[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Library WIP
Perfoon
Level 5

[EEMAL]

postitati 29.11.2009 16:44 Tsiteeri
Library WIP

Pärast pikka pausi tuli jälle vastupandamatu soov midagi mudeldada, seekord siis environment'i. Nimelt sattusin vaatama UnEarthly challeng'i võistlustöid ja sealt ka soov ise midagi sarnast teha, kuigi selle võistluse jaoks olen tähtajaga juba hiljaks jäänud.
Mudeldan siis võlurite raamatukogu, koos sinna juurde kuuluvaga ja üritan teha seda sellises stiilis, et sobiks tänapäevase mängu maailmaks. Ehk siis hiljem ,kui midagi looma hakkab, expordin neoaxis'i ja panen vastavalt valgusallikad ning tekstuurid ka paika, ning vahest lippan jänesega ringi ja klõpsin pilte.
Niisiis, kõige olulisem: tegemist EI OLE mingi minu hiiglasliku mänguprojektiga, ehk siis seda EI SAA reaalselt mängida. Kui midagi looma hakkab, siis on need vaid ilusad pildid, mis näitavad, mida ma olen võimeline kokku keerama. Eesmärk on luua midagi ilusat ja rahuldada minu mudeldamisvajadust.
Teema on selleks, et ma järjekordselt midagi kõigest sahtlisse ei looks, vaid et ka mängumeistrite foorumis midagi juvitavat juhtuks.

Alustasin põrandast: selline näeb ta hetkel välja ja tekstuurid tahavad kõvasti tööd saada.
http://i46.tinypic.com/20zzeao.jpg
Kambakas I: jorss, PerfoonEmo1: icedude, valterEmo2: InCreatorEmo3: emoemo<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Perfoon
Level 5

[EEMAL]

postitati 1.12.2009 21:14 Tsiteeri

Nonii, pühapäeva õhtul timmisin veel põrandat mõõdukalt ja eile alustasin samba mudeldamisega.
Praeguseks sai siis just sambale tekstuur peale ja selline näeb ta välja:
http://i46.tinypic.com/2gwyj3o.jpg
Kambakas I: jorss, PerfoonEmo1: icedude, valterEmo2: InCreatorEmo3: emoemo<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 1.12.2009 22:50 Tsiteeri

Ilus, natuke alignimist tektuuridel ja super!
Sa võiksid sellest mingi a la point and click adventure teha, et möllad mingi tüübiga raamatukogus ringi ja lahendad mingeid mõistatusi.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm