[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
Uus Eesti Rollimäng
GameMaker
Level 2

[EEMAL]

info.gif postitati 9.6.2006 23:29 Tsiteeri
Uus Eesti Rollimäng

Tervist, tuli mul mõte selline ükspäev et teha uks suurematsorti rollimäng naiteks nagu RS, The Elder Scrolls, Wow, Linega vsm, ainult et 2D. Plaan pole veel kindel kas teha single-, või multiplayer(online). Multiplayeriga on ainuke jama see et ei oska "eriti" multiplayer mänge teha. Aga ma arvan et siit foorumist saab abi ;). Kui keegi ühineks minuga siis ma arvan et võiks sellele teha koduka millega ma saaks hakkama. Ja no vaadata üldse kas huvi tekib...
GM Rulz !

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Anonüümne
Timmo

[EEMAL]

postitati 10.6.2006 09:13 Tsiteeri

Liiga suured ootused kaasmaalane

$lipknot
Level 3

[EEMAL]

postitati 10.6.2006 22:28 Tsiteeri

Single playeriga saaks sa ehk hakkama kui natuke enne tutvuda Game-Maker'iga. MultiPlayer'it ma arvan et tasuks teha aga see on Väga raske.
Nii et soovitan enne mängust näiteks Singe player valmis teha ja siis hakkata online mänguks üritama teha. Edu!

-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 10.6.2006 23:22 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: GameMaker
Tervist, tuli mul mõte selline ükspäev et teha uks suurematsorti rollimäng naiteks nagu RS, The Elder Scrolls, Wow, Linega vsm, ainult et 2D. Plaan pole veel kindel kas teha single-, või multiplayer(online). Multiplayeriga on ainuke jama see et ei oska "eriti" multiplayer mänge teha. Aga ma arvan et siit foorumist saab abi ;). Kui keegi ühineks minuga siis ma arvan et võiks sellele teha koduka millega ma saaks hakkama. Ja no vaadata üldse kas huvi tekib...
GM Rulz !

Tee parem single player rollimäng...see multiplayer on naguinii nii aeglane...

Platform II: -DMI-; H0lx&jorss
GameMaker
Level 2

[EEMAL]

postitati 11.6.2006 18:02 Tsiteeri
mhm

Noo heaküll, ma hakkan siis kõigepealt Singleplayeri varianti tegema, aga ega see multiplayer minuarust kõige raskem polegi, minuarvates on raske see et kuda nii teha et seda kõik netis koos mängivad. Ma olen ise selle official koduka pealt tõmmatud pong`i järgi proovind võrgumängu teha ja see on isegi õnnestunud. Praegu on mul selles mängus olemas ainult hud ja äästi natuke graafikat kaa nt. vesi. Kui keegi viitciks minu vanmän crew`ga liituda edeneks asi kiiremini nagu ennem mainitud...

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 11.6.2006 18:46 Tsiteeri

m tahaks teha multyplayer mängu muidugi 2d aga oskusi napib. peaasi, et te ei te mingeid huijaa XPkogumis mänge kus miskid 20eri levelti ja 30 eri "spelli"jne, neid on liiga palju, tehke 2leveli,2relvaga onlinemänge...runescape on juba piisav Pa#k, pole vaja veel hullemaid jun*e kokku keerata.
sorry

.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
$lipknot
Level 3

[EEMAL]

postitati 11.6.2006 20:10 Tsiteeri

Uku (y) palju meil ikka neid runescape'sid teha kui juba teha tuleb midagi uut ja originaalset välja mõelda.

[Muudetud: 11-6-2006 $lipknot]

GameMaker
Level 2

[EEMAL]

postitati 11.6.2006 20:25 Tsiteeri

Head ideed! Arvestan neid kindlasti mängu aretamisel. Üks asi veel, kui keegi oskab nõu and online mängu üles panemisel internetti siis palun öelge. Ma täpselt ei tea, aga see käib siis umbes nii et yks arvuti on server kuhu kõik teised connectivad et mängida ??? Ootan õhinal vastuseid...:D

-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 11.6.2006 21:49 Tsiteeri

ma pole siin näinud ühtki korraliku ideed ja juba sa tänad...

põhiline peaks minuarust mängus olema...xp-d,elud,jõud

ja kollid erinevate raskustasemetega...aga sa ära toppi neid läbisegi vaid näiteks lossi pane tugevamad kollid...

võiksid olla ka mingid väravad mis lasevad alles teatud levelist üle olles läbi...

GameMaker
Level 2

[EEMAL]

postitati 13.6.2006 18:55 Tsiteeri

Selge -DMI- Präegu ongi mul neli levelit : Elupunktide-, Jõu-, Kiiruse- ja Mõõgameistri level. Mõtlesin et neid mage ega mingit ranget praegu sisse ei pane. Asi edeneb vaikselt aga kogu aeg kaa ei jõa teha, peab ikka tööl kaa käima :D. Üks level on veel aga seda ei saa treenida, see oleneb jõust ja kiirusest: energia. Energiat läheb vaja nt. võitlemiseks või jooksmiseks. Mäng toimub Eestis keskajal. Saab rännata erinevate linnade vahelt näiteks nagu Tallinn, Võru, Kuressaare, Pärnu jne. Võtsin juba ka raamatukogust mõned raamatud et natuke uurida Eesti ajaligu ja saada inspiratsiooni keskkonna loomisel. Mõtlesin et keegi võiks kaa mind natukene aidata:) nimelt tahaks ma kollide nimesid(eesti keelseid) ja umbes kui tugevad nad oleksid. No näiteks konn : =P level 5 .

Guest
Level 7

[EEMAL]

postitati 13.6.2006 19:02 Tsiteeri

Ehk annaksid pilte!(I)

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
GameMaker
Level 2

[EEMAL]

postitati 13.6.2006 19:06 Tsiteeri

Graafikat on mängus 1 %. Selle jätan kõige viimaseks. Äkki on siin mõndasi graafikameistreid kes viitsiks mule appi tulla :D . Ma tean et se pole graafika teema a loodan et admin seda ää ei kustuta :D. Tõotab tulle hää mäng ju:P
(y)

GameMaker
Level 2

[EEMAL]

postitati 13.6.2006 19:08 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: -DMI-
Tsitaat:
GM Rulz !

Tee parem single player rollimäng...see multiplayer on naguinii nii aeglane...

Mis mõttes multiplayer aeglane ??????????:duh:

-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 13.6.2006 19:58 Tsiteeri

Igas mõttes...

näiteks üle nelja useri vist välja ei veagi...ei tea kas ta just tõkkama hakkab aga ei vea...vähemalt mul...ma usun et see oleneb rohkem arvutist ja nettist kah.

$lipknot
Level 3

[EEMAL]

postitati 14.6.2006 08:01 Tsiteeri

Ma võin aidata graafikat teha ma saadan sulle u2u postiga oma Msn'i aadressi.

simmo
Level 10

[EEMAL]

postitati 14.6.2006 10:01 Tsiteeri

mida graafika mõttes vaja on(ise oskan paremini autosid joonistada,kuid autod pole selles mängus vajalikud)

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
S.M.E
Level 3

[EEMAL]

postitati 14.6.2006 12:21 Tsiteeri

Kui vaja on, võin samuti aidata graafikat teha... =)
...:::never say never:::...

http://img335.imageshack.us/img335/8848/southpark5wc.png

http://img76.imageshack.us/img76/4676/testans8eb0.png Come find out what you are!

I am http://img361.imageshack.us/img361/1926/ref16yz.png in the GM Reflex Test!

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
GameMaker
Level 2

[EEMAL]

postitati 14.6.2006 18:17 Tsiteeri

Teate me mõtlesin ümber, graafikat eriti ei taha. Ma tahaks rohkem tegelaste(kollide jne.) nimesid. Sellest mulle täitsa piisab. Ise olen mõtlend
mingi 30 nime ja umbkaudset levelit.

-DMI- kas sa oled siis pandnud mõte online mängu ülesse et tead ???

Küsimus: kus oli see näide, et objekti asukoht jääb samaks kui roomi
vahetad, ma ei oska seda teha:irw:

jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 14.6.2006 22:09 Tsiteeri

Tsitaat:
Küsimus: kus oli see näide, et objekti asukoht jääb samaks kui roomi
vahetad, ma ei oska seda teha:irw:

aga äkki on sul vara mingit jubedat hiidrpgd tegema hakata siis?
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
Guest
Level 7

[EEMAL]

postitati 15.6.2006 09:44 Tsiteeri

Paned äkki objeckil persistent sisse.(I)

rivo
Level 4

[EEMAL]

postitati 20.6.2006 19:47 Tsiteeri

Tsitaat:
GM Rulz !

ei oska multiplayerit?
kle kui sa juba sellist mängu hakkad tegema, peaksid oskama kõike, mitte et ma seda oskan ja seda ei oska :P
muidu jõudu tööle ;)

[Muudetud: 20-6-2006 rivo]

http://www.hot.ee/rivosaar/process.gif
http://www.hot.ee/rivosaar/since05.gif
Minimaalne Mäng II: Rivo<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
GameMaker
Level 2

[EEMAL]

postitati 22.6.2006 19:21 Tsiteeri

No vot asi ongi nii et pole tutvund eriti multiplayer mängude tegemisega. Mäng on nüüd juba sitaks edasi arenenud, kolle veel ei ole sest teen keskkonda. Ma arvestasin umbes nii et kogu maaala pindala on umbes 8000*8000 pixlit. Kuskil 1/4 on täis.

Mr.Skut
Level 2

[EEMAL]

postitati 22.6.2006 21:45 Tsiteeri

paluks screene senisest tööst!=P
http://img135.imageshack.us/img135/5756/userbar275545co.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Guest
Level 7

[EEMAL]

postitati 23.6.2006 09:17 Tsiteeri

Tsitaat:
Graafikat on mängus 1 %. Selle jätan kõige viimaseks. Äkki on siin mõndasi graafikameistreid kes viitsiks mule appi tulla :D . Ma tean et se pole graafika teema a loodan et admin seda ää ei kustuta :D. Tõotab tulle hää mäng ju:P
(y)

Näe minule andis ta sellise vastuse kui küsisin pilte. Nii, et peame ootama.

!kiX!
Level 2

[EEMAL]

postitati 23.6.2006 23:52 Tsiteeri

huvitav, kas multiplayert oleks võimalik korraldada umbes samal tehnoloogial nagu kazaa... =P

Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm