[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Kuidas kujutasid sina ette oma esimest mängu?
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

cool.gif postitati 21.3.2006 10:45 Tsiteeri
Kuidas kujutasid sina ette oma esimest mängu?

PS. sellest teemast võib tulla laastavaid idiootsusi ning
minestama panevaid lollusi....
Nimelt iga kasutaja kirjutab siia oma ette kujutuse , oma
esimesest mängust:D

Laastav lollus NR1.joonistasin paintiga oma mängu levelid,
kujundid valmis ajasin piksleid taga (game makerist polnud
aimugi mitte)ning siis kirjutasin koodid wordi:D

painti ning wordi kraami pani zip-i ning avasin lootes, et
saan värske mängu :D:D:D:D

[Muudetud: 21-3-2006 gmmeiter]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 21.3.2006 12:26 Tsiteeri

:irw: verine
http://i56.tinypic.com/v49bgw.jpg
Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 21.3.2006 17:15 Tsiteeri

ma ownisin koodi täiega tegelt sarnane :D:irw:

Vasakule=vaska_klahv
gamemakeris kasutatakse nuppe kui kood on midagi 00010.0024 kui vasakule liigub koodis pole kindel!!

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
firedevil
Level 2

[EEMAL]

postitati 24.3.2006 12:30 Tsiteeri

kuule gmmeiter sa võiksid õppida kasutama komasi ja punkte.
(ma ownisin koodi täiega tegelt sarnane).

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 24.3.2006 14:03 Tsiteeri

puutub see teema peal kirja ? nii , et sa kujutasid oma esimese mänguna ette mind ? :irw::D:duh:

HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 24.3.2006 16:48 Tsiteeri

tegelt täpselt samal suvel enne, kui ma kogematta gamemakeri avastasin kujutasin ma ette uut cooli automängu. See oli mingi paar kolm suve tagasi ning siis oli selline mäng nagu Street Rod 2, mida sai päris kõvasti mängitud. Mõtsime sõbraga et võiks mingi väga sarnase, kuid poole võimsama asja teha valmis. no ja siis paar päeva hiljem ma avastasingi kogematta sõbra arvutis Game maker 4.3 (oli vist nii). Paar päeva hiljem avastasin veel Muddy lehe ka. Suvel veel midagi erilist valmis ei teinud aga kui kätte jõudis sügis ja taas linna siis läks natuke aega (irw... tegelt läks aasta vist) ja tuli välja SpeedTEsti demo. Oli küll pealtvaates aga mingid Street Rodi kauged sugemed tal ikkagi ju olid...
--edit--
urrh, mul tekkis isu oma vana speedtesti gmd üle vaadata

[Muudetud: 24-3-2006 HorsePower]

Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

gameboy
Moderaator

[EEMAL]

postitati 24.3.2006 19:39 Tsiteeri

irw... ise mu esimene mäng oli 2D maze, kus olid punases dressikas tüüp, kes pidi mahajäetud linnas ja selle lähiümbruses teemante otsima ja pahade agentide eest põgenema ning neid teise ilma saatma. Kuramuse igav mäng tuli välja.
Alguses kujutasin ette, et tuleb ilgelt kõva mäng. Graafika poole pealt oli enam-vähem ok, aga siis (aastal 2003) olid mu skriptimis-oskused kehvad ja mäng takerdus sellesse.

Aga esimene mäng, mille riliisisin, oli Karaas... :D Idee oli ka pärit vanast heast Street Rodist. Aga mäng ise pold sellega võrreldavgi... Aga ikkagi... mingid algelised ideed kogunesid sellesse mängu kokku. Siis kandsin need ideed edasi Karaas 2hte. Aga see jäi pooleli. Nüüd siis ammu alustasin from-scratch Karaas 3 tegemist. Tuuning ja puha. Aga see on juba teine jutt.

btw, HP, kas speedTesti veel kusagilt tõmmata saab praegu?

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 25.3.2006 10:23 Tsiteeri

sina ka street rodist idee saanud=) krdi hea mäng on ikka tegelt.
speedtest demo paeks mul tõesti veel olemas olema siin: http://djseidy.pri.ee/stuff/SpeedTest.zip

Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 25.3.2006 11:42 Tsiteeri

w2ga hea mäng :)

firedevil
Level 2

[EEMAL]

postitati 25.3.2006 17:39 Tsiteeri

Gmmeiter, jah just sind ma kujutasingi esimese mänguna ette:D.
Ei tegelt mul oli ka maze mäng, ma tegin siis selle "esimese mängu õpetuse" läbi ja hakkasin ise tegema.
Tegin mingi osa maze mängust valmis ja siis tuli mingi kaks sõpra, kutsusin nad sisse näitama oma mängu, sõbrad olid kah suht vaimustuses et mingi mängu tegin, siis tegime võistlust kes saab suurema highscore.
Vanad head mälestused.

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 29.3.2006 13:17 Tsiteeri

mina mäletan väga häst, milline mini nr1 mäng oli.
nimi oli midagi"indiana jones segased seiklused eestis"vms. pakun et gameboy teab paremini.
see oli powerpoindis tehtus slide show, mis oli lihtsalt klikimine. ja siis viskas slaidi edasi, õigele slaidile. tegelkikult enesele isegi täitsa meeldis, aga lihtne xiit oli isgi (nooleklahvid).

oooo... jaaa..... olid ajad... vanad ajad.....

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
rivo
Level 4

[EEMAL]

postitati 1.4.2006 15:13 Tsiteeri

minu esimene mäng, oleks tulnud fps adventure, kuskil metsas vms.
http://www.hot.ee/rivosaar/process.gif
http://www.hot.ee/rivosaar/since05.gif
Minimaalne Mäng II: Rivo<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Clip
Level 2

[EEMAL]

postitati 14.4.2006 08:54 Tsiteeri

Pidi olema proffesionaalne jalka mäng, aga välja tuli natuke kehvem.

[Muudetud: 14-4-2006 Clip]

Platform I: Clip
rivo
Level 4

[EEMAL]

postitati 15.4.2006 10:58 Tsiteeri

kui graafikast rääkida siis minu esimene mäng oleks tulnud umbes wolfenstein 3d sarnane või heal juhul doomi sarnane
http://www.hot.ee/rivosaar/process.gif
http://www.hot.ee/rivosaar/since05.gif
Minimaalne Mäng II: Rivo<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Dzmaster
Level 2

[EEMAL]

postitati 5.5.2006 20:38 Tsiteeri

Esimeseks mänguks mõtlesin, et võiks olla ja ka oli midagi moblamängu wacko sarnast. No see mäg kus tulevad aukudest sjad välja ja sa pead neid laskma/lööma/klikkima:)

-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 5.5.2006 20:49 Tsiteeri

mazet!
Platform II: -DMI-; H0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm