[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3  4
The Legend of "Fobray" [lugege esimest posti!]
MC-PePe
Level 3

[EEMAL]

postitati 25.9.2008 16:10 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: smiley
mis peategelasel viga on? ja aurum kod teeks suitsiidi selle jutu peale,kui ma käsiks tal kõik uuesti joonistada

Minu isiklik arvamus on, et peategelane peaks/võiks olla eriline. Tavaline noor poiss, tavalise soengu ja kõigega jätab temast tavalise mulje. Nintendo mängude puhul võib tähele panna peategelaste omapärasust (Link, Mario jpt) mis paneb mängijaid rohkem armastama seda tegelast.

edit: väike soovitus veel.. ma ei tea mis stoori Sul tuleb aga palun ära tee seda klišhee stoorit kus peategelase vanemad tapetakse ära, tüdruksõber röövitakse ära, mingi ese röövitakse ära või ta lihtsalt tahab pahasid ära tappa.
Liiga palju on olemas rpg mänge kus Sa lihtsalt ei viitsi alguses 5 minutit stoorit lugeda.. kohutavalt tüütu lihtsalt.

edit edit: Sorri! Ma olen idioot! Ma lugesin esilehel stoori ära.. päris hea tundus!

[Muudetud: 25-9-2008 MC-PePe]

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 10.10.2008 17:42 Tsiteeri

umbes nii:D aga ma ei keela sul uut välja mõelda,kui mängu ideeks jääb ikkagi vaenlaste lossi jõudmine ja isa/ema vms päästmine

aa ja muidugi pole mul aimugi millal mäng ise selle päästmiseni jõuab,viimasel ajal pole ma midagi teinud:/ võistlusversioon tuleb suht algeline ühesõnaga
RPG I: smiley
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 1.11.2008 11:34 Tsiteeri

panin siia ka siis downloadi üles,ootan tagasisidet!

----

siiani olen leidnud 2 bugi

1. ühes questis võib autasuks saada 200 goldi asemel 400,mis on väga halb

2.seal questis kus see eliksiir tuleb viia võib see sulle kätte jääda pärast questi lõppu
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 6.11.2008 20:03 Tsiteeri

nii esimeses postis uus dl link,muusika sai kiiruga välja vahetatud,2 teadaolevat bugi parandatud ning hudi muutsin ka natuke tumedamaks ja tuhmimaks(vb isegi liiga tuhm) aaa ja story loetavuse üle ka keegi kurtis,loodan et nüüd on parem.

kui keegi teeb mängu läbi,siis palun öelge mida te lõpust arvate:P ise olen väga rahul sellega :D

mänguliselt kahjuks midagi muutunud pole:(
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 2.12.2008 17:05 Tsiteeri

kahjuks aurum kod enam mängule graafikat ei tee,seega kui on mõni huviline,kes samaväärselt või paremini teeks graafikat,siis pmige:) (kui natuke oskustest isegi puudu jääb,aga teil palju aega ja tahet on,siis võite abiks tulla ikkagi,sest mu enda tase on väga madal graafikas)

seetõttu pole ka mäng edasi arenenud ja aasta mängu konkursil osaleb sama versioon pmst mis osales ka rpg mängudel:/
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 2.12.2008 18:48 Tsiteeri

ma võin aidata graafikat teha aga...ma teen kõige suuremaid pilte 120x120...

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 2.12.2008 20:38 Tsiteeri

msn profiilis(kui sa mul juba msnis pole) ja võta ühendust
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 3.12.2008 14:53 Tsiteeri

eem caupo tasemest ei tea ma küll midagi,aga pmst selle ütlemise asemel võiksite msni lisada ja näidata oma tehtud töid
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 1.7.2009 16:08 Tsiteeri

POLE MIDAGI UUT !!!!

krt ma praegu mõtlen et kahju et pooleli jätsin asja :(

muidu kui mõni uus mudilane foorumis on kes sooviks seda poolikut projekti proovida siis palun väga:

pilt: http://i44.tinypic.com/vq0coz.png

download: http://www.2shared.com/file/6523382/5411325d/RPG_PROJEKT.html
icedude
Mr. tl;dr

[EEMAL]

postitati 1.7.2009 17:54 Tsiteeri

Jah, järjekordselt üks mäng mis jookseb 4 raami sekundis. 1,8 Ghz, x3100, 2gb ram, notebook,vista. Isegi mäng Pall jooksis mul kiiremini. Aniway. Kust ültse mõte teha rpg-d? Miks valisid sellise teema...sellesmõttes, et see on väga leierdatud. Nagu mul vend pani alles, et ta teeks rpg kus oleks sepp, kelle maja põletatakse maha ja siis ta teeb omale jube karmi mõõga ja siis upgraeidib seda teepeal ja läheb pahasi tapma:D Nagu seriosly. Isegi see venna idiootne idee on on parem kui selle rpg oma. Lihtsalt mainin. Sellemõttes, et ma pole ise RPG fänn ja hoian eemale, sest paraku isegi kõige paremad rpg-d mis on väljas pole suutnud mind ümber veenda. 15 minta mängu...ja siis käib peast mõte läbi "Camoon!! Kaua ma seda levelt nüüd ootama pean. Alt-F4".
Emo1: icedude, valter8bit III: võistlus kestab<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 1.7.2009 19:51 Tsiteeri

tore teada
Kazpar
$ QliMax $

[EEMAL]

postitati 1.7.2009 21:03 Tsiteeri

Ma ka, kunagi olin sellises vaimustuses Rpg-dest ainult neid tegin ja mängisin, nüüd ei taha midagi kuulda isegi rpg-st.
Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
 Lehekülgi:  1  2  3  4

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm