbra ja jagasite kohe suppermoderaatori ja mängumeistri staatused omavahel ära, et olla ilgelt kõvad tegijad, aga uued kasutajad leidsid teie foorumi internetis gmd-õpetusi sirvides ja ei ole teiega napsi võtnud.

Saage nüüd ometi aru, ma olen teistsugune, ega jaga teie nipiga vihje nalju, ega targutusi, ma vajan otsest Eesti keelt! :) Seega räägid oma administ sõpradega, kirjuta kuidas tahad, aga minuga suheldes hoia oma vihjed omale, sest ma ei saa isegi aru, kas sa rääkisid minust või toost uuest ohvrist SHOOTER'st! Vastasel korral raiskad vaid aega ja mina no tõesti süüdi selles ei ole, ega loll sellepärast pole! :lala:

Alj5 Asendus! ;)

valter
1

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 14:26 Tsiteeri

sa ei ole maailmanaba, kõik ei ole nii must ja valge, foorum ei ole elu.

ja moded valisin ma ise, kes võiks siin korda hoida, on sellega probleeme?

mängumeistrid on need, kes on end tõestanud. loe vastavat teemat mängumeistri ja mudilase staatuse kohta.

edu ;)

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gameboy
Moderaator

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 15:23 Tsiteeri

http://farm4.static.flickr.com/3217/3015062728_6b27f9a6ae.jpg

No offence, alju. Sa ei postita praegu asjalikku juttu, vaid lahmid niisama. Pealegi on su postituste pikkuse ja sisu suhe paigast ära.

Niisiis, Shooter sai postituse keelu. See on tore, et sa tema kaitseks välja astusid, aga mulle tundub, et ta on selle ära teeninud. Põhjuseks ei olnud mitte vajadus kellegi uue järele, keda "välja süüa", nagu sa mainisid, vaid reeglite korduv rikkumine. Smailiralli ja põhjuseta kaevamine lähevad foorumi reeglitega vastuollu.

Head päeva jätku.

InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 16:02 Tsiteeri

Tsitaat:
1) "tühi koht" ei esita siin mingeid nõudmisi
2) "tühi koht" ei postita vihaseid smileysid 7 tükki ritta
3) "tühi koht" austab foorumi reegleid ja kasutajaid ja ei käitu nagu pubekas

Kus probleem?

Tsitaat reeglitest:
Tsitaat:

* Oleme viisakad, ei ropenda ega sõima
* Ei kasuta üle kolme smaili järjest

Tüübi postid on üks smailide rida, käitub nagu akne- ja hormoonipomm, viisakast käitumisest pole haisugi... "ei riku reegleid". Pigem võiks uurida, mitu reeglit rikkumata jäi!

Ja teiseks -
Tsitaat:
Kuidas siin teie foorumi pealehel see sõbralik ja juurdekutsuv suunamismöla oli?

Sõbralik ja juurdekutsuv? Spämmerid ja muidu lohhid võiks kõik persse kerida. Sõbralikkus teenitakse ära, mitte ei ole siin mingi sisseseatud tasuta-kingitus kõigile. Ma arvan, et sa said sellest isegi peale oma topeltdebüüti aru? Ei pea, ei hakka keegi kummardama mingi kuradi tropi ees. Käid ajudele, hoiatus, heaga proovimine. Ikka ei tööta - saad kinga. Kõik. Käredama sõna pärast mind modeks võetigi.

Ja proovi sa raisk praegu mu sõnakasutust kritiseerida.

Tsitaat:
Mis türadima moel innustab meie tuntud õpetaja ja juhi kiri, kes ilmselt pole 20 aastat vanagi, nõrgemaid ja algajaid tegutsema

26. Täna sain.
Ja teiseks, ma ei pea enda ülesandeks kedagi innustada. Ma olen moderaator ja minu töö on sinusuguseid skandaalikorraldajaid hävitada ja kindlustada seda, et korralikud, sõbralikud ja toredad mängutegijad leiaks innustust foorumist, mis ei ole täis mingi butthurt pubeka vihaseid poste.

Aga olen oma tööd halvasti teinud! Nii et loobun modereerimisest. Tahad ise äkki hakata? Sa tead ju kuramuse hästi, kuidas peaks kõik käima? Küsi, äkki walter lubabki. Nõus?

Kui ma kedagi aga innustan, siis selle pärast et mulle tegija meeldib, ta teeb ägedaid mänge ja on üldse tore. Näiteks rallitaja. Või Timmo. Või rivo. Ja kui keegi nende loomet kritiseeribki, siis nad ei hakka kõiki sõimama, vaid vaatavad, milline kriitika oli asjakohane ja mis nende arust ei ole päris õige, ja käituvad vastavalt - teevad või ei tee parandusi. Aga kindlasti ei ründa kriitikut.

Võiksin korrata oma sulle juba 100 korda kirjutatud juttu, et siin ei tegeleta tillimõõtmisega ja tee mänge, aga tegelt vist ikkagi eksin. Tillimõõtmist on viimasel ajal rohkem kui midagi muud, ja mitte ainult sinu poolt.

A window is technically a wallhack.
Emo2: InCreator
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 18:25 Tsiteeri

Alju, mis mu post sulle nüüd ette jäi?
Kui ma sinust räägin siis ma mainin su nime ,lükka oma ego kõrvale veidiks ,selle teema pole sinu ,vaid hoiatuste jaoks!
Nagu juba öeldi "Sa ei ole maailma naba."
Ma vihjasin sellest postitamisest mis vaheaja viimasel nädalal pingsalt toimus, mingi 3 uut kasutajat tegid mõttetuid poste mingites vanades teemades.

Kõigile kes teavad meie super-secret-code keelt siis järgnev sõnum(kõik peale alju saavad aru!) :
klogh despt uman mannor ilman deslort ent "ALJU5"!

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 01:02 Tsiteeri

InCreator'le:
------------------------------------------

Sa loobud oma tööst? :duh: Aga miks sul siis Supper Administraatori ning Juhi ja Õpetaja staatus on? :P :D Mida sa nüüd üritad? :o Ütlesid, et käredama hääle pärast sind modeks valitigi! :s Kas sa üritad mind nüüd pehmeks rääkida või? :o Ja no kuule, Walter ei lase mind moderaatoriks... :s Pealegi on mul oma foorum kah olemas, mida adminida, lisaks Alju5 jne. Ennem ehk oleks isegi huvi pakkunud, aga praegu küll see eriti ei kutsu! ;) Ja no kuule, mina ei suuda 900 rullnokka üksi maha suruda.

Kuigi... :s Minu foorumil, ma võin näidata kaa: "http://alju5.unlimitedforum.com/"... (A) käib inimestele nii vähe peale, et vaid mu osad head, kallid inimesed nõustusid ilmselt sedagi viiskase tõttu natuke kasutama, aga nad tüdinesid järjestikkuselt juba ammu ja viimase posti olen kõikjale andnud mina ise - ei viitsi enam isegi külastada, kui seal üksi olen. :wtf: Siiski olen ka mina oma territooriumil suurem boss, kui sina sinu omal, sest infos on vaatamata vähestele inimestele ikkagi kindel foorumi lubadus eemaldada koheselt kõik, kes tahtlikult rikuvad mõnd minu jaoks olulisemat reeglit, samal ajal, kui sina mind mitu aastat juba hävitada püüad... Seega, ma pakun, et sa võid loobuda jah, sa oled tõesti oma tööd väga sitasti teinud! ;)

Alj5 Asendus! ;)

Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 01:06 Tsiteeri

Alju, ma lugesin kolme sinu postitust ja lugesin kokku kõik facepalmid. Pärast arvutasin nendest kokku keskmise.

Tulemus?

1200 facepalm / h (või 20 tükki minutis, st. facepalm iga 3 sekundi tagant)

Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 01:27 Tsiteeri

Oskaks sa nolk arvutada või teeksid sa seda kindlate andmete järgi, siis võtaksin sind ehk arvesse, kuid maitse järgi loetud facepalmid, mida sa ilmselt lugenud tegelikult ei olegi ja tegelikult ei käinud ma pikka aega foorumiski, ei usu, et iga 3 sekundi tagant siingi olen. ;)

Muideks, kuidas sina end ise tunned? :) Foorumis on kõik korras jah? Igaljuhul tundub, et kõikvõimas InCreator andis juba otsad või siis tahab ta mind nüüd pehmeks rääkida või mida iganes ta üritab... :happy: :doh:

Alj5 Asendus! ;)

Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 01:46 Tsiteeri

Muideks facepalmi ei saa mingite "kindlate andmete" järgi lugedagi. Näiteks kui sa ise enda postitusi loed saad sa ilmselt 0 facepalm / h, kuid mõni teine, kasvõi mina, saab hulganisti rohkem kokku.

Tsitaat:
Muideks, kuidas sina end ise tunned? Foorumis on kõik korras jah?
Ma tunnen, et sina tirid inimesi vaidlusesse ja ei lase neil mänge teha.
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 01:52 Tsiteeri

No mida vittu te siis vaidlete? :o

Mina eriti facepalme ei loe, aga seda foorumit sirvides leian väga bastardpalm'e. :)

Mina tõmban muidugi siia kõik tühjad kohad kohale ja ässitan need teile kallele. Hullu kohta ikka hea tulemus! :D Sul omal facepalm ei ole nii loll olla või? :doh:

Alj5 Asendus! ;)

valter
1

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 01:54 Tsiteeri

:D

mul pole enam midagi öelda ........

Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 01:58 Tsiteeri

Su õieti valitud mode tunnistas nüüd isegi, et on sitta tööd teinud, äkki vabastad ta moderaatori kohalt, ta soovis seda!? :)
Alj5 Asendus! ;)

valter
1

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 02:05 Tsiteeri

ma tean ise mida ma teen
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 02:37 Tsiteeri

No loe InCreator viimane post kaa läbi siit hoiatuste alt ja näed ise, et tahab loobuda. :o Miks talle seda keelata? :P :)
Alj5 Asendus! ;)

valter
1

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 02:48 Tsiteeri

ta saab ISE enda staatuse maha võtta
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 02:59 Tsiteeri

Niisiis, InCreator, kui sa mõtlesid loobumist tõeselt, ilma mingite eri nippideta minusarnaseid skandaalikorraldajaid hävitada, siis mina toetan sind, kuna sellest aspektist, mis oli sinu eesmärk, hoida kord majas ja hävitada minusugused skandaalikorraldajad, oled sa, olgem ausad ju tõesti sitta tööd teinud, sa pole läbikukkunud vaid minu osas, vaid ka neid pisemaid on küllalt veel ja veel, mullegi teada ja sa ei suuda mult isegi postitusõigust võtta, ehkki oled kõrgema astme administraator, sa oled tõesti väga, väga sitta tööd teinud, niiet mina toetan sind ja nagu näed, ka Walter ei seisa sul ees! (A)
Alj5 Asendus! ;)

valter
1

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 03:25 Tsiteeri

vaata, postitusõiguse võtmine käib paari sekundiga. On sult põhjust siis postitusõigus maha võtta või ?
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 03:40 Tsiteeri

Tegelt, ma arvan, et mult ei ole põhjust postitamisõigust võtta, sest olgugi roppused ja sõim, aga ülbikud selle ise välja kutsusid ja haldurid sellesse sekkuda ei tahtnud, vaid hoopis minu vigu tähele panna, siis nüüd ongi paras selle eest kannatada. Alju5'l siin on ammu juba parool muudetud, et sisse ei saaks logida, sest mina tean kindlalt oma parooli ja kuna ka mina olen administraator, siis tean, et iga kasutaja andmeid saab admin muuta, kaasaarvatud ka parooli. Tegelikult on see postitamisekeeld tulnud küll paari sekundiga, aga ma lõin juba uue asenduse, et ikkagi kirjutada, tegelikult on ikkagi õigused võetud. See aga oli InCreator'i valida, kas olla õiglane või otsustada enamuse kasuks! Poliitika on jama, mille alusel saab ikka ise puhtaks jääda, aga tundub, et valis ikkagi valesti, minust ei saa hoopiski nii kergelt lahti. :s Mis teha, pole minu mure! ;)
Alj5 Asendus! ;)

jnt
Veebiguru

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 10:57 Tsiteeri

Alju5, sa oled lihtsalt hale, tõsiselt, sul oma elu pole, et siin viitsid jurada?

Kammoon, leia endale elu ja ela seda, mitte ära aja mingit hülgemöla pidevalt... Tõesti nagu, see soovitus on sulle heast tahtest, mitte norimiseks.

GigAHerZ Web - http://jnt.pri.ee/
Banner Exchange - http://be.jnt.pri.ee/
Mission Possible - http://web.zone.ee/mispos/
Black Nova Traders - http://bnt.jnt.pri.ee/
Aktsioon I: jnt
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 12:07 Tsiteeri

jnt, kas te tõesti arvate, et mina hävitan iseennast? Siis vasta, kas siin saidil üldse mingit teie loodud korda aksepteeritakse? Mina pakuks, et ei ja kusjuures seda lolli saiti sirvides olen näinud, et mina pole siin kaugeltki ainus. Mida aeg edasi, seda vähem teid siin kuulatakse, kui seda üldse on! ;) Siin on tülid, sõimud, smailirallid ja kõik muud niinimetatud "tühjade kohtade" ja niiöelda "mängumeistrite" vahel, mida olete keelanud, sest olete ikkagi ühed isehakanud noored rullninad, kes ei saa hakkama ei vastutuse, ega ka mitte korra hoidmisega!

Seega, nagu tõesti, mina soovitan teil, kas minu kõik osad siit Alju5'st ja selle nimest kustutada või siis lihtsalt foorumi sulgeda, sest nagu InCreator ütles, siin on tõesti rohkem "tillimõõtmist", kui mängude loomist, mida te peate sellest sitast ma ei saa aru!? :o

Alj5 Asendus! ;)

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 12:14 Tsiteeri

Alju palun ära solvu, aga su foorumi kujundus on jube. aitäh.
.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
 Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm