[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
3D objekti keeramine
Perfoon
Level 5

[EEMAL]

postitati 28.6.2009 07:04 Tsiteeri
3D objekti keeramine

Üritan siis vaikselt 3D'ga proovi teha. tarvis on üks objekt ümber oma teglede keerama panna. Kasutasin selleks funktsioone:
d3d_transform_add_rotation_x();
d3d_transform_add_rotation_y();
d3d_transform_add_rotation_z();

antud juhul ümber ühe telje pööras objekt end ilusti.
Siis kui ma objekti ümber teise telje keerama hakkasin tekkisid probleemid, ma oletan et objekti ümber ühe telje keerates liigutas ta teised teljed paigast ära. Ega minagi papist poiss pole, siinused ja koosinused mängu ja teinegi telg sai enem vähem paika. Samas kui ma nüüd hakkasin kolmandat telge reguleerima siis läks asi käest ära.

Ühesõnaga küsimus, kas on veel mingeid variante objekti keeramiseks, või tuleb mul trigonomeetriaga edasi maadelda?
Või siis on keegi need arvutused juba ära teinud ja mingi scripti loonud, mis keerab objekti õigesti?
Kambakas I: jorss, PerfoonEmo1: icedude, valterEmo2: InCreatorEmo3: emoemo<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 30.6.2009 12:36 Tsiteeri

Ma soovitan vaadata ametlikku gamemakeri foorumisse, usun et seal keegi on vajaliku scripti juba teinud ja jagab seda, edu.
http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm