[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
Nig n Nig v2 DOWNLOAD!
pharaoh
Level 2

[EEMAL]

postitati 24.7.2009 10:20 Tsiteeri

Sain väga hõlpsasti tollest bossist viivani redelist üles. Väga kõva mäng.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
valter
1

[EEMAL]

postitati 24.7.2009 10:40 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: jyri1234
for object menuu:

Trying to draw non-existing background.

Muidu mäng oli lahe, aga kahjuks ma ei saanud mingit moodi ühest redelist üles ja see ilma nuppude vajutamiseta liikumine ka natuke häirib.

kus see error tuli?

http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 24.7.2009 10:41 Tsiteeri

Error tuli, kui ma läksin menüüsse.
Tegelt ma arvan et see oli lihtsalt kokkusattumus.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
pharaoh
Level 2

[EEMAL]

postitati 24.7.2009 13:29 Tsiteeri

Ei ole mingit kokkusattumust, kui mängu ajal esci vajutad, viskab menüüsse ja tuleb see error.

veka8
^^

[EEMAL]

postitati 25.7.2009 16:54 Tsiteeri

mul küll ei tule
Vabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
valter
1

[EEMAL]

postitati 25.7.2009 17:25 Tsiteeri

imelik, mul ka ei tule :D Kahes arvutis proovinud.

EDIT: aa, error ei tule mitte siis, kui menüüsse minna, vaid siis kui kõigepelat menüüsse minna ja siis mängu tagasi (return to the game).

EDIT2: PS! Kui huvilisi, on teeksin mängu hea meelega edasi.

Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
pharaoh
Level 2

[EEMAL]

postitati 25.7.2009 17:53 Tsiteeri

Kas huvilisi mängijad või huvilisi kes aitavad sul mängu meisterdada?

valter
1

[EEMAL]

postitati 26.7.2009 11:24 Tsiteeri

huvilisi kui mängijaid pigem
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 21.8.2009 15:48 Tsiteeri

olukord: 15 minutit sama neetud asja kallal
otsus: fuck this!

Kõndimise teeks küll ringi. Praegu on jalge all nagu midagi veel sadistlikumat kui jää. Mängus sätitud friction on vist veel madalam kui päris jääl :o

Lisatud pilt:
ciews:
scheisse!.png
(37.1kb)
Emo2: InCreator
valter
1

[EEMAL]

postitati 21.8.2009 18:28 Tsiteeri

aja, mul endalgi probleeme sealt redelist üles saamisega :D Unustasin parandada.

2) F1-s on topelteitus. "not all do not".
Selge, parandatud.

valter
1

[EEMAL]

postitati 22.8.2009 10:29 Tsiteeri

kollane lill TEHTUD!
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 22.8.2009 20:05 Tsiteeri

Mis selle mänguga edasi plaanis teha? Sellesmõttes, et mulle tundus, et mingi oluline punkt on puudu. Et vastaseid ei olnud eriti fun tappa, vaid nad hakkasid jubedalt närvidele käima, et tahaks alt f4 lükata kohe. Sest ma arvan...et vastaste tapmine peaks olema fun...nii et sul sellest küllalt ei saa. Et sa peaks kuidagi seda paremini ja mängia sõbralikumalt lahendama.
Ja ma arvan et mingi Tutorial mängu algusesse panna poleks ka paha mõte, kus sulle antakse ülevaade mida sa oma mehega täpselt teha saad, sest see osa jäi mul ka natuke arusaamatuks(Tegelt ei jäänud, aga kui vastased su vastu seina või täitsa seina kinni suruvad,mis aeg ajalt juhtus, siis tekib küll tunne et midagi on mäda, ja kas mehel mingit teleporti või midagi pole.) Ja ma ei saanudki aru kas vastased tohivad üksteise peal olla või mitte. Nagu mulle lendas auku 10 musta pantrit järgi ja tapsid mind lugematu arv kordi järjest ära nagu nad kõik korraga ründaks sest nad olid kokku nagu üks panter. Aga siis kui sa oled kuskil sirge peal siis 100 meest ootab lihtsalt oma järjekorda et peksa saada, selle asemel et kõigile 100 mehele mingi area attacki teha ja nad kõik korraga mättasse lüüa.

Ja mulle nägu eriti see bossi võitlus ka ei meeldi. Kuidagi aegunud NES päevilt. Va, et NES oli bossidega võitlemine 100x rohkem FUN. Kas või CHip and Dale mängus, ei jõudnud lausa ära oodata kuni saab bossiga võitlusesse, aga nig n nig on see kuidagi jube rutiin ja pain in the butt. Selle kohapealt ei oska nagu midagi täpsemalt soovitada. Bossi võitlus palju kiiremaks ja kergemaks? Vähemalt 1 level. Kui juba trikid ja nipid selged siis võib ju viimase leveli kas või pullipärast impossible teha.

ET kokkuvõttes ma teeks midagi gameplayga. Tegemist on võitlusmänguga aga ma tean kohe peast 10 NES mängu mida ma mängiks 100x üle kui nig nig. Ja human vs human kahevõitlus on natuke liiga igav ja kuidagi väga piiratud või ei tundu õige. Tegin vennaga paar mängu ja ta otsustas et Ragdollis coopi teha on kõwasti etem. Tetris on ka more fun.
Ainuke asi mis mulle väga meeldib on eluriba ja animatsioonid.

Ma arvan, et sellest võiks päris arvestatava mängu saada, kui gameplay õigesti ära lahendada.

No offence. Täna oli sitt päev ja siis ma leitsin viimaste teemade hulgast selle uuesti ja pidin midagi ütlema.
Emo1: icedude, valter8bit III: võistlus kestab<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 22.8.2009 20:35 Tsiteeri

Gameplayd peaks timmima jah. Praegu on näiteks tavalöögid ja combod pointless, sest vaenlasi on way liiga palju. Klõpsid aint selleks, et super kähku täis saada.

Natuke targem, taktikalisem võiks olla. Asjad, mida korjada ja vastaseid visata või mingi koht, kuhu turnides tulevad pahad ükshaaval või midagi taolist. Lift, millega saab lömastada pahalasi või kuhugi kõrgele ja sealt ohutult granaate pilduda? Midagi sellist.

Ja supermariotamine ei sobi tõesti mitte, see kuradi redel pikemaks!
Emo2: InCreator
 Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm