[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Inglise, eesti? Esimene projekt käsil...
Ker7
Level 2

[EEMAL]

postitati 10.6.2009 11:02 Tsiteeri
Inglise, eesti? Esimene projekt käsil...

Olen nüüd siis ühe projektiga tegelema hakanud, ja mind on ikka painanud see teema, et kas teha mäng eesti või inglise keelne, või üldse mõlemad? Kuna projeks on üsna suur siis arvasin et sellise asja peale peaks kohe alguses mõtlema.
Kui ma seda mängu tahan valmis saada, siis oleks arvatavasti abiks ka eraldi graafikategija... Kuna ma pole siia ühtegi mängu postitanud siis läheb selle leidmisega suht raskeks ma arvan... Mängust siis kaa natukene, sest ma olen selle kohta notepad'i juba päris palju juttu kokku kirjutanud...
Tegemist siis ala Losti taolise rpg mänguga, kus pead hakkama saama üksikul saarel ellujäämisega, kui palju selle kohta veel ei taha rääkida. Arvatavasti oleks hea kui siin oleks üks main quest kaa sees, mis muudaks levelimise kiiremaks, mitte et sellest mingi runescape tuleks, aga minu arvates peaksid levelid olema...
Aga andke siis oma arvamus selle keele kohta, kui viitsite...

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Herra_Huu
Level 7

[EEMAL]

postitati 10.6.2009 13:40 Tsiteeri

Eesti keel, kindlasti.
Tsitaat:
Tsitaat: icedude
Ainuke asi mis kuidagi ei saa action olla on puzzle/action.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
valter
1

[EEMAL]

postitati 10.6.2009 13:46 Tsiteeri

Eesti ikka, kodumaine mäng on ikka midagi muud ;)
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 10.6.2009 14:49 Tsiteeri

Sa teed muidu hästi graafikat või?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Ker7
Level 2

[EEMAL]

postitati 10.6.2009 14:59 Tsiteeri

Kõige halvemini ma ei tee, kuid selle projekti juures näeksin ma meelsamini teist inimest kes teeb graafikat. Praegu käib kõva mängumeisterdamine, graffi peale ma veel ei mõtle, kuigi vist peaks...

Kui leiaks kellegi sobiva, siis alustaks meelsasti koostööd, usun et see tõstaks kõvasti isu asja edasi arendada, ja tooks uusi mõtteid juurde...

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Pix
Level 3

[EEMAL]

postitati 10.6.2009 15:12 Tsiteeri

Mängu ideest on juba tunda et see tuleb suur projekt ning hea mäng. + eraldi vilunud graafika varustaja tõstab selle kvaliteeti veelgi.
Eesti keeles peaks kindlasti olema, kui eestlase tehtud. Kuid inglise keele võiks ka valikuks panna - mängijaskonna suurendamiseks.

Scandalize
Määramatuks ajaks

[EEMAL]

postitati 13.6.2009 10:39 Tsiteeri

Tundub nagu sa ei oleks mitte tühi koht vaid mängumeister. Sa saad küll varsti mängumeistriks...

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm