[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Küsimus elektroonikatundjatele
HorsePower
Moderaator

[EEMAL]

postitati 26.2.2009 18:00 Tsiteeri
Küsimus elektroonikatundjatele

Kuna ise skeemide lugemises sakin siis oleks tore kui möni inimene aitaks mul valmis ehitada (k.a. komponendid valida soovitavalt mönest eesti poest). Kokku joota suudan ise kui väikseid juhtnööre jagada, mis kus käib. Kavas siis samasugune asi: http://www.geocities.com/electronics3456/fade.html
-edit-
otsin oomipoest komponente praegu. ühte juppi on tihti nagu mitmes erinevas variandis, erinevate hindadega, mille järgi ma vahet teen kas mul on vaja semi conductorit vms?

eks ostab jupid ära mingi päev suva järgi, kui keegi ei aidata ei oska ja vaatab mis kokku tuleb :irw:

-edit 2-
tuhlasin oomipoes ringi. on tegu sobivate komponentidega?

[Muudetud: 26-2-2009 HorsePower]

Lisatud fail: ledfade.txt (807b)
159 korda tõmmatud

Seidy http://djseidy.pri.ee/emp/EMPlogomini.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Zimonak
Level 4

[EEMAL]

postitati 27.2.2009 10:49 Tsiteeri

Viskasin kiire pilgu peale, kõik peaks hinnakirjas õige olma. Üle peaksid kontrollima vaid kas ikka on õiged kiibid.
Skeem on iseenesest lihtne nagu ikka LED lampidega manipuleerivates skeemides. Võtad lihtsalt mingisuguse jupi kätte ja alustad detailide ühendamist ilma tinutamiseta. Pärast on neid optimaalselt lihtsam trükkplaadile panna.

...
Veresaun II: Zimonak
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
whitepower1
Level 3

[EEMAL]

postitati 26.4.2009 05:55 Tsiteeri

Fakk mis elu hinda kondensaatori eest tahetakse, hetkel tundub kyll et jupid on õiged.
Kambakas II: batoonike, whitepower1, tenno11
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jaanus
Moderaator

[EEMAL]

postitati 29.4.2009 10:18 Tsiteeri

Kindlasti on odavamaid juppe ka. Kui statid sobivad siis vali alati kõige odavam, ega miskit vahet pole.
Ralli II: Heretic, jaanusKambakas III: Heretic, jaanus<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 29.4.2009 12:13 Tsiteeri

Miskist LFOd tahad ehitada?
http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 29.4.2009 12:21 Tsiteeri

Tekitan natukene offtopicut ühe üli lolli küsimusega mille vastust ma arvatavasti juba tean.

Nimelt kui lülitil on juurde märgitud:" Liuglüliti 4-positsiooni 2-gruppi 8A 250V", siis 250V on tema max aga ma võin seda vabalt kasutada ka 3V'ga?

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
racingtime
Θ‹‹♀››Θ

[EEMAL]

postitati 29.4.2009 16:32 Tsiteeri

jah võib küll
"On raske mõista, et mõned inimesed peavad kõvasti pingutama, et olla normaalsed." Albert Camus
"On lihtne mõista, et Caupo peab kõvasti pingutama, et olla normaalne." Tundmatu geenius

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm