[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Teeme ühise strateegiamängu!
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 8.8.2009 14:13 Tsiteeri

* Läbi jäävadki kõndima. Väga lihtne oleks seda parandada, aga siis veniks pathfind mõnikord -eriti kitsastes oludes - hirmus pikaks.
* Värskendabki.
* Muud punktid on suht segased.
Emo2: InCreator
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 8.8.2009 14:31 Tsiteeri

kaarti uuendatakse hetkel, kui keegi liikuma hakkab... täpsemalt, mitte liikuma vaid OTSIMA TEED. Mis on väga optimaalne, kuna mp_gridi üle joonistamine on resursikulukas. Ja seisvatel meestel pole "värsket" gridi niikuinii vaja... Proovi oma näidatud olukorras keegi saata punasele alale üleval: esimese sammu hetkeks pole punast enam ja kaart on täpne.
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 9.8.2009 17:33 Tsiteeri

Ma võin lüüa graafikas osa ja stooris...stoori oleks mu lemmik valdkond

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
valter
1

[EEMAL]

postitati 10.8.2009 10:59 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: InCreator
Isiklikult arvan et keegi ei saaks siit foorumist korraliku RTSi tegemisega hakkama. Kui koodi saabki kuidagi, siis graafika jääb alla nulli. Või vastupidi.

Ütleme, nimetatud warcraft 1 tasemel (mis on tõesti-tõesti madal muide).

Eksin? Eks tõestage.

mina saan (h)

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 10.8.2009 17:41 Tsiteeri

Ütleks nii...

hea mõte, sitt teostus.

Proovin ise ka ja omamoodi. Võtan oma spiraali, arvutan... näiteks point_directioni sihist unitini - ümardan tulemuse 45 kraadini ja alustan spiraali just sellest punktist, sättides otsimise directioni modulo sellest punktist loopima? See on teooria esialgu.

Ma arvan küll, et saaks lihtsamalt ja lühemalt.
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 10.8.2009 23:14 Tsiteeri

Mulle käib jube närvidele see, et vastane pathfind alusel teab täpselt kuhu ta minema peab. Loomulikult saab seda piirata avastatud mapi alasse aga see on ikka jube kummaline. Ma lahendasin selle asja nii: Pathfind toimub ainult piiratud alas. Nt mehe/üksuse ümber 5 ruutu. Küsid kuidas siis mees sihtkohta jõuab?? Mehed on osa map-i pathfind algoritmist ehk siis mehed käituvad samamoodi nagu algoritm ise in realtime. Algoritm käib sama kiiresti kui mehed liiguvad. Ja kui jõuavad sihtkohta jõudmisel ja selle vahepealsetel punktidel luuakse raja checkpointe. Ja need checkpointid pole mitte üks ruut vaid võivad olla ka mitu, vastavalt sellele kuidas järgmised üksused selle punktiga suhtlevad. Sams võidakse checkpointe ka ära kustutada. Näide
1) Esimene üksus liigub punktist A punkti B. A ja B vahel loob ta 10 checkponti mille nimi on punkt1,punkt2...punkt 10.
2) Järgmine üksus liigub punktist G punkti B. Liikudes punkti B loob üksus 8 checkpointi. Nendest 8-ast kattuvad esimese üksuse liikumisega 4 punkti. Seega need 4 punkti saavad omale juurde +1 muutujale Tähtus. Kui tähtsus langeb alla 0-i siis see punkt kustub ja mehes sealt enam läbi ei liigu.

Seega kui toimub mapi muutus, siis luuakse uued checkpointid mapi läbimiseks ja vanad kustuvad kui mehed neid ei kasuta optimaalseks läbimiseks.

Nii, aga nüüd sa ütled et iga mees kontrollib pidevalt 5 ruudu raadiuses oma ümber???!!! EI EI EI. Kui punktist A puntki B on avastatud juba optimaalne chackpoint siis sinu mees kasutab seda checkpoint ja kui sa saadad ta avastamata alale siis hakkab mees looma uuesi checkpointe optimaalseks liikumiseks.

See sai arendatud seepärast, et full pathfindi vajadust polnud ja map oli pidevas muutumises. Talv, suvi, üleujutus jne. FUll pathfind imeks jõledalt ressurssi. 800x600 tile. Iga pixel on üks tile:D. Tegemist oli RTS-i katsetusega, kus tuli jube hea idee aga siis selgus tõsiasi et pole just eriti põnev vahtida liikuvaid pikselid.

Ehk siis tegemist teatud liiki arvuti iseõppimisega. Ehk mängy käigus arvti õpib selgeks optimaalsed teekonnad.

Kui keegi veel pihta ei saanud siis veel näide.(ma pilti ei viitsi joonistada). Kui mapi keskele teha ruut, siis maximum checkpointide arv on 4. EHk siis kui saadas mehe diagonaalis minema ühest mapi otsast teise jõuab tegelane ruuduni ja siis läbib 2 checkponti ja sealt edasi sihtpunkti.

Oi jah...tegelt see asi käib veel natuke keerulisemalt, sest oletame, kui paned ringi mapi keskele, mis siis saab? Siis toimub checkponti loomine nati teise algoritmi abil, ehk checkpointi tüübi nimi on OvalCP, ja mehe teekonna arvutamisel kasutatakse seda. Ja veel mõned nüansid olid, aga loodetavasit sai mõte selgeks. Loodan, et väga segaselt ei rääkinud.
Emo1: icedude, valter8bit III: võistlus kestab<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 11.8.2009 10:50 Tsiteeri

Tegelikult selle algoritmi kõige keerulisem osa ongi see mida sa just küsisid :D...aga seda jube keeruline lahti seletada. Ja ma ei tea...äkki isegi on googles midagi selle kohta, aga selle mõtlesin ise välja mudugi. Eriti tuli kasuks see, et ma tegin pildi tuvastus tarkvara ja sealt sai nii mõndagi asjalikku selgeks õpitud kuidas pikslitega ümber käia ja arvutile selgeks teha, mis pildil jne. Ühesõnaga, sealt saadud teadmisi on olnud väga kasulik igal pool mujal rakendata. Aga antud lahenduse selgroog on ikka A pathfindi peale ülesse ehitatud ja checkpoint pole ainult punkt vaid on teatud nodide kogumik, mis käitub kui checkpoint. Aga enamik kordadel juhtub see checkpoint lihtsalt üks node olema. Ja node salvestatakse kui toimub olulise tähtsusega sirgjoone murdumine alguspunkti-kasutaja-lõppunkti vahel. Seda kas on oluline kontrollitakse ühe IF lausega. Ma ei tea kas sa tead kuidas A pathfind töötab? Ehk sa oled selle kirjutanud 0-ist ise...kui ei ole siis ma ei saa seletad nii et sa aru saaks kuidas see töötab. Kui ma viitsin siis võibolla panen näite ülesse...või saadan actioni võistlusele väikese demo, kuidas selline asi töötaks. Peale selle mõtlesin kunagi ühe laeva RPG tarbeks välja pathfindi, mis pidi jõle kõwa MMO tulema. Nagu mittte MMO, aga lihtsalt tavaline 2d fps, mis toetab nii 200+ mängiat korraga. See oli mudugi see naiivne aeg, kus ma arvasin et UDP-ga saab väga lihtsalt oma firewall augustada ja siis nii ühendus luua. Tegelt tuleb välja, et nii saabki ja mul on isegi source olemas selle kohta...kuid miskipärast ta tatud ruuteritega ei funka...peaks uuesti seda asja üle vaatama. Tüki maad targemaks saadud vahepeal. Ühesõnaga kuna see asi töötas vector baasil, siis sain mapi panna terve hunniku x kujudeid ja pathfind töötas perfecto. Nt kui olid veerevad tünnid laeva dekil siis mehed käisid nendest mööda. Ise arvan, et see on kordades kiirem ja parem. Kuna ise RTS-e ei fänna ja pole tahtnud teha siis on need jäänud suht testimis ja algoritmide tasemele.

Kui keegi ütles, et collision mootorid 0-ist ise ülesse ehitada on raske, siis imagerecognition kodu kootud on ikka üle mõistuse keeruline. 2 aasta vältel sai arendatud crimeee piltide tuvastamiseks softi, mingi 5 ja 4 aastat tagasi. Kui ma seda asja alustasin siis olid mingid über lihtsad pildid murda ja siis mingi 2 kuu ajajooksul muudeti pildi tuvastust raskemaks 5 korral, ja see viimane süsteem peaks olema töös ka veel tänapäevani.

Aga, milles oli point? Selles, et CR DEV meeskond otsustas just mõned päevad ennem, kui ma olin asja 100% valmis saanud pildi kontolli muuta. EHk, mul oli töötav süsteem, mille valmimine võttis nädala, aga ma ei jõudnud seda kasutada ega testida, see tekitas täieliku kinnismõtte oma murdmis edu korrata. Aga, nüüd oli challenge tegelikult üle jõu käiv...aga ma ikka üritasin. Siis järgmise 2 kuu perioodi jooksul sai kogutud ülimalt olulist infot. Ilma selleta poleks ma elusees suutnud paarist mäest üle saada, mis tekkisid järgmiste pildi versioonidega. Ühesõnaga, mis oli ülimalt oluline selle projecti juures, oli see, et murdmise protsent pidid olema vähemalt 99.5%, kuid ma nägin, et isegi kõige parema tulemuse juures on üli raske saada üle 96%.

See oli arvestatud just selle mõttega, et kui ma peaks minema magama ja selle softi tööle jätma ja ma hommikul ülesse ärkan, et ma ei leiaks eest sõna error...sellepärast, et siis ei oleks sellel asjal mõtet. Pildi kontroll toimus öösiti keskeltläbi iga 5 minuti tagant. 8 tundi magedes teeb see 96 kontrolli. Tegelt olid seal veel mõned nüansid juures, mis andis tõenäosuseks ilma errorita läbi saada alla 75%. Tore ju ise enesest. Aga kasutu. Mul ei olnud vaja saada 8h KESKMISEKS 96%. Vaid 8h MIINIMUMIKS 100%. Okey, 75% pole ka ju hullu. Mis viga? Viga on selles, et mu programm lõpetab töötamise iga 4 küsimuse järel!!! kui % on 90, siis lõpetab iga 10 küsimuse järel, mis on igas tunnis üks kord. Kui % oleks 98,6% siis toimub 1 eksimine 8h peale. Mida see tähenab? Tähendab seda, et 8h peale eksib programm 1x. Kuna ma ei saa kontrollida, mitmendal tunnil see programm eksib, siis keskmine aeg, eksimuseni on 4h. See on väga halb tulemus. Ühesõnga on mul vaja saada 16h peale 1 eksimus. Mis teeb keskmiseks 8h, ehk eksimus tõenäosus on 8h peale 99,5%. Vaatamata faktidele, sai sellega ikka edasi mässatud, kuna see oli suhteliselt huvitav ja motivatsioon oli laes. Sellepärast, et CR dev meeskond kuulutas välja, et topi vahel loositaks välja hunnik auhindu. Ja kui seekord ei võida siis järgmine kord, ning korra võitnud ei osale enam.

Edasi sai see, et peale 2 kuud sügavat nuputamist...tuli sein vastu. Ehk, siis ma jõudsin umbes 80%-ini. Miks 80%. Sellepärast, et piltides kasutati erinevad fonte, mida oli nii 45 erinevat. Ja ülejäänud 20% fontidest ei suutnud ma mingi algoritmi abil tuvastada.

Siinkohal räägiks natuke sellest mida tuvastada tuli. Oli 45 fonti, mis koosnesid 3 numbrist. Fondid ja numbrid olid kõik käsitsi joonistatud. Osad olid katkendlikud, teised paksud, osad peenikesed...kõik võimalikud käsitsi joonistatavad inimesele arusaadavad võimalised olid kasutatud. Ja nende joonistamise ajal oli just mõeldud selliste programmide segadusse ajamisel mida ma tegin. Peale selle, kuvati kõik nubrid kalde all, ja iga kord erineva suurusega. Ja nende numbrite kuvamisel kasutati ka anti aliast. Aga see taust, kus numbrid kuvati, oli täis joonistatud igasuguste eri värvide ja kujuditega ja number joonistati üle joontega. :D tough right. (väike insight: Praegu suudan ma seda asja murda 100% täpsusega vähem, kui 15 secundiga. 15 läheb kõige retsima olukorra puhul). Kõige rohkem ajas närvi see, et iga number ei olnud eraldi. Vaid teatud kordadel esines 2 numbrit üksteise peal osaliselt, ja osad fondid olidki nii.

Siin kohal mainiks ma ära, et fondi tuvastamine oli ainult üks aspekt asja juures ja ennem fondi tuvastust tuli selgeks teha ka mis fonti tüüpi murda. Kui ma peaks laskma kõik 45 algoritmi läbi siis see võtaks rohkem, kui 5 minutit aega. Ühesõnaga, peale murdmis tõenöosuse, mängis palju olulisemat rolli aeg mis kulub murdmiseks!!!. Kui küsimus tuleb iga 5 mintu tagant...siis sorry, ma ei saa isegi mitte 2,5 minuti kulutada kuna see poleks väga optimaalne ja kasutegur oleks peaaegu 0. Seega oli sihiks nii 30 sekundit, mis oli ülemääraselt palju antud olukorras. Lõpp kokkuvõttes 80% suutsin ma vähem, kui 15 sec-iga ära fixida. (suur hulk tollel ajal kirjutatud algoritme suudaks ma praegu kiirendada 3-8 korda). Aga siis tuli sein ette.

Seega jäi projekt seisma lõpmatuseni. Siis vahepeal sai, tehtud selle asemel spets brauser, mis mängis CR ja oli pungil igasugu huvitavaid vidinaid. Ega sellegi tegemine osutus tollel hetkel ülimalt raskeks, kuna tegemist oli mu 2 tarkvara projektiga ültse. Kõigepealt sai selgeks õpitud network snifferid ja asjad ja siis konverditud käsud ümber oma softi. See järel kõige suurem probleem oli gzip. Kuna CR saatis kõik paketid gzip-ituna ja ma ei osanud sellega midagi peale hakata. Mainiks ära, et tollel hetkel polnud mul õrna aimugi mis värk nende Bit-idega on. Teadsin ainult et bait koosneb 8 bitist, 0 ja 1 rida. Sedagi sai vaadatud vikist toohetk. Gzip töölesaamine võttis aega 2 nädalat. Esimest korda sai ära õpitud DLL ja kasutamine. Kuna gzip dll, mis netist oli saadaval ei sisaldanud täpselt seda mis mul vaja oli, siis tuli asi Bit-i tasandil gzip protokoll omale selgeks teha. Selle jaoks sai tehtud spets analüsaator, ja tänu sellele sai väga must häck kokku keeratud, et gzip nii lahti pakkida nagu mul vaja oli. Ühesõnaga, said valmis töötav eksemplar. Mille üle ma jube uhke olin. Nii, aga sellel oli mudugi paar bugi. See asi oli 2x kiirem kui firefox ja ei laadinud igasugust muud sitta vaid ainult seda mis vaja. Siis kui vend toppi sai ja paar testerit veel , ütles et on cheatitud ja loosimises osaleda ei saa. Praegu suudan ma välja mõelda 100 erinevat asja mida ma valesti tegin, et vahele jääda.

Ühesõnaga, siis uuel suvel sai pildi murdja uuesti lahti kisutud. Aga kuna juba olemasolev kood oli über keeruline, siis võttis ikka oma aja et koju ajada asja, sest ma koodi ju loomulikult ei comminud ja funktioone ei kasutanud eriti sest ilma funktioonideta kood tundus oluliselt kiirem. Aga vahepealsel ajal tekkis hea posu mõtteid, kuidas keerulistematest fontidest jagu saada...ja protsent jõudis umbes 90% lähedale. Siis sai juba brauserit parandatud ja tuvastajaga kokku keevitatud. Nüüdseks käis tuvatatv pilt läbi 12 erinevate algoritmidega filtritest. Selle lähenemise probleem oli ka see, et ma eriti OO ei jaganud, mis tekitas jubedalt probleeme. Sest tekkis olukord kus mõest filtrist tuli läbi lasta mitu mitu korda. Ja oop oleks idealna, aga mina juhm lahendasin siis selle kuidagi väga eba proffessionaalselt. Ühesõnaga, sellega sai valmis viimane brauseri ja murdja versioon mis suutis edukalt keskmiselt tund aega iseseisvalt tegutseda.

Nüüd, aastid hiljem ja kõwasti paremate mate oskustega ja peale mitmeid pixel tasandil projekte hiljem olen võimeline selle asja kinni panema. Ehk, kui sa millegi olulisega hakkama ei saa siis jääb ta ikka mõttesse ja vahest äkki lendab ülesse mõte kuidas mingit sellist probleemi lahendada. Tuleb välja, et lahendus keerulistele fontidele on palju, palju lihtsam, ehk oma mõtlemise järjekorda on vaja muuta ja head mõtted kohe nagu valatakse pähe.

By the way. Ma suutsin oma vana kõwaketta pealt hunniku vanu projekte kätte saada ja nende hulgas leitsin ühe screenshoti sellest projektist. See tundub olema üks kõige esimesi katsetusi...

http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/upload/CR.jpg
Emo1: icedude, valter8bit III: võistlus kestab<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 11.8.2009 17:43 Tsiteeri

Kogu aeg kõige optimaalsemat teedpidi kõlab kahtlaselt. Paned tüübid liikuma punktist A punkti B, nad hakkavad seinast ümber minema, nende selja taga sein hävineb, nad laks pööravadümber ja lähevad seinas olevast august kuna see on lühem...
Seega peaks olema siis et raada mis nede ees on, oleks kõige optimaalsem...
Siis oleks enamvähem õige kah, muidu hakkaks rahvas umbes jooksma kust oleks lühem ja mida veel...

.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Pilvemees
Moderator

[EEMAL]

postitati 11.8.2009 19:07 Tsiteeri

aa, mulle meenus, et gmc's tehti mingi aeg tagasi VÄGA, väga karm pathfinder süsteem - see toetas isegi platvorm pathfinderit, mitte enam tavalist topdown'i - no jõhkralt karm süsteem oli, väga tasemel, parim pathfinder, mida näinud - a linki anda ei oska.
http://mangulooja.dragon.ee/lahinguatid/lahinguatid.gifhttp://mangulooja.dragon.ee/lembitu/lembitu_sig.pnghttp://mangulooja.dragon.ee/sigs/kindlus_sig.jpghttp://mangulooja.dragon.ee/keskaeg/sig.png
Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 12.8.2009 01:58 Tsiteeri

Tegin mingisuguse fog of war süsteemi kunagi, nüüd muutsin natuke ja lisasin commentid.

64000x64000
Roomiga sain ma vana 1ghz prosega 4 fps, a tuhat objekti on palju ka.

Kui seda kasutada siis panna collisioni asemele alarm poole sekundi peale saaks asja 30 korda kiiremaks.

siit saab

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Pilvemees
Moderator

[EEMAL]

postitati 12.8.2009 19:27 Tsiteeri

Kui vautasin ülesse ja hoidsin hiirt meeste peal - ruumi polnud enam uute tegemiseks sellesse piirkonda
for object j:

In script tekita_spiraalselt2:
In script on_vaba:
Error in code at line 2:
if ((j).pfkaart[floor(argument0 / (j).pfnodekylg), floor(argument1 / (j).pfnodekylg)] != "9")if (place_empty(argument0, argument1)){ mask_index = _vana_mask; return 1;}mask_index = _vana_mask;return 0;

at position 18: Negative array index

http://mangulooja.dragon.ee/lahinguatid/lahinguatid.gifhttp://mangulooja.dragon.ee/lembitu/lembitu_sig.pnghttp://mangulooja.dragon.ee/sigs/kindlus_sig.jpghttp://mangulooja.dragon.ee/keskaeg/sig.png
Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 12.8.2009 20:27 Tsiteeri

:D

* Vaenlastel on kõva strateegia: lasid kõik jalga mapilt, niiviisi:
http://www.indrek.org/i/pull/lolrts2.png

* Kaks üksust astusid samale ruudule ja seisid teineteise peal. Armastus?

:::EDIT:::
------------

Enda hetkeleiutis on mitte-tile-põhine "avastamine" või fog of war.

http://www.indrek.org/inc_rts_4.rar

ETTEVAATUST! Tõsiselt testimata on alles ja võib masina umbe jooksutada. Sel puhul pressi reseti või hoia ESC nuppu üks 5 minutit all.
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 12.8.2009 20:56 Tsiteeri

Sellega on suht huvitav mässata, teed 12 mehega 40-le vastasele ära, sest nad hargnevad nii hullult lihtsalt :D:D

kui üritasin puude sisse teha tüüpe siis nad lihtsalt tekkisidki puude sisse ja jäid kinni.

2 InC: Sul kasutab surfacet ?

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 12.8.2009 21:03 Tsiteeri

jaa.
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 12.8.2009 21:19 Tsiteeri

Vb on asi selles et ma proovisin seda läpakal aga , troopi liigutamine viskas fpsi 60/60-lt u. 25/60-le :(

InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 12.8.2009 21:47 Tsiteeri

FoWi variant nr. 2, tehtud ds_gridiga.

http://www.indrek.org/i/fow2.rar
valter
1

[EEMAL]

postitati 12.8.2009 22:10 Tsiteeri

see on suht aeglane. Klikki tehes langes fps 120-lt 20-le. Pärast pani üldse pange, kui ma valgel alal mingi 5 klikki järjest spämmisin.

Surface oma oli normaalse kiirusega, aga liiga paljud arvutid (ka uuemad) kahjuks ei toeta surfacesi.

Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 12.8.2009 22:39 Tsiteeri

Mul oli sama lugu, alguses oli mingi 130 fps ja pärast ühe kliki tegemist langes 26-le, ja jäi sinna.
Batoonike soovitas mul teha enda oma ümber nii et oleks 1 2d array mis neid spritesi joonistaks ,pean uurima ja proovin uue versiooni välja lasta hiljem.

normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 13.8.2009 14:25 Tsiteeri

ma mõtlesin et lihtsalt buugine et vahepeal ei selecti troope :D

InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 13.8.2009 17:35 Tsiteeri

Oi-oi noob. Minul küll saab igatepidi kasti teha. Juba esimesest katsest peale. Ja vilunud RTS-er teeb igatepidi kasti, kindlasti mitte aint vasakult paremale ja ülalt alla. Ise küll mängudes alati.
valter
1

[EEMAL]

postitati 13.8.2009 18:22 Tsiteeri

sul pargivad mehed üksteise sisse seal.
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 13.8.2009 18:35 Tsiteeri

Jah. Pathfinding tuleks otsast peale uuesti kirjutada.
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 18.8.2009 23:48 Tsiteeri

Em...kõndida ei saa. JA

ERROR in
action number 1
of Create Event
for object j:

Error defining an external function.
valter
1

[EEMAL]

postitati 18.8.2009 23:57 Tsiteeri

saab
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 19.8.2009 01:46 Tsiteeri

Win 7. Ja ei, GM7 ei paranda. Proovisin nii EXE kui gm6-ga.
 Lehekülgi:  1  2  3  4

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm