[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
PowerFighters
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 14.6.2009 02:10 Tsiteeri
PowerFighters

Power Fighters
````````````
#Tehtud www.dmgamez.pri.ee 8Bit võistluse terbeks.

Power Fighters on mäng, kus tuleb vastane tükkideks tampida.
Mäng on mõeldud kahekesi mängimiseks. Algselt oli plaanis ka AI teha, kuid ei osutunud otstarbeekaks. Kuna mäng on otseselt mõeldud kahekesi mängimiseks. Pullipärat võib ju iseendaga ka mängida.

Sul on 8 erinevat rünnakvõtet+block+hüppamine+ SuperMode.

Võitlus areene on 5 tükki.

#Nupud
Player 1 nupud on A,S,D,W
Player 2 nupud on Ö,Ä,Õ,P

Nupud sai valitud peale pikemat testimist.
Nende nuppude korral saab üks mängia hoida korraga all
kolme nuppu segamatta sellega teist mängiat.
NB!Kahe klaviatuuri ühendamine arvuti taha annab sama tulemusevälja, ehk sa ei saa ikka korraga hoida all teatud nuppe.

Eesmärk oli teha mäng kahekesi mängimiseks, kus igal mängial
oleks kasutada 4 nuppu ja võtta sellest 4-jast välja kõik, mis võtta annab.

#Menüü
W-ülesse
A-alla
D-select
ESC-menüü/pause

#BUG#
1)Osadel arvutite peal Fullscreen mode ei tööta, seega on kaasas exe koos window mode-iga.

http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/upload/Screen.png

DOWNLOAD
Emo1: icedude, valter8bit III: võistlus kestab<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
simmo
Level 10

[EEMAL]

postitati 14.6.2009 05:52 Tsiteeri

Üsna hea mäng muidu. Aga 2 mängija nupud ei istunud mulle ikka üldse. (Neli nuppu pidid ju nooled olema:wtf:) Ja rünnata oli ka kohati keeruline. Oled vist inspiratsiooni saanud Little Fighter'itest. Graafika oli ka üsna OK tegelikult.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 14.6.2009 08:35 Tsiteeri

Ei ole, Ma ei teagi et mingi Little fighters on. Kohe googeldan:D Ja nooltel ei saa hoida all kuidagi 3 nuppu korraga, mis on vajalik selle mängu mängimiseks. Mitte üksky keyboard ei toeta, mida ma katsetasin, 3 noolt korraga. Kõik olid usb klaverid, või siis asi mingis driveris mis mu läpakal peal on. Ma mõtlesin muidu välise key konf faili teha. See peaks olema kooskõlas 8bit reeglitega mudu, aga ma ei näinud vajadust selleks, sest nupud on väga ok. Üx mängia peab õppima mängima lihtsalt kahe käega:D. Ehk siis parempoolne. Ma panin nupud spetsiaalselt mudu nurga all et 2 nimimest kuvari taha ära mahuks. Ja siis on vasak käsi hüppenupu peal ja kuvariga 90 kraadi ja parem käsi 45 kraadi, ja seega jääb ülejäänud 90 kraadi 180+est, mis kuvari ees võimalik Vasakule mängiale.(By the way, seda on kõwasi parem mängida kahe käega, sest special löökide paramaks ära kasutamiseks saab kiiremini vajutada, sellest ka lõplik paigutus). Mudu alguses olidki mul nooled ja siis olid OKLP, ja ikka tekkis konflikt nuppude vahel.
Aga mind huvitab, kuidas sul Fullscreen töötas? Ja rünnata ei ole keeruline:D. Ma tahtsin vahepeal veel keerulisemaks teha sest asi hakkas liiga lihtsaks minema(ehk iga löök tuli välja esimese korraga). Siis ma tegin nii ,et kui valesi löögi nuppe all hoiad, siis ta ei tee sul midagi.

Inspiratsioon sain pigem Ragdoll Masters 3.0-ist. Sest seda sai 2-ekesi päevi mängitud. Eriti fun on täispeaga. Ja siis juba ammu kripeldab sees, et leiaks midagi uut aga sarnast.(oluline on just seejuures et mängial on 4 nuppu).

NB! Tähtsust omab ka mis järjekorras sa nuppe alla vajutad. nn combo varjandid. Et combod koosnevad kõik eri nuppudest. Et ühes löögis ei ole kasutatud sama nuppu korduvalt.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 14.6.2009 09:04 Tsiteeri

Tsitaat:
Ja nooltel ei saa hoida all kuidagi 3 nuppu korraga, mis on vajalik selle mängu mängimiseks. Mitte üksky keyboard ei toeta, mida ma katsetasin, 3 noolt korraga.

Millest sa räägid? Ma arvan et sa ei oska koodida lihtsalt.

Tegin näite. Nii EXE kui GMK arhiivis. Vajutada saab korraga WASD ja nooli. Ja ekraanil näitab, mis all vajutatud hetkel.
Minul sai kõik 8 alla vajutada näiteks ja GM detectis. Loomulikult kasutan topeltflage, nii näitamiseks, kui kasutaksin ka mängus, vajutusele vastamiseks. Mitte otse gm-funktsioonist eksju.

http://www.increator.pri.ee/keyb.rar
Emo2: InCreator
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 14.6.2009 09:22 Tsiteeri

TOhoh:D. Mul isegi ei tulnud sellist mõtet, et nii asjale läheneda. (ei tea miks). Mul on isegi olemas kood selle tarbeks endal:D. Peaks nagu saama jah. Ju siis ei tekkinud nii piinavat vajadust. Sest praegune konf on idealna. Ja paremat playerit saan ma oma läppari peal isegi ühe käega mängida:D. Aga, eks ma siis
1) tekitan välise conf faili
2) ja panen selle süsteemi toimima
3) see annab võimaluse panna 4 playerit ekraanile korraga.
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 14.6.2009 09:47 Tsiteeri

Tohoh. See sinu fail andis sama tulemuse ja ma ei saanud ka ise teistmoodi tööle. Ela siis oma 1000kr keyboardiga elu lõpuni õnnelikult edasi. Kusjuures mul tuttaval on sinihamba kb, mis laseb sul kasvõi kõik klahvid alla vajutada. Paraku odavamad mudelid seda ei võimalda. Mu vana kb, mis ei olnud USB sai ka alla suruda päris palju nuppe. Või asi on tõesti driveris, kuid minumeelest see kuidas keyboard on riistvaraliselt loodud ei luba alla suruda rohkem kui teatud nupu kombinatsioonid.
simmo
Level 10

[EEMAL]

postitati 14.6.2009 10:14 Tsiteeri

Mul oli nii, et see InC näide lasi nooltest korraga alla vajutada kaks WASD'ist kolm, kokku 5. Mul läppar, aga imelik lugu küll.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 14.6.2009 14:02 Tsiteeri

oi ma sain ka lõpuks pauervhaitersheid pelada... see mingi Powerfighter Window.exe mul funkas... :P päris kenake oli asi

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
valter
1

[EEMAL]

postitati 14.6.2009 22:28 Tsiteeri

mudilaseks? mängumeistriks?
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 15.6.2009 07:17 Tsiteeri

Ega seal suurt vahet pole ju:D. Otsusta ise.

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm