[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Uus mänguportaal Magic Jar!
magicjar
Level 1

[EEMAL]

postitati 27.9.2009 21:00 Tsiteeri
Uus mänguportaal Magic Jar!

http://www.upload.ee/image/205289/manguportaal_magic_jar.jpg
Mänguportaal Magic Jar on nüüd avatud. http://magicjar.armastan.org/

Tegemist on eestis ainulaadse mänguportaaliga, siit saad kõike mida ühe mänguentusiasti hing ihkab. Väsimatult kirjutame teile mängude ülevaateid, teeme videosid ja muid paljusid lõbusaid asju.

Kes me oleme ?

Me oleme kolm hakkajat düüdi, kes pärast mitmekordseid läbikukkumisi lõpuks oma lehekülje valmis said. Me oleme juba pikemat aega üle aastate proovinud püsti panna erinevaid mängudega seotud lehekülgi, küll mängimisportaale, videolehti, mängude tutvustus lehti kui ka mängude ajakirja. Alati oleme jäänud takerdama, kas lehe disaini, mootori, domeeni või viitsimise taha. Lõpuks liitus meiega ka kolmas tegija.

Kuidas leht sündis ?

Augustikuus 2009, mõtlesime, et äkki prooviks siiski veel. Leidsime lõpuks meile sobiva veebimootori: Wordpress. Otsides sobivat domeeni, läksime armastan.orgi poole, kes nõustus enamvähem koheselt meile domeeni pakkuma. Meil läks umbes nädal aega, et tulla sobiva nime peale. Tahtsime algselt eesti keelset nime, kuid pärast mitut päeva järjestikkust brainstormimist märkasime, et peaksime oma sihtmärke veidike madaldama. Lõpuks siis silmas pidades “multika stiilist väikest armast purki” ja samal ajal mängude powerupe läbi scrollides sündis nimi Magic Jar.

Tulemus on teie ees ja loodetavasti muutub see aja möödudes veel hulga paremaks.

This jar is freakin' awesome, open it already !

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 28.9.2009 02:52 Tsiteeri

Äge. Kas 4-5 kuu pärast ikka veel leht alles & värske on?

Kahtlen... aga saame näha.
Emo2: InCreator
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 28.9.2009 10:34 Tsiteeri

Mõte on väga hea. Lehe kujundus on kutsuv.
AGA!!!
Mis silme jäi oli see, et "Suurimad mängud oktoobris!". Jh...nendest suurimatest. Kui pakuksite midagi eksklusiivsemat nende kohta, nt beta võtmed oli kuskil mis mulle väga silma jäi.

Ma kujutan ette, et sellel lehel oleks vedu, kui suudaksite iga päev anda edasi infot sellest, mis toimub ülemaailmsel mängu maastikul.

Et, midagi eksklusiivset. Midagi sellist mida tava inimene netist ise väga lihtsalt ülesse ei leia. Ühesõnaga teie teeksite suure otsi töö nende inimeste eest ära. Mis puutub nendesse mängudesse, mis teie lehel juba on...siis jah. Google esimene link annab juba kõik ja rohkem veel.

Ma oleks jube huvitatud sellest, mis toimub Indie mängu maastikul näiteks. Annaksite hea ülevaate, kes kus mida teeb, millal valmis saab, kui saab siis väike link juurde. Samas annaks see hea võimaluse ka avalikult reklaamida eesti kodumaist mängumaastikku paremini.

Eksklusiivsemaks ehk põhjalikum ja ülevaatlikum ,mis toimub üldiselt maailma mängumaastikul, eesti mängumaastikul, jaapani mängumaastikul kasvõi.(Nt. Millised mängud on saadaval eesikeelsena? Isa läheb lapsele jõuluks mängu ostma ja siis saab teie lehelt vaadata mida oleks võimalik ültse eesikeelsena osta.).

By the way, see info ja värk mis teil seal praegu on...ma isegi ei saa mängida neid mänge kuskil ja ma pole elusees teadlikult nende kohta otsinud infi. AGA ma olen kursis infoga ja näinud neid videosi, mis teil seal on. Võibolla sellepärast, et mulle meeldib vahest pilk visata youtubei top videodele??
Okey, see mängude BETA värk on väga teretulnud mudugi. Palju mänge mille alpha ja beta ajal isegi actions osalenud.
Emo1: icedude, valter8bit III: võistlus kestab<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
magicjar
Level 1

[EEMAL]

postitati 28.9.2009 13:19 Tsiteeri

Tänud soovituste eest, proovime mässata ja kergelt alla ei anna :)
Ainuke värk on see, et midagi ekslusiivset pakkuda on väga raske, eriti kui oled väikene mängusait kuskilt eestist :/

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 30.9.2009 20:21 Tsiteeri

Avastasin vea, hostingu pakkuja link: http://magicjar.armastan.org/armastan.org
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
magicjar
Level 1

[EEMAL]

postitati 30.9.2009 20:31 Tsiteeri

Äitäh, teeme korda :)

jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 30.9.2009 20:54 Tsiteeri

Palun-palun!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm