[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
2D(Pealt vaates) õppesõidu simulaator
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 5.6.2009 21:05 Tsiteeri
2D(Pealt vaates) õppesõidu simulaator

Paar Sõna aka sisse juhatus

Mänguga tegin algust aprillis, ei äkki valetan aga kes teab.. Hetkel projekt seisab.. hetkeni mil suudan muretseda kuskilt mingisugused arvutikasti(korraliku), et sisse panna ÜLI kallis HDD koos selle tarkvaradega(GM nt).. Oleks elu rõõmus, arendaks seda mängu edasi. Ja teisi ka(3).

---------
Projekt | Idee, Eesmärk ja saavutused

Ideeks oli luua mingit sorti õppesõidu simulaator, see ära helindada jms. Täis versiooni kohta ütleks siis nii palju, et kas GNU või müügiks.. Siiani olen saavutanud siis 1'he 75% töötava ruumi.

Eny vei..

http://waffa.dmgamez.pri.ee/mangud/hwth/hwth.exe

Pilte jagan ka.

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 5.6.2009 22:22 Tsiteeri

Väiksed asjad mis häirisid :
-Auto liikumine on väga algeline ja auto pöörab täpselt keskkohast.
-HUD väriseb koguaeg.
-Kella ikoon võiks olla aktiivsem ja ilusam(mitte lihtsalt teatud arv pilte vaid kell ja seier eraldi ning seier võiks koguaeg liikuda), ning võiks ka olla numbri/digitaalne kell selle all kohe.
-Alguses võiks ka olla see ülesanne märgitud et peab parkima sinna, ma hakkasin niisama ringi sõitma lihtsalt alguses.

Areta seda kindlasti edasi!

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Kazpar
$ QliMax $

[EEMAL]

postitati 6.6.2009 23:21 Tsiteeri

Ma ei tea nüüd, bugge oli rohkem kui mu vanaemal vinne.

-Pöörasin vasakule natuke aega, aute jäi kinni ja hakkas tõmblema.
-Hud väriseb. (See on sellest et hud on pandud aint step koodis paika, mitte drawis)
-Tagurdades hakkab auto valepidi liikuma.
-Kohapeal saab pöörata.
-Auto jääb lambist kinni.

Häirivad asjad olid
-Auto pöörab liiga järsult
-View on kole väike

Meeldis graafika, mis oli korralikult tehtud.

Aga et sa seda aprillist saati oled teinud ja müüa tahad on minujaoks vägagi kahtlane. Kui sa seda kavatsed müüa, pead sa veel kõvasti vaeva nägema.
Ma ei saanud aru ka sellest, et miks teha teemat imetillukese mängujupatsi kohta, milles pole veel midagi mängida ja kus buge tohutult?
Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 4.7.2009 00:39 Tsiteeri

mul tekkis veel see küsimus, et autot pidurdama panna on ju ka vöimatu, hetkel oleks nagu piduriteta söit, et hoog pidurdub ainult sellega kui gaas lahti lasta.
Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
valter
1

[EEMAL]

postitati 4.7.2009 19:44 Tsiteeri

niimoodi küll ei julgeks õppesõitu teha.

Igatahes kui autoga teha üks täisring, siis auto käitus edasi väga kahtlaselt - auto pilt oli paigal, aga auto keeras ikka edasi .. :o

Kazpar - tagurdamine on õiget pidi

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 6.7.2009 02:26 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: HorsePower
mul tekkis veel see küsimus, et autot pidurdama panna on ju ka vöimatu, hetkel oleks nagu piduriteta söit, et hoog pidurdub ainult sellega kui gaas lahti lasta.

->Selle vea ma parandan käigu kastiga. siis saab pidurdada ja tagurdamine käib ikka gaasiga mitte läbi piduri.

Tsitaat:
Tsitaat: valter
niimoodi küll ei julgeks õppesõitu teha.

Igatahes kui autoga teha üks täisring, siis auto käitus edasi väga kahtlaselt - auto pilt oli paigal, aga auto keeras ikka edasi .. :o

Kazpar - tagurdamine on õiget pidi

->Tõsi, väga ulmeline on see õppesõit.

->Kui nagu õppesõiduks oli rohkem aega, siis sai sellest bug'ist lahti, aga hetkel ma ei oska öelda millest see tuleb, ma pean uurima koodid läbi.

Tsitaat:
Tsitaat: Kazpar
Ma ei tea nüüd, bugge oli rohkem kui mu vanaemal vinne.

-Pöörasin vasakule natuke aega, aute jäi kinni ja hakkas tõmblema.
-Hud väriseb. (See on sellest et hud on pandud aint step koodis paika, mitte drawis)
-Tagurdades hakkab auto valepidi liikuma.
-Kohapeal saab pöörata.
-Auto jääb lambist kinni.

Häirivad asjad olid
-Auto pöörab liiga järsult
-View on kole väike

Meeldis graafika, mis oli korralikult tehtud.

Aga et sa seda aprillist saati oled teinud ja müüa tahad on minujaoks vägagi kahtlane. Kui sa seda kavatsed müüa, pead sa veel kõvasti vaeva nägema.
Ma ei saanud aru ka sellest, et miks teha teemat imetillukese mängujupatsi kohta, milles pole veel midagi mängida ja kus buge tohutult?

->Mängus on ~7 putukat millest ma veel ei ole lahti saanud.

->Auto ei tõmble ise, lihtsalt, miski taksitab Sprite ja maski liikumist ülejäänud liikumine toimub ikkagi nii edasi, nagu klaviatuurilt ette näidata.

->Ja väriseb korralikult, kui auto liigub, siis natuke liigub ju armatuurlaud, aga vast mitte nii palju (siin kohal ma ei räägi üldse pilt siledast asfaltist vaid mõnest suvalisest küla teest.).

->Ei ei ei.

->Selle takistamiseks oli mul ka juba kood kirjutatud kuid see hakkas midagi segama ja ma võtsin ära.. Tagasi saab ka kindlasti panna!*

->Kuhu kinni, mis nuppe all hoitakse?

->Väikse mängu viga, aga eks neid nurki saab juurde lisada ja seda ma ka teen :)

->Kuna mul on plaan selle viewiga luua mäng, ühtlase mulje jms siis on see siiski sobiv!

->Ma ei ole seda aprillist teinud.. ma mainisin, et võin eksida ja eksisin ka. Tegu on vaheajal tehtud mänguga, 03.03.09 postitasin sellest mängust paar pilti ja teksti oma blogisse, tegu võis siis olla ~nädal vana hakatisega. Ma ei plaani seda müüa, see on võimalik, kuid kindel mitte.

Tsitaat:
Tsitaat: normann
Väiksed asjad mis häirisid :
-Auto liikumine on väga algeline ja auto pöörab täpselt keskkohast.
-HUD väriseb koguaeg.
-Kella ikoon võiks olla aktiivsem ja ilusam(mitte lihtsalt teatud arv pilte vaid kell ja seier eraldi ning seier võiks koguaeg liikuda), ning võiks ka olla numbri/digitaalne kell selle all kohe.
-Alguses võiks ka olla see ülesanne märgitud et peab parkima sinna, ma hakkasin niisama ringi sõitma lihtsalt alguses.

Areta seda kindlasti edasi!

->Tõsi, pöörab, hetkel on tegu mingi ratasteta ollusega, kuid rattad saab ta kindlasti juba järgmise demo ajaks alla.

->Kahjuks liiga palju

->Näiteks? suurema ja vilkuvama aluse peal? mis on hea idee :) Digitaalne vms muukujuga, selles mõttes, mulle meeldiks endale ka selline variant kui saaks valida igasuguste seatete vahel, aga kuna mäng on alg faasis siis ma ei tegele veel "ilu" vigadega.

->See on aga ma ei suutnud selleni jõuda, kes soovib aga menüüd näga, (seda mis valmis on :D) siis minge mängu põrtage täiega vastu sinist volks wagenit ja siis vajutage katkesta. MENÜÜ KAUDU MÄNGU TAGASI EI SAA!

Loodan, et saite oma vastused, kui on veel küsimusi, küsige neid. Ma hetkel unele, laulupeo ajal sai vähe magatud siiski ;)

normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 8.7.2009 00:25 Tsiteeri

Selle kella osas ma m6tlesin rohkem seda et seier on koguaeg liikuv, mitte iga 5 sekundi tagant nt. seier on eradi sprite mis on lihtsalt ise ennast p'o'o'rav, real time, mitte mingi sprite.
http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm