[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Veebinduse kategooria reeglid! (09.08.09)
jnt
Veebiguru
Avatar

Liitunud: 3.2.2005
Postitusi: 731
[EEMAL]
postitati 9.8.2009 11:43 Tsiteeri
Veebinduse kategooria reeglid! (09.08.09)Et natuke vähendada igasugu jama tekkimist siia, siis kirjutaks üles paar reeglit, mille rikkumisel võib kohe teema ette teatamata kustutada ning vajadusel ka hoiatuse kasutajale panna. Seega, pidage nüüd järgnevast kinni:  1. Oma koodi kirjutame alati 'code' tag'ide vahele. (Reavahetused ei ole enam kolossaalsed, ma parandasin ära)
  2. Me ei esita küsimust "Miks kood ei tööta?" ja lärtsatame koodi teemasse, vaid kirjeldame ka, mis kood tegema peab ja mis ta praegu teeb, et ei tööta.
  3. Kui me kirjutame õpetusi, kirjutame teema taha ka keele(d), mida õpetuses kasutatud on. Soovitatavalt kantsulgudesse.
  4. Kui me õpetuse teeme, siis veendume, et õpetus oleks eeskujulik. See tähendab, et õpetuses ei esine vigu ja õpetus valideeruks validaatoris. Õpetus, kui selline, peab olema eeskujulik.
  5. Me ei tule siia halama, et keegi teeks meile mõne mängu. Kui tahad, et keegi sulle mingi mängu valmis progeks, siis tee tööpakkumise kuulutus 'Varia' kategooriasse.


Palun pidage neist reeglitest kinni, kuna muidu, nagu eelpool mainitud sai, järgnevad vastavad tagajärjed.
Nagu reeglitega ikka, on reeglid tegelikult meie kõigi jaoks ja need teevad meie kõigi elu kergemaks. Seega, kui ka reeglites midagi on mainimata, mis on tegelikult ise-enesest mõistetav, anna teada!

(Teemad, mis siiani tehtud, nende eest hetkel vastutusele ei võeta, küll aga on äärmiselt nõutav teemade autorite poolt teemade kohendamine reeglitega vastavaks!)

GigAHerZ Web - http://jnt.pri.ee/
Banner Exchange - http://be.jnt.pri.ee/
Mission Possible - http://web.zone.ee/mispos/
Black Nova Traders - http://bnt.jnt.pri.ee/
Aktsioon I: jnt
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm