[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
abi seoses ründamisega
asko002
(l)

[EEMAL]

postitati 1.11.2008 15:05 Tsiteeri
abi seoses ründamisega

ma küsisin ennem ka aga ei saand siiski vastust .
niisis et mul olen olemas mõned asjad (tõmmata saate alt) aga ma ei oska teha nii et ta ründaks ja et vastasel oleksid elu ja vastane ründaks ka (mul peaks ka olema elud ikka :D)
Tõmmata saab siit

kui sealt sittagi aru ei saa siis viitsite teha kerge näite (A) :) ?

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 1.11.2008 15:10 Tsiteeri

tegin ju sulle näite....
RPG I: smiley
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
asko002
(l)

[EEMAL]

postitati 1.11.2008 15:25 Tsiteeri

sa tegid sellest kuidas arvut hakkab mind ründama aga mul vaja nüüd veel elude asja
Vajuta mind kui tahad saada kergelt taskuraha , või runescapesse membershippi .
Ütlen kohe ära et $$$ei saa miljonäriks , ja ei saa 7 lambot , kuid taskuraha saab$$$

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 1.11.2008 15:27 Tsiteeri

seal olid elud ka ju
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
asko002
(l)

[EEMAL]

postitati 2.11.2008 20:01 Tsiteeri

jaa aga seal nii et kuuliga saad pihta aga mul nagu m66gam2ng vms :D , ütleks RTS :D
Vajuta mind kui tahad saada kergelt taskuraha , või runescapesse membershippi .
Ütlen kohe ära et $$$ei saa miljonäriks , ja ei saa 7 lambot , kuid taskuraha saab$$$

smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 2.11.2008 20:44 Tsiteeri

kuule mulle tundub,et sa peaks küll paar maze mängu veel valmis tegema,enne kui saad edasi liikuda. sa ei jaga kohe üldse matsu.

kui praegu kaovad collisionil kuuliga elud,aga sa tahad et collisionil mehega,siis nii teegi. paned selle koodi kus elusid maha võetakse vastase objektis collision-mees eventi ja ongi korras. pärast teed kõik vastupidi,et vastasel ka elud oleks ja et tal ka elud maha läheksid

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm