[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
raketi teadus :P
HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 24.2.2006 20:36

palun paranda oma posti, niikaua kuni see muutub loetavaks.
Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
jaanus
Moderaator

[EEMAL]

postitati 24.2.2006 20:40

nõustun horsepoveriga ja lisan et olen ise tegelenud

üht teist tean(kaaliumbergamanaat ja muu)

otseseid rakette/pomme pole ehitanud aga olen ehitanud vesiniku tegemise seadme, lähiajal ehitan uue ja katsetan ka(headaega mina)

Ralli II: Heretic, jaanusKambakas III: Heretic, jaanus<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 25.2.2006 10:26

vahet pole, kaua ta esimelt posti muuudab, ta eu sa seda korda "arnika loomisega?" "isiklukult olen teinu kaks raketi ainu laadse?" "
kauglendur(kaks laiali lammutatud lange varu raketi võetud ära see osa mis teda maast eemale tõukab noaga peenestatud ning siis paber ümber teipi ka süüte nöör taha ja tuld :P 50 meetrit on lõtav käe-TÕLGET PALUN!!!" "esimene nagu tosav pomm mingi pool tunid tossas '(koostis:bensiinis leotatud niit ning tiku vääval sisse topiud süüte nöör ümbert teibitu ning tikuga tuld-sa leotasid 10 cm niiti benas, panid sinna 3 tikku väävli,TEIPISID sinna külge süütenööri JA SE TOSSAS 30MINTI!!!!1!!! WOA VINGE RAISK!!!!kuda saab 10cm niiti pool tundi tossata?!?!?"-tahaks aru saada, aga vahet pole, kuhu komasi proovin mõttes panna ja sõnade tüvesi muuta, jääb se arusaamatuks...
"emale tõukab...IRW OMG LOL ROFL!!!"-enne kui sa hakkad püroga jamama , tee enesle selgeks, MILLEGA sa jamad- se must puru mis "eemale tõukab" on PÜSSIROHI!!!!!!1!! ma teatsin seda juba 6 aastaselt...Doh. teeme nii, et ära enne püroga jama, kui sa püssirohust ja ohutusest piisavalt palju tead
MILLINE LOLL PEAB OLEMA, KES LÄHEB TIKKUGA BENSIINILE KALLALE!!!?!?!!?.. oi kuda veel kitkuks aga aju jookzeb goghu...

[Muudetud: 26-2-2006 Uku]

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
jurkakm
Moderaator

[EEMAL]

postitati 25.2.2006 18:04

Täitse perses jutt on sul Uku. Mul jooksis juhe kokku :öak: . Proovi kuidagi selgemaks muuta siis üritan uuesti lugeda.
http://img209.imageshack.us/img209/9518/11181649260826xo3ihtf2.jpg

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 25.2.2006 19:14

Ty jurkam et teema lukkku pistsid

[Muudetud: 23-3-2006 gmmeiter]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 26.2.2006 19:03

gimmeiter-niks sa esimese posti ära kustutasid?-häbenesid oma õigekirja(mida on ka näha ülemises postis:"tikuka"

kus mu jutus on sõna pomiterrorist, või terrorist?
kus on kirjas ,et MINa tikuga bena kallale läksin?
kus on kirjas, et mina midagi leotan?
su esimeses postis oli(mida sa häbenesid ja ära kustutasid)sa ei kirjutanud, palju seda topisid, ja mina oma loogilise ebaloogikaga, arvasin, et 10cm.isegi 1 meetrise niidiga, ei tee sa :cul:

JURKAM-sulle:

vahet pole, kaua ta esimelt posti muuudab, ta ei sa seda korda
"arnika loomisega?"-kas ta on nagu ARNIKA juhataja, ja algataja, et ta selle lõi, firma?
"isiklukult olen teinu kaks raketi ainu laadse?"-tõlge!
"kauglendur (kaks laiali lammutatud lange varu raketi võetud ära see osa mis teda maast eemale tõukab noaga peenestatud ning siis paber ümber teipi ka süüte nöör taha ja tuld :P 50 meetrit on lõtav käe-TÕLGET PALUN!!!"

"esimene nagu tosav pomm mingi pool tunid tossas '(koostis:bensiinis leotatud niit ning tiku vääval sisse topiud süüte nöör ümbert teibitu ning tikuga tuld-sa leotasid 10 cm niiti benas, panid sinna 3 tikku väävli,TEIPISID sinna külge süütenööri JA SE TOSSAS 30MINTI!!!!1!!! WOA VINGE r**sk!!!!kuda saab 10cm niiti pool tundi tossata?!?!?"-tahaks aru saada, aga vahet pole, kuhu komasi proovin mõttes panna ja sõnade tüvesi muuta, jääb se arusaamatuks...

JÕLE ÕIGEKIRI!!1!!

"emale tõukab...IRW OMG LOL ROFL!!!"-enne kui sa hakkad püroga jamama , tee enesle selgeks, MILLEGA sa jamad- se must puru mis "eemale tõukab" on PÜSSIROHI!!!!!!1!! ma teatsin seda juba 6 aastaselt...Doh. teeme nii, et ära enne püroga jama, kui sa püssirohust ja ohutusest piisavalt palju tead
MILLINE LOLL PEAB OLEMA, KES LÄHEB TIKKUGA BENSIINILE KALLALE!!!?!?!!?.. oi kuda veel kitkuks aga aju jookzeb goghu...

NB! enamus jutumärkides 51774 on gimmeiteri looming (esimesest postist, mida enam pole)!-saate aru?

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 5.3.2006 11:11

tere terroristid ja püromaanid ma sooviksin saada pombermaniks:D
Ma ise olen teinud suuuuri väävli pomme! liimi,paberit,nööri mis põleks ja RÄIGELT väävlit!!!

kui keegi ufo ei saanud aru mis nendega teha siis las tuleb minu poole.Ma jumaldan ufosid!

Ja üks küsimus ka mis usku tee tüübid olete? Mina olen timbati usku:D

http://i56.tinypic.com/v49bgw.jpg
Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 8.3.2006 20:01

:duh:

OT/olete tähelepand, et mu eelmisest postis oli siin haud vaikus? noh gimmeiter ??!?!?!/
Muide ma olen ebausku.

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 9.3.2006 20:01

ja ja miks siin nii vaikne on????
ma jumala tige.Miks on 5 päeva peale minu posti vaikus???
kas te siis olete mingid võlts terroristid???

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 10.3.2006 07:38

mina ei ole terrorist!

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 12.3.2006 17:05

Ma ei rääkinud sinuga!:mad:
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 12.3.2006 17:45

Ty jurkam et teema lukkku pistsid

[Muudetud: 23-3-2006 gmmeiter]

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 12.3.2006 22:17

sõimamine on see, kui ma tulen sind niivisi kutsuma:51774|\|1|<3rd15,p3d3,4ju|<`4``4`bu5,|\/|u|\||\|,jne.-sõimamine on siivutute, ebatsensuursete e. ropude väljendite kasutamine.
KUS ON KIRJAS ET MA OLEN TERRORIST?!, kui sina seda oma tillukese ajuga (mis annab heal juhul herne mõõdi välja)arvad, siis loll jutt suhu tagasi.

ma loen su kirjavahemärgi vabast juttust sele kaa välja, et sa panid süüte nööri põlema, ja se tegi ilusa litti(vaadake, siit tuleb ta posti muudatus).

timbat kui sa veel ika aru ei ole saanud, siis mina ei ole terrorist!!!

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 21.3.2006 12:24

mitte pauk ei olnud vaid plahvatus oli valus.pauk kui seda saab pauguks nimetada oli hale.
-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 22.3.2006 22:49

oma rakettiga...kui googlest otsida siis leiad oma 100 võimalust kuidas pomme teha
Platform II: -DMI-; H0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jurkakm
Moderaator

[EEMAL]

postitati 23.3.2006 12:10

Ah minge kõik p*rse oma lolli mölaga. Teema lukku!!:mad::irw:
http://img209.imageshack.us/img209/9518/11181649260826xo3ihtf2.jpg

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm