[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Demon Slayers II
valter
1


Liitunud: 19.1.2005
Postitusi: 1553
[EEMAL]
postitati 18.5.2009 17:02 Tsiteeri
Demon Slayers IIhttp://www.dmgamez.pri.ee/img/demon2.JPG
(dl) Download

Kodulehekülg

Külgvaates action mäng, järg Demon Slayers I'le.

Raju küla
13. mai, 1969a
Kuus puuraidurit läksid külast 300 meetri kaugusele Viini metsa puid raiuma, kus nad iga päev ikka käisid. Iga päev on nendega olnud seal suur ja pime koobas nimega Nomeedi Koobas, kus keegi kunagi varem pole julgenud minna. Igapäev on kiusatus tekkinud sinna minna, aga pole julgenud. See päev aga tuli kuuel mehel mõte minna sinna sisse, et äkki on seal kulda ja keegi peab olema ikka esimene, kes seda koobast külastab. Mehed jätsid selle asja omavahele. Öösel said nad samas kohas kokku, varustus kaasas ja alustasid teekonda Nomeedi Koopasse... kust nad tagasi ei tulnud.
Kadunud meeste sõbrad, naised ja lapsed muretsesid, et miks nad koju ei ole tulnud, juba mitmendat päeva. Mitmed relvastatud külavahid on saadetud neid otsima. Kõik teadsid, et puuraidurid käisid Viini metsas puid raiumas, kus oli Nomeedi Koobas. Kuus paari jalajälgi viis koopasse. Seega külavahid saadeti koopasse... kust nad tagasi ei jõudnud !
13 aastat hiljem, Raju külarahvas on paanikast hulluks minemas. Kurdavad juba pikemat aega, et öösel magades näevad ainult luupainajaid ja hommikul ärgates on jube peavalu. Mõni neist on isegi ära surnud. Minnes Viini metsa, on kuulda jubedaid karjeid Nomeedi Koopast.
Külavanem tahtis saata veel salk külavahte sinna koopasse kuid nad polnud sellega nõus, sest ei tahtnud otse Nomeedi Koopasse surma sattuda. Kuna külavahtidest polnud abi, et olukorda uurida Nomeedi Koopas, pidi Raju küla korjanduse tegema kuhu iga külaelanik pani oma viimsegi sendi, et Külavanem saaks palgata suure raha eest kartmatu eritiimi, kes uuriks, mis seal Nomeedi Koopas ometi toimub ja parandaksid olukorra.
Demon Slayers 1
(dl)Download
http://www.dmgamez.pri.ee/img/demo2.PNG
http://www.zone.ee/demon_slayers.

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm