[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Jumaalia 1.0
jossu155
Level 2

[EEMAL]

postitati 14.1.2009 16:42 Tsiteeri
Jumaalia 1.0

Minu esimene mäng.
Mängu stiil on maze ja minu jaoks on suht normaalne mäng aga avaldage ikka oma arvamust kah.:D

http://files.filefront.com/jumaalia+10exe/;12971678;/fileinfo.html

Kui downloadite siis kopige kogu see aadress, sest muidu on vale asi.

[Muudetud: 14.1.2009 jossu155]

//Parandasin lingi 'klikitavaks'

[Muudetud: 14-1-2009 veka8]

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
racingtime
Θ‹‹♀››Θ

[EEMAL]

postitati 14.1.2009 17:08 Tsiteeri

päris hea esimese mängu kohta
jätka samas vaimus

"On raske mõista, et mõned inimesed peavad kõvasti pingutama, et olla normaalsed." Albert Camus
"On lihtne mõista, et Caupo peab kõvasti pingutama, et olla normaalne." Tundmatu geenius

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Crypton

[EEMAL]

postitati 14.1.2009 17:57 Tsiteeri

Loodan et konstruktiivne kriitika:

- Peamenüü nupud ei tahtnud kuidagi kohe töödata. Pidin vist mitu korda vajutama enne kui midagi juhtus.
- Muusika kohapealt - ürita püsida stiilis. Menüüs oli ka minu poolt juba väiksest saati armastatud (esitajat mäleta) Gangster Paradise ja mängu sees oli, kui ma ei eksi, siis Lordi. kaks täiesti erinevat stiili ja tekitas sellise imeliku koosluse.
- Mängimise kohapealt - Ära vii mängijalt mängulõbu eksimise vastu. Kui ma kollile pihta läksin lõppes mäng momentaalselt ja pidin otsast alustama. Mina, kui mängija, pettusin sellest sügavalt ja viis mängimise tuju ära. Anna võimalus eksida.
- Seoses eelmisega, kui liikumine on piksli täpsusega, siis teeb see asja veel eriti mõrudaks kui piksel või kaks läheb kolli pihta. Järgmine kord ürita kasutada ruudust ruutu liikumist.
- Peategelane sulandus ka natukene tagatausta.

Üldiselt mäng nagu esimene mäng ikka. Igatahes jõudu tööle edaspidisteks mängudeks!

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 14.1.2009 18:17 Tsiteeri

see et levelitest edasi ei saa vaid pead + vajutama on täielik jama
RPG I: smiley
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 14.1.2009 21:15 Tsiteeri

kui kõik ära kogud läheb ise ju
Vabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 15.1.2009 15:58 Tsiteeri

aa,no ma nii kaua ei viitsind mängida ^^
RPG I: smiley
jossu155
Level 2

[EEMAL]

postitati 15.1.2009 16:06 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Crypton
Loodan et konstruktiivne kriitika:

- Peamenüü nupud ei tahtnud kuidagi kohe töödata. Pidin vist mitu korda vajutama enne kui midagi juhtus.
- Muusika kohapealt - ürita püsida stiilis. Menüüs oli ka minu poolt juba väiksest saati armastatud (esitajat mäleta) Gangster Paradise ja mängu sees oli, kui ma ei eksi, siis Lordi. kaks täiesti erinevat stiili ja tekitas sellise imeliku koosluse.
- Mängimise kohapealt - Ära vii mängijalt mängulõbu eksimise vastu. Kui ma kollile pihta läksin lõppes mäng momentaalselt ja pidin otsast alustama. Mina, kui mängija, pettusin sellest sügavalt ja viis mängimise tuju ära. Anna võimalus eksida.
- Seoses eelmisega, kui liikumine on piksli täpsusega, siis teeb see asja veel eriti mõrudaks kui piksel või kaks läheb kolli pihta. Järgmine kord ürita kasutada ruudust ruutu liikumist.
- Peategelane sulandus ka natukene tagatausta.

Üldiselt mäng nagu esimene mäng ikka. Igatahes jõudu tööle edaspidisteks mängudeks!

See, et kui surma saad ja otsast alustad...Seda ma ei oska teha nii et kui surma saad siis skoor l2heks niipaljuks nagu sul oli eelmise roundi lõpus ja hakkaks Taset otsast peale. Ma saan hakkama küll sellega et alustab roomi otsastpeale aga skoor jääb siukeseks nagu surma saades.
Mulle käib see kah närvidele et menüü nupud ei tööta hästi. Kuidas küll teha menüü nuppe niimodi et vajutad peale ja kohe läheb käima mite ei pea klõpsima?

tenno11
Tentsik

[EEMAL]

postitati 29.1.2009 07:54 Tsiteeri

Noo minuarust väga hästi esimese mängu kohta minu esime mäng oli väga halvasti tehtud
Kambakas II: batoonike, whitepower1, tenno11
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 1.4.2009 10:10 Tsiteeri

Ärge kakelge.

Ja üldse on tore kui... keegi... üldse(!) midagi teeb.
Emo2: InCreator
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 4.4.2009 21:07 Tsiteeri

Minu meelest üsna tore mäng esimese mängu kohta..Mul on alati hea meel kui keegi teeb uue mängu, vähemalt on meil siin mängutegijaid ja see on juba ainu üksi tore.

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
jossu155
Level 2

[EEMAL]

postitati 24.5.2009 16:40 Tsiteeri

tegelt ei jaga ikka jah :D

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm