[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Küsitlus: Järgmine võistlus (küsitlus)
Shooter/Action - rrrrrematch ------------- 8 (10.67%)
Kambakas ------ 3 (4%)
hea AI mäng - mäng kus on tark vastane või mitu. Nt trips traps trull arvuti vastu, male arvuti vastu. Sõjamäng, kus on targad vastased, ei hüppa platvormi äärelt maha jne jne. ----- 2 (2.67%)
söömismäng -- 0 (0%)
mitte-ühtegi-spritet mäng. Kõik on tehtud kas fontides, rectangletest jne.. ------------ 7 (9.33%)
ehitusmäng - ehita oma maja, blabla ---- 1 (1.33%)
jahimäng - metsas pead karusi jahtima -- 0 (0%)
kalapüügimäng ---- 1 (1.33%)
kosmosemäng - rändad planeedilt planeedile, lased planeete õhku jne. ------ 3 (4%)

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
Järgmine võistlus (küsitlus)
Perfoon
Level 5

[EEMAL]

postitati 31.10.2009 07:58

Õige Timmo, vat seda minagi. Üldse on võistlused nagu korraliku projekti mingisse kasti surumine. Pigem võiks teha mingi süsteemi millega toetada õigeid mängumeistreid, kes tõesti teevad tiimi, valmistavad midagi ägedat ja ei jäta asja pooleli. Aasta mäng ja avalda midagi teema lähevad täpselt selle alla!
Võistlustega aga surume me mingi kindla teema mängutegijatele peale ja pole siis ime, et huvi pärast võistluse lõppu ära kaob.
Kambakas I: jorss, PerfoonEmo1: icedude, valterEmo2: InCreatorEmo3: emoemo<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Kazpar
$ QliMax $

[EEMAL]

postitati 31.10.2009 11:08

tegelt võiks olla tõesti vabateema, palju heasi mänge tuleks, kõigi poolikud projektid tahetakse ma arvan selleks valmis teha, ja saakski palju häid mänge=)
Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Kazpar
$ QliMax $

[EEMAL]

postitati 31.10.2009 12:20

ise valid kas võtad kedagi appi või ei võtta :D
valter
1

[EEMAL]

postitati 31.10.2009 14:57

ok, teeme siis no limit võistluse. Ainuke limiit on tähtaeg.
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Pilvemees
Moderator

[EEMAL]

postitati 31.10.2009 15:57

jätaks väikese pausi sisse, väike vacation eelmise võistluse vahel. Alustaks uue võistlusega ntx 1. dets ja lõpp oleks ntx 3.märts
http://mangulooja.dragon.ee/lahinguatid/lahinguatid.gifhttp://mangulooja.dragon.ee/lembitu/lembitu_sig.pnghttp://mangulooja.dragon.ee/sigs/kindlus_sig.jpghttp://mangulooja.dragon.ee/keskaeg/sig.png
Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>
valter
1

[EEMAL]

postitati 31.10.2009 16:08

pmst tegelikult võib kohe alustada, mida varem, seda parem. Kes hakkab kohe tegema, kes hakkab pärast poole tegema. Lõpptähtaeg on ikka 3 märts nt.
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Kazpar
$ QliMax $

[EEMAL]

postitati 31.10.2009 17:09

no vahet pole, mängu alustad millal tahad ju
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 1.11.2009 12:16

Kas mingi teema mänguarendus tööriistade kohta oli...ma nagu ei ole tähele otseselt pannud? Vabavaralised mapeditorid, sfx, gfx jne editorid, foorumlaste enda või kellegi teise tehtud. Iga kord kui mingi mängu mõte tuleb siis järgmine mõte kohe peale seda on kui keeruliseks osutub infrastruktuuri loomine sellele ehk siis kõiksugu editorid ja värgid. Okey, iseenesest netist leiab igasugu editore ja värke ning üldiseks kasutamiseks on nad väga head. Aga mis siis kui su mäng vajab mingid erilist editori funktiooni? Siis tuleb ise teha.

Nt 8bit mäng, mis võistluseks valmis ei saanud. Mul oli tehtud nii, et mees koosnes 3 eri jupist. Pea, käed koos relvaga ja keha. Igal keha osal on veel omakorda animatsioonid. Idee oli selles, et siis oleks võimalik kiiresti uusi mehi mängu teha ja korduvkasutada keha osi. Aga selle jaoks on vaja midagi, millega sünkroniseerida kõik keha osad iga frame-i jaoks. Ma ei viitsinud selle jaoks editori teha ja tegin hardcoded in:D. Nii sai kiiremini, kui hakata from scratch tegema mingit editori. Ma tõsiselt jälestan editoride tegemist, sest vahest võtab mul 2 päeva et otsustada, kas OK nupp peab olema vasakul nurgas või paremal ja hakkan igasugu naljakaid gui kasutamis viise looma ja leiutama ning kasutajasõbralikuks tegema jne. Ja guess what, ka selle tavalise OK nupu tegemiseks isegi on vaja editori. Jah, paint,ps ajab asja ära. Aga kui tahad teha mingi väga erilise animatsiooniga või käitumisega nuppu? Ühe tegemine pole eriline brainfreeze, aga nt 4 erineva mängu jaoks kokku 100 tükki.(Iga nupp on isemoodi ja eriline). Või map editorid, mis ei ole mõeldud tile based mängudele. Mingil määral saab ka tilebased editoridega teha...aga need mis ma olen näinud on selle jaoks suht mõtetud.

Viimasel ajal on tekkinud väga tõsine vajadus igasuguste spetsiifiliste editoride jaoks. Nüüd siis olen asunud tegema baas mootorit, et siis võimalikult kiiresti saaks selle peale ehitada editori, mis haldaks endas neid spetsiifilisi funktsioone mille jaoks vajadus tekib.
Emo1: icedude, valter8bit III: võistlus kestab<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
 Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm