[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Abi seoses ründamisega
asko002
(l)

[EEMAL]

postitati 28.10.2008 11:02 Tsiteeri
Abi seoses ründamisega

ee , kui keegi viitsib siis saate teha niivisi et see mehed ryndaksid kui on vastase ees , ja et oleksid elud .

preagu mul midagi tehtus seal , pange käima siis näete mis valesti jne . mul ei ole regatud niiet örge palun tehke asju mida saab aind registreerituga teha , tõmmata saab siit

Vajuta mind kui tahad saada kergelt taskuraha , või runescapesse membershippi .
Ütlen kohe ära et $$$ei saa miljonäriks , ja ei saa 7 lambot , kuid taskuraha saab$$$

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
asko002
(l)

[EEMAL]

postitati 29.10.2008 09:04 Tsiteeri

keegi ?
Vajuta mind kui tahad saada kergelt taskuraha , või runescapesse membershippi .
Ütlen kohe ära et $$$ei saa miljonäriks , ja ei saa 7 lambot , kuid taskuraha saab$$$

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 29.10.2008 09:47 Tsiteeri

jõle segane kood+asi ei tööta,et saaks koodist üldse aru saada+ei viitsi süveneda+see tundub mingist näitest leiutatud olema=ei saa aidata
RPG I: smiley
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Crypton

[EEMAL]

postitati 29.10.2008 10:55 Tsiteeri

ojaah, asko.

Koodimist on sul vaja nüüd kõvasti parandada.

Esimese asja, mis ma lahti tegin oli "tee_kast" skript.
1) Miks põrgu päralt on sul seal skriptis kaks korda with (pall). Teine "with" on esimese sees veel :s
Ei ole ju kuidagi loogiline.
2) Terve mänug kood oli täis syntax erroreid. GM5 ei ole sama mis GM7.. On olema ska Syntax nupp koodi aknas millega vastavaid vigu kontrollida. (Kasulik asi)
3) tahaks veel midagi kirjutada.. kirjutasin kuid muutsin ümber kuna muu veel oli väga segane.
4) Kõige lihtsam: Mine meie näidete ja õpetuste foorumisse, otsi üles InCreatori rpg tegemise näide ja sa saad head ja kiired moodused oma unitite valimiseks ja liigutamiseks kätte.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 29.10.2008 18:14 Tsiteeri

mul suht ükskõik kas see asi läheb su vajadusega kokku,aga midagi ma leiutasin igatahes

selle teise vennaga kellel nn vaade vms on ei viitsind eriti vaeva näha,a vb kunagi teen nii ka et ta hakkab sind taga ajama kui ta näeb sind

Lisatud fail: n2ide.gm6 (19.53kb)
101 korda tõmmatud
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 29.10.2008 18:40 Tsiteeri

kohe tuli mingi error ette :D

FATAL ERROR in
action number 1
of Draw Event
for object pall:

COMPILATION ERROR in code action
Error in code at line 3:
draw_rectangle(minex-1,miney-1,minex+1,miney+1);

at position 48: Wrong number of arguments to function or script.

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
asko002
(l)

[EEMAL]

postitati 29.10.2008 20:02 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: smiley
mul suht ükskõik kas see asi läheb su vajadusega kokku,aga midagi ma leiutasin igatahes

selle teise vennaga kellel nn vaade vms on ei viitsind eriti vaeva näha,a vb kunagi teen nii ka et ta hakkab sind taga ajama kui ta näeb sind

tänud

smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 29.10.2008 20:15 Tsiteeri

pmst kui midagi täpsemat ütled mida sinna juurde vaja siis võin teha ka

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm