[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Punktinäiduk
jossu155
Level 2

[EEMAL]

postitati 6.1.2009 20:13 Tsiteeri
Punktinäiduk

Mul näitab mängus punkte all paremas nurgas ja kui ma nüüd j6uan järgmisesse tasemesse, siis kuidas saab nii teha, et see punktinäiduk ei läheks 0 vaid jätkaks eelmise taseme skoorist.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Crypton

[EEMAL]

postitati 6.1.2009 20:31 Tsiteeri

on oelmas Persistent valik, seda ma ise poel kasutanud aga foorumis pikalt laialt sellest juttu igalpool.
Teine võimalus on nii et lood globaalse muutuja oma punkti arvu määramiseks ja sead sellele väärtuse ainult korra mängu jooksul. nt global.punktid = 0 @ game_start event. Selle objekti pead lisama esimesse ruumi ja mitte rohkem enam. Nii on globaalne loodud ja saad kasutada seda igalpool.
Asi seisneb nimelt sul selles, et sul on niikuinii objekt millel on muutuja, mis näitab seda punktide arvu. ta on Create evendis. See on igas ruumis. Igakord kui objekt ruumis luuakse käivitatakse Create event ja seal olev kood muudab muutuja väärtuse 0-ks.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 6.1.2009 20:37 Tsiteeri

kui objektis,kus punkti näitamise määrad persistenti ette linnuke panna,siis sellest peaks piisama,kui ma õigesti mäletan
RPG I: smiley
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm