[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
õige pealkiri!!!(Ma loodan et kasutajad said aru mis valesti on)
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

eureka.gif postitati 20.3.2006 07:31 Tsiteeri
õige pealkiri!!!(Ma loodan et kasutajad said aru mis valesti on)

So enamus kasutajaid alustab oma küsimist kuidagi nii:
noobi kysimus
kõige noobim küsimus minult jne
sry pealgiri on selleks , et natukene selgitada teksti sisu ...
mulle näib et enamus kasutajaid lihtsalt kogu aeg alustavad
mingi nõmed pealgirjaga kus on mainitud noob..

Kui tõlgiks teie lause nüüd täitsa eesti keelde palun väga:
algajaim küsimus-mis asja küsimus on mingi algaja või mida fuket ?
kõige algajaim küsimus minult- et siis kui sa tahad paremini küsida õppi rohkem sõnu ei tule selliseid algaja küsimus ...
plz põhjendage natuke muret pealkirjas...

Oma abipalve palun esitada TAVALISE TEEMA formaadis mitte pollina!!!

[Muudetud: 21-3-2006 gmmeiter]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 20.3.2006 11:41 Tsiteeri

muidu täiesti õige suhtumine aga sa võiksid oma teema pealkirja ka nüüd veidi teemakohasemaks muuta vast.:P
Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
jurkakm
Moderaator

[EEMAL]

postitati 20.3.2006 23:02 Tsiteeri

Nii mina saan asjast aru nii, et gmmeiter postitas antud teema mille HP kohe heaks kiitis ja siis vaatas gmmeiter, et Hoo ma lähen teistele kasutajatele peale, et ehk laimaks natuke mõnda nuubi. Ja siis tulin mina ja kohe tuli mõte gmmeiter-it maha teha ja seda ma ka kohe tegin aga parema põhjendusega kui tema A12 maha tegi. Igatahes on antud teema kuidagi kahtlane mille ma paneks suurima hea meelega lukku aga vot ei pane kuna muidu saan pärast jälle teistel sõimu, et ära pista kõiki teemasi lukku ja muud sellist värki. Ah jaa põhjendan ära ka selle miks see teema kahtlane on; nimelt teema tegija räägib siin teemast nagu mitmest erinevast asjast. Hetkel on siis üks probleem mis on tõesti probleem ja tuleks kuidagi lahendada ( Postitamise reeglid, kui neid juba antud alafoorumis ei ole ega ei viitsi vaadata ka praegu)ja teine asi on siis A12 maha tegemine.
Suurel võimalusel minu posti ei panda tähele ja saadetakse lihtsalt p*rsse aga loodan, et tee mõistate mida ma soovin oma postis väljendada. Juhul kui teised on ka nõus, et teema lukku panna siis andke mulle teada või pange ise kuna nagu ma juba ennem mainisin, et teema on väga kahtlane.
PS! A12=Arvuti12=Noob13

http://img209.imageshack.us/img209/9518/11181649260826xo3ihtf2.jpg

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 21.3.2006 06:33 Tsiteeri

laimas mõnda nuubi ? miski pole otsene !!! oli see kelle post oli ok aa noh võtan selle name 2ra siis kui ei meeldi :doh:

Sa jätsid rivi liiga lühikeseks A12=arvuti12=noob12=noob13=drummbase või mis ta nüüd oligi

joke33
Level 11

[EEMAL]

postitati 21.3.2006 08:37 Tsiteeri

see oli dumbass: http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/viewthread.php?tid=398&page=2
seal kuskil allpool oli

[Muudetud: 21-3-2006 joke33]

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 21.3.2006 09:37 Tsiteeri

väga lahedalt üttles muutge mind arvuti12 asemele jah ma olen arvuti12
asendame tema bännitud kasutajaga oleks ta ju uuesi bännitud :wtf::wtf:

HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 21.3.2006 09:57 Tsiteeri

nojahh... tõesti kisub offtopicuks
Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

jurkakm
Moderaator

[EEMAL]

postitati 21.3.2006 11:00 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: dm11
Tsitaat:
Algselt postitas: jurkakm
...Igatahes on antud teema kuidagi kahtlane mille ma paneks suurima hea meelega lukku aga vot ei pane kuna muidu saan pärast jälle teistel sõimu, et ära pista kõiki teemasi lukku ja muud sellist värki. ...

jurka, see ei olnud sõim, see oli soovitus. Ja tegelikult üks foorumikasutaja kurtis selle üle et sa paned teemasi liiga karmilt lukku ja ma saatsin selle sulle edasi :P
Noh aga las siis teinekord foorumi kasutajad saadavad mulle ise U2U või võtavad muud moodi kontakti ja las ütlevad siis, et ära ole liiga karm või mida iganes. =)
http://img209.imageshack.us/img209/9518/11181649260826xo3ihtf2.jpg

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 22.3.2006 21:32 Tsiteeri

ei võib küll lukku panna kui enam selliseid teemasid juurde ei tule on hästi ju !?

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm