[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
Millega kavatsete tulevikus tegelema hakkata?
sisalik100
Level 6

[EEMAL]

smileo.gif postitati 8.1.2006 12:00 Tsiteeri
Millega kavatsete tulevikus tegelema hakkata?

Ise ei ole mõelnud tahaks hakata häid mänge tegema ja teha oma firma jne.
(Järjekordne noobi unistus :irw: ) Näitlejaks olen ka alati tahtnud saada :P

[Muudetud: 14-07-2005 sisalik100]

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Dumbass
Level 3

[EEMAL]

postitati 8.1.2006 12:09 Tsiteeri

Mina tahan resisööriks hakkata :uhke:.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Kitu
Level 3

[EEMAL]

postitati 8.1.2006 14:29 Tsiteeri

Täpselt nagu sisalikki olen ma tegelenud filmindusega, nii näitlemise, kui rešisöritööga...Kuid see oli ka lihtsalt mööduv lapsepõlve unistus. Või oli asi tegelikult selles, et Eesti filminduse tase ei vasta minu ambitsioonidele ja Hollywoodi pääsemise võimalus on liiga väike.
Seega leidsin ma umbes 2 aastat tagasi ala, mis mind tõsisemalt huvitama hakkas: mängud. Arvestades, et mängude turg on viimastel aastatel olnud suurem, kui Hollywoodil on see võimalik kullaauk, eriti minusugusele visionäärile :P
Nüüd, suvel, kui rohkem aega on tahaks ka viimaks omale OÜ registreerida ja mängudega profesionaalsel tasemel tegelema hakata. Viimasel ajal olen ka börsil mänginud. Need on ka kaks asja, millega ma ennast lõplikult siduda kavatsen.

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
MC-PePe
Level 3

[EEMAL]

postitati 8.1.2006 20:30 Tsiteeri

vat mina tahaksin olla see mees kes vaatab läbi kõik filmid ja otsustab mis läheb kinno ja mis mitte

123viis456
Level 4

[EEMAL]

postitati 8.1.2006 21:01 Tsiteeri

ma tahaks maailma kuulsamaks mängude tegjaks hakata nagu gta san andres ja paremaid

[Muudetud: 8-1-2006 123viis456]

jaanus
Moderaator

[EEMAL]

postitati 10.1.2006 16:50 Tsiteeri

mina tahan hakata tüübiks kes lamab palmi all ja räägib läbi telefoni millise arutimängu nad minu nimega peategijana tegema peavad
Ralli II: Heretic, jaanusKambakas III: Heretic, jaanus<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
sisalik100
Level 6

[EEMAL]

postitati 10.1.2006 18:42 Tsiteeri

mnjaa paljud Gm-iga tegelevad inimesed tahavad tegeldaoma mängudega elulõpuni igal juhul kui on valmis (kui üldse saab valmis)siis näeme kui on mingi kompanii Dragonlandia 3D: Search for the halls valmis siis teate kes selle jama taga on. :D

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gameboy
Moderaator

[EEMAL]

postitati 13.1.2006 14:26 Tsiteeri

Mängudega...?
nääh, ei ole viitsimist piisavalt. Ja Kitu, mängudega tegelemine pole kahjuks tänapäeval enam nii "kullaauk", sest statistika järgi ei osteta (originaal)mänge väga palju, "Tänu" piraatluse levikule tekib selline olukord, kus üks inimene ostab poest originaalmängu, ja siis kopib seda teistele! Ja rohkem originaale ei ostetagi. Ja see ei ole mängutegijatele just hea uudis.

Ise olen avastanud midagi palju huvitavamat, kui mängude tegemine -- muusika! Lugude kirjutamine on palju lihtsam ja huvitavam kui GM-is tundide kaupa bugide parandamine...
Ainuke probleem on selles et ma pean veel natuke õppima jurude trummidest ja bassidest jne.

Pingviin
Level 3

[EEMAL]

postitati 13.1.2006 15:12 Tsiteeri

ITi mees ikka. Täitsa loogiline oleks. :D

Kitu
Level 3

[EEMAL]

postitati 13.1.2006 16:22 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: gameboy
Ja Kitu, mängudega tegelemine pole kahjuks tänapäeval enam nii "kullaauk", sest statistika järgi ei osteta (originaal)mänge väga palju, "Tänu" piraatluse levikule tekib selline olukord, kus üks inimene ostab poest originaalmängu, ja siis kopib seda teistele! Ja rohkem originaale ei ostetagi.

Kui nii võtta siis on ju sama asi muusikaga...Loomulikult on piraatlus suur probleem, kuid sellest hoolimatta on legaalsete mängude turu suurus miljardeid eurosid aastas ja see suureneb pidevalt (täpselt nagu ma eelnevalt mainisin: mängude turg on suurem, kui Hollywood).

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Guilwix
Level 5

[EEMAL]

postitati 15.1.2006 16:07 Tsiteeri

Rate teenib 4-5 milli aastas... Alustas lihtsast servu ülespanekust ja veebilehe tegemisest... Ja nüüd . . . Miljonär.. Niisiis mul on plaanis teha lahedaid mänge... Kui saan ühe korralikuga hakkama siis kui veab teen GL(guildhall leisure) - ga või mõne muuga lepingu ja saan ilgelt pappi. Kunagi hilises tulevikus saab see mul vist teoks :D maybe 2-3 aastat(y) aga pappi tuleb täiega. Olete vaadanud välismaa lehekülgedel mänge nagu see? http://www.nickarcade.com/gameinfo.php?gid=54 - selle mängu eest saadakse 7-8 dollarit ja kui 10 000 inimest ameerikas ostaksid, siis teeks see meie eesti inimesele kosmilise sissetuleku - 1.3 miljonit rohelist (noh mõni punane ja sinine) eesti rahatähekest. veel üks Näide: http://www.miniclip.com/supergerball/supergerball.htm - see on siis 14.95 USD.... nagu näete on see miniclipis. see oleks samuti ka ilus sissetulek eesti inimesele( hakake mänge välismaale müüma - seepärast ma ei tahagi et euro tuleks, muidu ei ole eestis enam kõik nii odav )

[Muudetud: 15-1-2006 Guilwix]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 15.1.2006 17:47 Tsiteeri

ei tia veel oleneb kuidas mäng sisse toob

HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 15.1.2006 19:34 Tsiteeri

Tsitaat:
Mängudega...?
nääh, ei ole viitsimist piisavalt. Ja Kitu, mängudega tegelemine pole kahjuks tänapäeval enam nii "kullaauk", sest statistika järgi ei osteta (originaal)mänge väga palju, "Tänu" piraatluse levikule tekib selline olukord, kus üks inimene ostab poest originaalmängu, ja siis kopib seda teistele! Ja rohkem originaale ei ostetagi. Ja see ei ole mängutegijatele just hea uudis.

Ise olen avastanud midagi palju huvitavamat, kui mängude tegemine -- muusika! Lugude kirjutamine on palju lihtsam ja huvitavam kui GM-is tundide kaupa bugide parandamine...
Ainuke probleem on selles et ma pean veel natuke õppima jurude trummidest ja bassidest jne.

100% samal meelel:D

Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 15.1.2006 19:36 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: HorsePower
Tsitaat:
Mängudega...?

100% samal meelel:D

saml meelel aga siiski ma mõtlesin välja ühe mooduse kuidas ajad interneti mänguga pappi kokku vajan seega serveeriat reha käest käte võimalik ka panga üle kanne ;)

Davids
Level 1

[EEMAL]

postitati 16.1.2006 18:58 Tsiteeri

IT

gameboy
Moderaator

[EEMAL]

postitati 17.1.2006 14:10 Tsiteeri

Eh? rekkamees? UNISTUS?
ma näiteks tean ühte rekkameest, ega see töö tema arvates suurem asi lõbus ei ole (kuigi ta sõidab normaalse tuunitud Scaniaga:)). Päevad läbi rooli taga istumine väsitab täiega ja lõpuks hakkab närvidele käima. Ja siis sa kodus muud ei tee, kui magad.

Aga muidu, maitse asi.

Dumbass
Level 3

[EEMAL]

postitati 17.1.2006 20:24 Tsiteeri

Meil üks tahab saada rekka juhiks kuigi rekka juht on igav olla kuna peab jumala kaua sõitma aga pappi saab (y).

rivo
Level 4

[EEMAL]

postitati 17.1.2006 20:25 Tsiteeri

muidugi tahaksin ka paremaid mänge teha aga progemises mul kätt pole mul rohkem kunstiline anne aga veel ei tea mis saab :P
aeg näitab ;)

http://www.hot.ee/rivosaar/process.gif
http://www.hot.ee/rivosaar/since05.gif
Minimaalne Mäng II: Rivo<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
madmad
Level 4

[EEMAL]

postitati 18.1.2006 14:32 Tsiteeri

minu unistus oli on ka nyyd vist saada tuuniaks..tuua eestisse street race maania :P

ei saa midagi teha...tuunitud autod ajavad hulluks :D
vahepeal tahtsin ka laule kirjutama hakata

HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 18.1.2006 17:08 Tsiteeri

ehh.. ma tahaks küll proovida olla mõnda aega rekkamees, pull amet ju. (kaikad ja pumbad ja.. peksa saab vist ka vahest..:D)
Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 18.1.2006 17:33 Tsiteeri

rekkaga on poolas sitt sõita seal röövitakse rekasid eriti palju (ka sõidu pealt)

peksa saamine ei vääri menetluse tegemist sest ka president võib raha nimel jalaga näku tõmmata

aga noh kitsas tee üks auto sõidab ette jääd pidama teine sõidab kõrvale kolmas taha kuskile liikuda ei saa tuled välja saad kolik :wtf:

ja teie tahate rekkameesteks ?

gameboy
Moderaator

[EEMAL]

postitati 18.1.2006 18:37 Tsiteeri

Sõidu pealt röövitakse... nagu Fast and furiouses?

Tõsi, küll, rekkandusega teenib raha palju.

Tuuninguga tahaks ka tegeleda, aga rohkem nagu hobikorras. (muidugi see on ainult unistus...)
tegelt oleks ju lahe, juba plaanin omale kunagi 90ndate alguse väljalaskeaastaga kolmanda seeria kupee... paneks ikka vähemalt 17 tollised valukad alla (vanu Türi valukaid saab päris odavalt)... pagassi paneks SUURE supaka, ja taha ilusa antitiiva...
=) tagasi reaalsusesse,
arvatavasti ostan Siksi.

madmad
Level 4

[EEMAL]

postitati 18.1.2006 21:21 Tsiteeri

:happy: minu unistuste auto oleks phantom....
maksab mingi 4 mil dollarit :D

aga jh ....ma laseks endale mõnuisa v12 mootori peale...=)
taha tuleksid ilusad kõllid...ning arvuti peaks sees olemas kust ma mänge saan teha xD irw...

koppel
Level 3

[EEMAL]

postitati 19.1.2006 07:31 Tsiteeri

Endal oli unistus teha 3d mängude firma...lol...jh suurea hakkan tglt tööle miljärdnärina.

[Muudetud: 19-1-2006 koppel]

http://img140.imageshack.us/img140/5340/koopelsigna7aa.png

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 24.1.2006 15:55 Tsiteeri

Arvuti , internet, IT , elektroonika ja mida kõike veel.

lasteiaias tahtsin "leiutajaks saada(mõelge kui raha patentidega saaks ja noobeli preemia jne jne jne)
1-2Klass-Bussijuht(h)
3-5klass(ei tea)
6-... Sepp või Tisler. Hobi korras IT-kui preagu selgeks saan, suurest peast töö varnast võtta.

miks ma ei taha resishööriks, näiteejaks "hollywoodiks"saada?, olen ju ise teid pikki lamenukk ja nuku ning joonis filme, samas ka ise näitlejaid kamandanud ja kaamera taga olnud...-EI TEA(h)

kogemusi tuleviku tööks, on, ei sa öelda, et KÕIKE aga ikka PALJU oskan.
NB!-muusika ei meeldi (tund:öak: ja tegemine kaa :öak:välja arvatud kulamine:uh:

EDIT/kes Oüst ja arvutimängu virmalistest rääkis, üks juba pea aegu et on(köhköhKLURCköhköh).

[Muudetud: 24-1-2006 Uku]

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
 Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm