[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
4 silmaga seikleja
kekku500
spämmer!

[EEMAL]

postitati 3.4.2006 19:57 Tsiteeri
4 silmaga seikleja

]

[Muudetud: 12-12-1222 kekku500]

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 3.4.2006 20:17 Tsiteeri

kui oled algaja siis ära kukku kohe sõimama...seleta lihtsalt ilusti ära ja kogu moos...
Platform II: -DMI-; H0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 5.4.2006 16:42 Tsiteeri

1. õpi uploadima asju mulaje kui "lisa fail". kuna siis peab .zip ja . rar lõpe ise kirjutama , ja foorumi bandwich võib rutu täis saada. ja pealegi, om veeebiruum oon ju alati kasuks.
2.nendesse prunidese ringidele millel roheline puru ümber, jöääb kinni. suurte kollide kolision on lahe ja kas ta sööb neid 5174 junne või mida?
3.alasi kaob peale sepistamist ära!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oli se ike alasi?

4. ja mina irnun selle mängu eale, enne kõike selle pärast, et ma vaatn sinu suhtumist sellese.
ära topi oma "loomingut"siia, kui sa ei taha, et teised sinu kallal kitkuks.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Talve
Level 2

[EEMAL]

postitati 7.4.2006 17:18 Tsiteeri

Nii negatiivselt ka suhtuda ei saa :P
Kui se su esimene mäng oli, siis oli se isegi suht korralik, 80% esimestest mängudest mida ma näinud olen on halvemini tehtud...sa oled vähemalt mingi algelise combat süsteemigi mängu saanud, esimesed mängud on tavaliselt ainult mingid mazed kus asju taga ajad.

Ja selle kohta et sa paremat ei oska...mis sa arvad, et teiste inimeste esimesed mängud on mingid Elder scrolls - Oblivioni sarnased?
Mida rohkem sa selliste asjadega jamad, seda paremaks tulemus läheb. Uuri näiteid, küsi inimestelt nõud jne...
PS!Ma ei väida, et sa teed copy paste, aga kui sa hakkad oma mänge lihtsalt tegema teiste näiteid copy/pastedes siis sa ka ei õpi ning paremaks ei saa. Keegi ei keela sul näiteid uurida, kuid ära kasuta neid ;)

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jurkakm
Moderaator

[EEMAL]

postitati 7.4.2006 18:11 Tsiteeri

Vaata, tegelikult ongi mõeldud näite kasutamise all seda uurida ja sisu ära õpida. See kui sa sealt kõik maha kirjutad, on hoopis teine asi.
Teema tegijal soovitan ma post korralikuks teha ja uurida kuidas peab olema vormistatud. Vastasel juhul olen ma sunnitud teema kustutama.

http://img209.imageshack.us/img209/9518/11181649260826xo3ihtf2.jpg

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 7.4.2006 21:57 Tsiteeri

arvasin midagi hullemat kuid esimese m2ngu kohta ei ole midagi hullu ju ...
rohkem vaenlasi asju ning sellest saaks juba midagi kaua m2ngitavat.
SSS... vaenlasi tee erinewate texstuuridega ja eludega et löga koll 5 elu võidetakse kohe ja kivi koletis 100 elu võidab k6iki ise ...
kui abi vajad küsi: MSN: mell129@hotmail.com

to : alasi kohta nii palju et see tuleb ju tagasi egas see oleks veel imelikum kui sepistad 2raja p6rkud eemale vastasel juhul ei oleks edasi saanud mängida.

mida t2hendavad s22rased numbrid postituses 5127, 34513 jne ????

[Muudetud: 7-4-2006 gmmeiter]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 20.5.2006 21:23 Tsiteeri

pole esimese mängu kohta paha see on nii mahatehtud selle rts näite
pealt ainult sprited on muutunud:cul:

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm