[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
GameMaker ja windows 7
Ker7
Level 2

[EEMAL]

postitati 12.11.2009 22:18 Tsiteeri
GameMaker ja windows 7

Tere. Ma ei tea kas mu mure on siin õiges kotegoorias, kuid siit ta tuleb: panin just win 7 peale ja proovisin siis gm-iga midagi teha. Mingi pool tundi sai asja meelde tuletatud midagi nikerdatud. Proovisin siis run-ida mängu. Kõik nagu töötab. Lähen esc-iga välja ja oh imet, kõik tagasi nullis... Kas see võib olla mingi sobivuse kamm gm-il selle windows 7-ga (64-bit). Peaks mainima ka seda et tegu oli crackitud gm-iga. Enne mul seda probleemi pole olnud, kui xp oli...

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
valter
1

[EEMAL]

postitati 12.11.2009 22:27 Tsiteeri

InCreator vist kasutas Win7-t. InC peaks teadma WIN7 ja GM7 suhet.
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 13.11.2009 15:00 Tsiteeri

Legaalne ja kõik funksib.

Mängud ei tööta ainult siis kui ignorandid unustavad Vista-patchida oma EXE.
Aga midagi ämbrisse pole siiani läinud.

Küll aga on mul 32-bit versioon. Eelkõige kahtlustaks cracki: kui see korralikult ei tööta, võib kõike juhtuda... äkki resetib peale litsensi ka mingi jupi mälust kus hoitakse projekti?

Ja veel: Minu mäletamist mööda normaalset cracki GM7-l ei olnudki. Ainult see DrJX crack, mis täiesti suvaliselt andis dll violationi ja vahel ei andnud. See küll mingi kindel asi pole...

Muide, kas sul polegi kommet "save first THEN F5"? Seda kasutan ka siis kui on jumala kindel et midagi ei juhtu... Kunagi ei tea.

A window is technically a wallhack.
Emo2: InCreator
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm