[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Järjejutt [VANA JUTT TAASTATUD]
Peeter
Level 9
Avatar

Liitunud: 17.7.2006
Postitusi: 607
[EEMAL]
postitati 3.10.2009 13:18 Tsiteeri
Järjejutt [VANA JUTT TAASTATUD]Kuna see teema kadus ära seoses sellega, et dm11 kõik teemad ja postitused kadusid ära hiljuti, siis teen uue teema. Tänage mind, et ma 2007 aastal tegin varukoopia järjejutust :epic:Elas kord üks mängumeister, kes ei jaganud koodi kirjutamise matsu ära. Niisiis ta võttis nööri ja asus enesetapumõtetega metsa poole teele. Metsas kui ta korjas lilli et need ära süüa ja mürgitusse surra, (kindel surm, mürk ja nöör) kohtas ta hunti. Hunt asus kohe asja kallale ja küsis kas mängumeister tahaks osta crackitud GM7t. Poiss vastas et ei, ja ta astus taburettile, sidus nööri oksa külge, pani lilled suhu ja palus et hunt tooli alt ära lükaks. Hundil hakkasid pisarad voolama, käed värisema, poiss oli alles noor ja.. polnud veel õieti jõudnud dmgamezis postitadagi...Ta lõikas nööri läbi.
"Palun seltsimees hunt, palun aita mind, mind mõnitatakse kunama ei oska koodida! Lükka taburetti!" Hunt, va sadist, ei olnud nõus, las laps elab. Siis poiss hüppas õhku nii, et taburett kukus posisi alt ära. Hunt, va sadist, lõikas nööri läbi, niiet poiss kukkus näoli mutta, aga elama ta jäi. Poiss suri ära. Füüsiliselt. Aga tema vaim elas edasi. Siis ta vaim läks vaatama kuitas ta suur juht ja isa seltsimees pill geits nii osav on. Poiss oli liialt joonud, paari minuti pärast meenus talle, et hoopis Edgar Savisaar oli ta issi. Siis oli poisil aega ümber mõelda ja ta jõudis arusaamale, et ta igatseb oma maist elu, ning ta hakkas otsima keha, mis veel liiga mäda pole, et sinna sisse minna ja oma geimmeikeri karjääri uuesti alustada, ning ta otsis kõigepealt metsast ja nägi.
Poiss ärkas ellu, järsku jõudis ta selgusele : "GM on pask!" ja hakkas otsima Flashi tutoriale. Ja ta hakkas väga kvaliteetseid flashe tootma, ta sai omale sellega seoses isegi töökoha. Vahepeal oli Hiinas üks poiss kes suutis kinnisilmi sirgeid kriipse tõmmata ja Eestis üks poiss kes seda ei suutnud. Ja see tsurka helistas siis sellele flashipoisile ja ütles et ned võiks teha koos ühe flashi millega saaks igaüks teha. Siis Hiinapoiss andis oma käe eestipoisile, se viidi kohale jäätiseautos... Kuid hiinaposs oli unustanud omal haavapeale soola panna mis bakteeid tapab ja nad kõik armusid ja tegid kambakalli, ning nülgisid oma naha ära ja läksid soola sisse ujuma. See oli väga piinarikas neile, kuid nende mamma käskis seda siiski teha, sest see olevat tervislik, sest nende uus nahk pidi tulema nagu beebinahk, sest õige Eesti mees joob ainult odekolonni, mida naad toodavad kui lasevad naise vere läbi puskarimasina ja kääritavad seda 3 tundi sea rasvas. Nad võtavad ka endale odekolonni kõrvale tüki saia mida nad toodavad.
Samal ajal püüdis uku peipsi kaldal haugi. Ning siis sealt tuli kalevipoeg, kes ütles:"Laena kannelt!" ja uku sai vihaseks ja lükkas kalevipoja piraajadele söödaks, kuid piraajad olid kummist, need millega norman oma vannis mängib. Siis tuli dm11 oma AK65ga ja lasi kõigile kuuli kerre : "Mis räme spämmimine siin käib ahh?", kuid tal olid salves paukpadrunid mis tegid rämedat pauku. Ja silmapiiri tagalt tuli rüütel valgel hobusel. Rüütli nimeks oli Brusly. Ja rüütel tegi rämedat pauku.
Pauk oli nii kõva lausa et kummipiraajad kes olid vees ehmatasid ära ja lõpetasid kalevipoja närimise.
Uku läks Thori jure õlli jooma ja Vanemuise kannelt kuulama, et nedega koos Loki vastu raganarökis sõdida. Siis aga kutsus kurihiir kokku võimsa armee et võidelda türklastega kes tema kommuuni julgesid ära häkkida, sealhulgas ka väejuhi normani kes oskab hüpnotiseerida ja ta hüpnotiseeris türklasi et nad ennast põlema paneks ja seejärel ära uputaks, siis uuesti üles tõuseks ja protseduuri kordaks. Niisiis Türklased hakkasid kähku sügavalt hingeldama, et mitte politsile puhumis konrollis vahele jääda.
Uku teadis et ainus võimalus kasutatud piparkooke kätte saada oli ennast türklaseks maskeerida ja endale oma ema stringid jalga panna. Ning ta lasi Vanemuisel kandle peal Manowari mängida et kurihiir unne jääks ja Odin saaks kurihiire oma juurde kutsuda et koos näppe visata. See oli aga kuri ja salakaval lõks, kurihiir topiti kartulikotti ja veeti kaubikusse, kus olid kinni veel Macguyver ja Pete Thorton.
Uks avati alles Jörtunheimis, kurihiir läks suurte hiiglastega metalit kuulama ta ütles Odinile et varsti läeb sinna tsillima. Uku ja Norman olid peitnud ennast kaubiku põhja all, juhuks kui kurihiirel peaks abi vaja minema, ning varsti juba oligi vaja kurihiirel abi sest dm11 ja need türklased olid teinud maasse lõksu et kurihiir kukuks auku ja kurihiir kukkuski, ning uku läks Thori juurde jälle, kuna keegi oli ta maapele vedanud, uuesti vamemuise kandle-rock-metalit kuulama. Vanemuine tegi parajasti rämedat headbängi, kui künka tagant tuli kari viru-chilleritest träna osse. Thor lajatas ossidele oma haamri Mjöllniriga nii et tekkis vaikne ookean. Ja kõik vanemuised ja thorid ja muud vennad läksid koopasse ja ei tulnud enam kunagi tagasi, sest nad olid liiga emod!
samal ajal augus
-----------
macguyver üritas kurihiire välja saada niiet tal olid triikraud, 3 tuletikku ja valge särk ja ta oli samal ajal suutnud valge särgi köieks triikida ja mööda seda kurihiirele järgi minna.
nüüd jäi ainult tikkudega.
Ning uku läks siis marsle elu otsima ja ragnaröki ootama. Kurihiir lõikas omal veenid läbi, kuna oma läptopist nägi ta et dmgamezi järjejutt läks liiga segaseks, kuid samal ajal oli jõudnud macguyver kaevata 3-me tikuga tunneli vanemuiste ja thoride kes olid liiga emod juurde koopasse. Kuid thor peksis mc.g sassi ja nad läksid Asgardi-jumalate linna kuhu mittekeegi sisse ei saanud peale kurihiire, Uku, Vanemuise Kalevipoja ja põhjamaade jumlalate.
Normann liitus 50-centiga ja andis parasjagu MTVle intervjuud kui Uku ja Kurihiir ja Uku mütoloogiline kamp Harleydega mööda sõitsid ja kuulasid Black Label Society - Fire it Uppi, kuni nad jõudsin järeldusele et se on suht saast, ning läksid Asgardi tagasi hevitsema. Selleks korraks kallid lapsed on unejutt läbi, head ommikut teile!
Ning juba keskpäeval otsiti kaubik uuesti ülesse ja sealt tulid välja Garry, Lisa, mr.Spotswode ja Kim yong il. Nad pussitasid üksteist surnuks, ning siis tuli kim yong illi suust välja prusskas ja ültes midagi taolist:"Ai wirr meet you again earthrings! wwahrahhrahrahrahrahrahrhararrrr!", ...kuid kaugele prussakas ei jõudnud, kuna Garry kukkus talle peale ja oligi lõmastatud, ning siis sõi garry prusssaka maised jäänused ää ,ja topis endale kive ninna (MITTE SAMMALT), et ninaverejooksu peatada, kivid aga kahjuks ei aidanud sisemise ajuverejooksu vastu ja ta toppis endale nüüd kive meeleheitlikult kõrva. Verejooks hakkas õnneks vaikselt järgi jääma... Kivid olid siiski hea meditsiiniline abinõu, aga mitte piisavalt, kuna need tegid ta pea liiga raskeks ja hoog millega ta näoli vastu maad lendas, tegi tema peast ainult paar tilbendavat nahariba...
Garry 25 aastane hullunud loomadega rääkija hakkas kõnelema selle prusskalaibaga.Mitu päeva sai lobistud ja nutetud kuni ta mattis ta roosipeenrasse. Järsku langes ta peale vari ja ta vaatas üles.KUUVARJUTUS! Eemal õhus hakkas paistma sadade ufolaevade tuled. Hirmunud niuksatusega jooksis garry koerakuuti ja piilus väga ettevaatlikult välja. Ta nägi kuidas sajad ufolaevad maandusid imeliku surinaga ja nendest tulid välja palju palju tulnukaid. Nad kõndisid kõikjal kus tahtsid ja hüppasid vaevata üle kõrgeimatea aedade.Nad püüdsid ja uimastasid inimesi ning seejärel viisid nad laevadesse. Garry pupillid tõmbusid hirmust kokku ja ta jooksis koerakuudist välja.Sinna,sinna kus oli kõige kindlam koht antud hetkel.Sõjaväepaasi kaitsepunkrisse.See kujutas endast paksude teras-seaintega kuplit mille otsast ulatus välja pikk kahuritoru lennukite laskmiseks ja pikki kitsaid aknaid äärtes. Aga enne haaras Garry vanaema puurida juurest kirve ja jooksis nii kuidas jalad võtsid ligidal asuva sõjaväe paasi juurde.
Poole tee peal pidi ta mitmel vägivaltsel ufokal kirvega pea otsast tõmbama. Kui ta kohale jõudis siis oli tavaliselt lukus ja valvureid täis olnud värav lääbakil ees. Ta jooksis raskelt hingeldades poolpimedasse punkrisse ja haaras ligidal juba lahinguvalmis "Mavericu" ja kiikas aknast välja.Kõik jäi vaikseks. Ainult tema veel hingeldas. Või kas see oli ikka tema? Ta pani lambi põlema ja pidi seejuures kohe raiduma pisikese eluka pea kes oli hüpanud, ja olnud pea aegu ta kaela juures.Garry vaatas vihaselt hullunud koera 2-heks eraldatud keha ja viskas need seejäral punkri aknast välja.
Tapmine ei meeldinud Garrylie sugugi a ta oskas tappa.Ta pärandas selle ande oma vanaisadelt.Praegusel hetkel oli jumal tänatud sellest mingit kasu.Niisis Garry kuulis jälle seda surinat mida ta oli kuulnud siis kui ufo laevad maandusid.Ta jooksis kahuri juurde ja silmitses hetke jooksul tühja taevast mis seejärel täitus äkitselt kaugenevate ufolaevadega. Hakkas galaxi moodi tulistamismäng.laevu oli mitusada aga garry laksis tänu kahuri kohtavale Zoomile alla ainult paarkümend laeva kuni kõik olid silmapiirilt kadunud. Ta pühkis varrkukaga higi otseest ja tormas punkrist välja et näha mis kõik vahepeal muutus. Noh linn oli praktiliselt maatasa pekstud. Mõned inimesed ronisid keldritest välja Mitned preestrid nutsid ja palvetasid tänaval põlivili. Garry tundis end väga halvasti, ja väsinuna, ning suri ja siis karuritorust tuli välja suur aupauk.
Ning siis tuli künka tagant valge ratsanik ja tegi sellele kõigele lõpu. Ning siis tuli künka tagant sinine lambapidaja ja tegi endale lõpu. Siis tuli gmmeiter ja ütles, et ta ei ela kõpus ja siis tuli kurihiir ja peksis gmmmeiteri surnuks.. Kuid äkki äkki tuli gmmeiteri vanaema ja ütles: "ma ei luba", ja tegi seda hoopis ise.
Aww siis tuli m2giaivar ja hakkas kolme tikuga gmmeiterit torkima, väitis, et varastan tema surematuse imagot. Kuskil kõrgelt õhust kargas välja Timbat, kellel oli seljas maani ulatuv kapuutsiga mantel.Ja lõi m2giaivarile mõnusta tutsu jalaga pe*se! Ja ütles KUMEDA ja KÕRGE HÄÄLEGA: MINA TULEN KÕPUST! Seejaral kallas m2giaivarile pähe mittekusagilt välja tõmmatud ämbrist pähe mudaoja. Ja tegi võimsa hüppe kõrgele õhku kuni kadus silmapiirilt. M2giaivar hõõrus oiates oma tagumikku ja lonkas wc paberist ja hambapastast tünamiiti tegema et sellega lasta õhku panga seif ja saada rikaks nagu thortoni pets juba ammu ilma oli, kuid äkki sai m2giaivar aru, et on vaja hoopis teha C4'ja (plastiklõhkeaine) mitte tünamiiti, et seifi õhku lasta ja hakkas seda hoopis tegema hambapastale plastiliini sisse segades, kuid kui ta oli seifi juures, tegi keegi uks lahti ja see oli täis lesbisid kellest pooled tegid hetkel seda mida lesbid ikka teevad. ülejäänud olid rahast nurka teinud väikese lõkke ja tantsisid paljalt selle ümber. m2giaivaril läksid silmad punni ja ta süda plahvatas erutusest.... veri oli igal pool mööda lesbide tuba laiali, lesbid kiljusid ja jooksid minema, sest kartsid, et saadakse teada nende mirjami saladus, jah! ja 1 jooksis tagasi ja tegi suure hüppe ule m2giaivari ja tombas rahakuhjast välja väga,väga lilla keebi.Hõikas oodake minda ka jooksis ta teistele järgi. Minut hiljem tekkis m2giaivari kõrvale jeesus ja vahtis teda.m2giaivar paranes hetkega ja tõsusis püsti.tänas jeesust tema idiootsuse eest ja küttis kümpi talle mõne hea kõmaka! jeesus seepeale punastas, ning mõtles, et milleks inimesed nii vastikud peavad olema.
Ta lehvitas käega m2giaivari näo ees -- ei reageeri, seega m2giaivar torkis gmmeiterit ilma asjata... polnud tal mingit surematuse imagot! ja siis tuli kurihiir ja karjus täiest kõrist: UUS FOORUM : KURIHIIR.PRI.EE/FOORUMID mida ei eksisteeri. hmm, mis moodi? http://www.kurihiir.pri.ee/foorumid peaks töötama... ja ennäe töötabgi, ning siis sai KH omale nobeli kirjandus preemia.
Ja siis tegi Timmo oma Karmile Homsele special versiooni:
HKH (loe: Harakas Karm Homne )
kuid HKH lasi oma nime muuta kurihiireks, pidi Timmo tegema sellise projekti nagu:
kurihiir (loe: Karm Urgas: Raev - Ihu - Harakas. I I (roppversioon)
Ning kui kuri hiir vahetaks veel nime, ega timmo hätta ei jääks, läheks ta soome sepa juurde kogemusi koguma. ja siis soome sepa 2 pojaga juttu puhuma. aga miks jutt oleks? läheme ikka normaalses pöördes edasi:
..ja kuskil poolel teel soome keset laeva tuli talle vastu Timmu, kes oli ta soomlasest teisik ja oli 1 sepa poegadest, Ja ta soovis osta timmo gm näidete plaati. Timmo oli nõus, kui Sepp talle kogemusi annab. Sepal polnud kogemusi, järelikult tehing jäi katki ja tehing oli kohe täitsa katki, ja kuna tehing jäi katki ja ta kogemusi ei saanud läks ja ostis endale uue Game Maker 7 ja hakkas seal mänge tegema
Kuid mis parata varsti saadi ka see teada, et ta cracib GM 7'et kuid mis kõige kummalisem mitte keegi ei teadnud kuidas! ja siis tuli Mark, ja rääkis pikalt ja laialt et tema teab kuidas timmo cracib.Aga siis kui küsiti kuidas siis täpselt timmo cracib hakkas mark kogelema,kehitas õlgu ja ütles: "hui teangi... ta vist ei cracigi... võibolla... lihtsalt ostis selle ja, et oma nime tuvustada, väidab, et ää kräkib vää..."


(niiet kirjutame siis edasi seda)
Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
InCreator
baksjor!
Avatar

Liitunud: 18.12.2005
Postitusi: 1230
[EEMAL]
postitati 3.10.2009 14:18 Tsiteeri


tl:dr
Emo2: InCreator
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Pilvemees
Moderator
Avatar

Liitunud: 28.7.2007
Postitusi: 791
[EEMAL]
postitati 3.10.2009 16:53 Tsiteeri


appi, teil üldse pole päris elu või?
sellest ei tule ju midagi välja...
kirjutage parem...luuletusi ilusatele tüdrukutele vms, minge õue parem

http://mangulooja.dragon.ee/lahinguatid/lahinguatid.gifhttp://mangulooja.dragon.ee/lembitu/lembitu_sig.pnghttp://mangulooja.dragon.ee/sigs/kindlus_sig.jpghttp://mangulooja.dragon.ee/keskaeg/sig.png
Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
valter
1


Liitunud: 19.1.2005
Postitusi: 1553
[EEMAL]
postitati 4.10.2009 20:40 Tsiteeri


ha. mida sa üldistad kõiki, such a real life rulor =D
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Pilvemees
Moderator
Avatar

Liitunud: 28.7.2007
Postitusi: 791
[EEMAL]
postitati 4.10.2009 22:33 Tsiteeri


jah
http://mangulooja.dragon.ee/lahinguatid/lahinguatid.gifhttp://mangulooja.dragon.ee/lembitu/lembitu_sig.pnghttp://mangulooja.dragon.ee/sigs/kindlus_sig.jpghttp://mangulooja.dragon.ee/keskaeg/sig.png
Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Brus
Level 11
Avatar

Liitunud: 24.7.2006
Postitusi: 866
[EEMAL]
postitati 5.10.2009 12:59 Tsiteeri


2ra ytle et sa v6tsid selle erinevate postituste pealt kokku :o:O Ja keegi ei j2tka juba selleprst et fak, kui pikk see on. Lykka uus k2ima. siis huvitavam
http://img152.imageshack.us/img152/9484/joulumanguke1wq4.png
Maze II: Brus
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Peeter
Level 9
Avatar

Liitunud: 17.7.2006
Postitusi: 607
[EEMAL]
postitati 5.10.2009 15:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat: Brus
2ra ytle et sa v6tsid selle erinevate postituste pealt kokku :o:O Ja keegi ei j2tka juba selleprst et fak, kui pikk see on.
2007 aastal tuli jah mõte kopeerida kõikide postitustest eraldi ja siis ühte faili panna. Lõpust jäi vist ikkagi mingi osa tegemata.

Tsitaat:

Lykka uus k2ima. siis huvitavam

Lükka ise =D Mul pole nii head fantaasiat.
Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Brus
Level 11
Avatar

Liitunud: 24.7.2006
Postitusi: 866
[EEMAL]
postitati 5.10.2009 22:30 Tsiteeri


einoh..sul vist pole jah midagi eriti teha. aga tubli :D muidu..mis fantaasiat? tee teema lihtsalt j2rjejutt.. ja esimese asjana elas kord vms...ja sealt l2heb asi edasi ise ju
http://img152.imageshack.us/img152/9484/joulumanguke1wq4.png
Maze II: Brus
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
valter
1


Liitunud: 19.1.2005
Postitusi: 1553
[EEMAL]
postitati 5.10.2009 22:33 Tsiteeri


lol.

elas kord mees

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
InCreator
baksjor!
Avatar

Liitunud: 18.12.2005
Postitusi: 1230
[EEMAL]
postitati 5.10.2009 22:58 Tsiteeri


...kes istutas põllule kanepit...
Emo2: InCreator
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm