[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Parkour
NMD
Level 3

[EEMAL]

postitati 5.6.2006 16:23 Tsiteeri
Parkour

No kes siis tegelevad kah? palju infi saab www.parkour.ee

Ise olen alles algaja. Mingi 10 päeva tegelenud alles.

Want to join the clan? Want to be the part of the New Generation? Contact me in msn(karlkontus_93@hotmail.com) or mail me at the same adress.
Platform III: NMD<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
dender
Level 9

[EEMAL]

postitati 5.6.2006 17:17 Tsiteeri

Nuh ma olen "naljaviluks" proovinud. Vahest ikke ei julge teha mis pähe tuleb :P. Piisav treening nagu sellel alal puudub. Aga kui hakkaks selle suunas treenima siis vb kasvab ka trikkide tegemise kindlus.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 5.6.2006 17:41 Tsiteeri

ah seda nimetataksegi siis parkouriks.
...videosi vaadates jääb tavaliselt ikka suu lahti.

Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 5.6.2006 18:37 Tsiteeri

et siis ohtral sinikaid kui oled algaja :)
osad videod on mögad osad (y)
eks algajate videot pro omaga ei võrelda

NMD
Level 3

[EEMAL]

postitati 5.6.2006 18:51 Tsiteeri

Pigem naq väiksemaid kriimustusi ja põrutusi.
Vot minule pani isu peale see video http://www.aegmaha.com/?id=1050&otsing=parkour Stannum oskab parkouri ikka VÄGA hästi.

muide parkouris pole trikke, on tehnikad. (I)

Want to join the clan? Want to be the part of the New Generation? Contact me in msn(karlkontus_93@hotmail.com) or mail me at the same adress.
NMD
Level 3

[EEMAL]

postitati 5.6.2006 19:46 Tsiteeri

mina ei oska veel midagi erilist. Praegu õpin põhliselt rollimist paremini tegema, et jalad ära ei põrux ja hyppan yle aedade ja torude ja kõige muu, millest jõud yle käib. seintest ylesse ronimine mul just eriti hästi välja ei tule, kõige suurem sein oli mingi 2,2 m vist(ei tea, pole ära mõõtnud). (oleks head paekivi seinad siin, olex lihtsam)

eks näeb, kaua harrastan, kaugele jõuan, aga praegu pakub kyll suht palju huvi.:happy:

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 5.6.2006 20:04 Tsiteeri

mendid sakivad.
arvavad et parkourid on :D huligaanid:S
mina hüpasin vist paar päeva peale video nägemist viljandi
lossi mägede üheöt kõrgelt servalt alla :P
eh ma ei mõelnud ka enam sellele ...
hüpates jalad ees aga tallad olid libedad nii et tuli veel lepida 10 meetrise liuga klaasi kildudes ja kruusas :D
üks teine hüpas koos minuga pääses õnnelikult (nägu pidi nõgestses)

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 6.6.2006 07:24 Tsiteeri

MINA MINA!! ma olen üpris paadunud parkurist ehk õigemini õeldes Traceur
mul on vidio kah...
palun...
http://www.zone.ee/r72210/Vidiod/T%f5mmelus.WMV

PS! ma tegelen aprilli lõpust...
PS#2! Türil on nii:Kargame raamatukogu torudel muti küsib:"Kulge poisid ka s teil midagi paremat ei ole teha?". Läheme raudtejaama juure käsipuudele jüppama falck astub autost välja:"kas teil poisid midagi paremat ei ole teha?"
minul sinikaid pole, kuigi olen põlvelt naga maha saand, ja sama haige põlve kui veel terve ei olnud vastu telliskivi nurka löönud.

oskan:monkey, speed, tic-tac, catleap, underbar, turnvault, gatevault, lazyvault, wallrun ja roll(kõige elementaarsem)

Gmmeiter...mul on tunne, et saa muutud aina pubekamaks... et lollitaad rohkem jne. parkour ei ole torud e ümber keerutamine ja surnuks/vigaseks hüpamine. se on "liikumis kunst"..
mille otsene tähendus Parkour - Par-Cour course
aka. takistus rada..... et nagu teeks enne midagi selgeks äkki?

ma olen niipalju arusaand, et gmmeiter hakkab püromaaniks, ise ei tea midagi,mis teeb, miks nii teeb, ega kuidas mitte teha... parkouriga samat moodi a ei tea, mis, miks ja milleks, ning kuidas?
me saame järeldada vaid 1 õigemini 2 tegelt 3 asja.
SURM, INVALIIDSUS, ELUAEGNEKOOMA

kui asi huvi pakub, kõsige minult, ja kui mina ei oska, kõsige www.parkour.ee ENNE KÜSIMIST KASUTAGE OTSINGUT; KÕIK ON SEAL OLEMAS: JA KUI ARU EI SAA; SIIS PÖÖRDUGE MINU POOLE (ma olen veetnud miinimum3 h ühte tehnikat uuides, et need on teoorias juba 96%selge, kudagi ikka selgeks teen)
[Muudetud: 6-6-2006 Uku]

[Muudetud: 6-6-2006 Uku]

.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
sisalik100
Level 6

[EEMAL]

postitati 6.6.2006 09:21 Tsiteeri

ma ka mingi 10 päeva enne parkourimist tuleb venitada jne. muidu on pärast hea olla :P. Viimane kord kui hakkasin ühest kohast speedi tegema kukkusin saltoga maha (ei olnud väga valus). Ma monkey't üldse ei saa tega jalad ei taha kahe käe vahelt läbi minna :ei: aga jah. Teine kord tuleb hästi välja. Uku (y) hea video ju.
trikke mida ma oskan ei saa üles lugeda kuna ei tea nimesid.;)

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 6.6.2006 09:52 Tsiteeri

kle sisalik, kui ma ei eksi,elad sina paides, sa võik suvel türile sõita, ja ma õpetaks sul monkey ja muid vaulte selgeks.
BTW: TEHNIKA!!!!

monkey:
jookse mõõduka kiirusega, umbes oma vöökõrgusel oleva toru poole, tõuka jalgadegalahti, jakäed pane sirgelt torule, need toimivad su ajutiste jalgadna. jalgu üle toru viies, proovi end põlvedegavastu rinnakorvi lüüa, niivisi sa tead, et su jalad on niikõrgel kui võimalik. käsi hoia kõvalt, jasirgelt all,ning vaata minu videot, kaader haaval. kül saad monkeyselgeks.

.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
NMD
Level 3

[EEMAL]

postitati 6.6.2006 10:50 Tsiteeri

monkeyga päris valus kukkuda, kui jalad jäävad kinni toru taha :D lendasin eile kõhuli murule nii, polnud eriti tore olla.

Uku, sa muidu seal www.parkour.ee ka uku?

[Muudetud: 6-6-2006 NMD]

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 7.6.2006 09:00 Tsiteeri

ma loodan, et sa tead, mis tähendab sarkasm ja saad sellest aru:"ei ole"

tähendab, et jah olen...

.

-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 9.6.2006 19:32 Tsiteeri

Mis kuradi asi see parkour üldse on...vaatasin seda foorumit aga leitsin ainult jutte parkouris...see asi mis see parkour üldse on---seda ma ei leidnud...

tehke puust ja punaselt ette...

Platform II: -DMI-; H0lx&jorss
Anonüümne
Timmo

[EEMAL]

postitati 9.6.2006 21:16 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: -DMI-
Mis kuradi asi see parkour üldse on...vaatasin seda foorumit aga leitsin ainult jutte parkouris...see asi mis see parkour üldse on---seda ma ei leidnud...

tehke puust ja punaselt ette...

No tõesti, kas termin GOOGLE ütleb midagi.
:cul:

-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 9.6.2006 21:29 Tsiteeri

ah...selle ajaga oleksite ikka midagi küsimuse poole vastanud aga ei!!!

videost sain aru et see on erinevate takistuste ületamine...kas on mul õigus?

Anonüümne
Timmo

[EEMAL]

postitati 10.6.2006 09:14 Tsiteeri

Jesus facking crist... Kus on su oma mõistuseraas, mis peaks enda järeldusi tegema.
http://www.google.com/search?q=define%3A+parkour&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official

[Muudetud: 10-6-2006 Timmo]

-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 10.6.2006 23:59 Tsiteeri

no seda ma räägingi et ületad takistusi...kaudses mõttes...

aga jah...ületad kasvõi erinevaid takistusi näiteks mööda seina ronides...peab jooksma ja tegema akrobaatilisi liigutusi...

kas ma nüüd sain õigesti aru...

hoia oma närve...

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 11.6.2006 18:53 Tsiteeri

ÕPI LUGEMA ESIMESI POSTE; PEALE 3.VIIMASE KAH!
Tsitaat:
Algselt postitas: Uku
MINA MINA!! ma olen üpris paadunud parkurist ehk õigemini õeldes Traceur
mul on vidio kah...
palun...
http://www.zone.ee/r72210/Vidiod/T%f5mmelus.WMV

PS! ma tegelen aprilli lõpust...
PS#2! Türil on nii:Kargame raamatukogu torudel muti küsib:"Kulge poisid ka s teil midagi paremat ei ole teha?". Läheme raudtejaama juure käsipuudele jüppama falck astub autost välja:"kas teil poisid midagi paremat ei ole teha?"
minul sinikaid pole, kuigi olen põlvelt naga maha saand, ja sama haige põlve kui veel terve ei olnud vastu telliskivi nurka löönud.

oskan:monkey, speed, tic-tac, catleap, underbar, turnvault, gatevault, lazyvault, wallrun ja roll(kõige elementaarsem)

kui asi huvi pakub, küsige minult, ja kui mina ei oska, küsige www.parkour.ee ENNE KÜSIMIST KASUTAGE OTSINGUT; KÕIK ON SEAL OLEMAS: JA KUI ARU EI SAA; SIIS PÖÖRDUGE MINU POOLE (ma olen veetnud miinimum3 h ühte tehnikat uuroides, et need on teoorias juba 96%selge, kudagi ikka selgeks teen)

Ma ei ootagi, et se sulle midagi arusaadavamaks tegi niisiiis:
Parkour, on liikumiskunst "art of movement, art of replacement jne" kunst, füüsiline mite vaimne- kust see tuli:duh:(vow, mul mõte joppab.)
sa pead liikuma punktis "X" punkti "Y" võimalikult ühtlase kiirusega, võimaklikult ruttu e. sujuvalt. ületades takistusi eri vaultide ja muude tehnikatega... LOE!!!
ma ei sa närve hoida... UTFM!!!aga M`i leia netsit...

.

-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 11.6.2006 21:51 Tsiteeri

no seda ma umbakudselt rääkisingi...mida siis karjuda...hoia närve
Arvuti12
Level 11

[EEMAL]

postitati 7.7.2006 05:18 Tsiteeri

Tegeleks aga minu kodu juures ei ole mitte midagi mille peal saaks parkouri teha.

$lipknot
Level 3

[EEMAL]

postitati 7.7.2006 10:00 Tsiteeri

lol otsi siis mõni koht mujal

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 7.7.2006 11:25 Tsiteeri

sisukas oli arvuti post ma ei või. sama hea , et ma krijutan siia, et "mul ei ole kodus kakaod ega piima:("
.

Guilwix
Level 5

[EEMAL]

postitati 21.7.2006 14:59 Tsiteeri

pole minu ala aga sai tegeletud sellega kunagi...
http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/10/Hacker.gif
http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/10/snowboarder2.png
http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/9/csny.jpg
http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/9/lost.gif
http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/9/savingprryan.gif
http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/12/kaffee.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm