[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Garantiiremont
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 10.8.2008 18:11 Tsiteeri
Garantiiremont

Probleem siis selles,et midagi on arvutiga lahti,nimelt mängud jooksevad kokku ja oleks vaja arvuti garantiisse viia,aga tekkis selline küsimus et kas pole mingit seadust mille kohaselt peaks pood,kust arvuti ostetud ise arvuti remonti viima või sõidukulud kinni maksma vms,et arvuti garantiisse viia,sest pole eriti asja niisama linna sõita kaks korda arvuti pärast
RPG I: smiley
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 10.8.2008 18:59 Tsiteeri

mida sa ajad,kurat ma olen seda seadust otsinud ja ilma seda seadust kirjas nägemata ma ei hakka ak-lt midagi välja nõudma... ja mida ma sinna hv-sse postitan? hakkan sealt ka seaduste kohta küsima? minuarust on imelik teha teema mis puudutab firmalt raha välja nõudmist ja sealjuures selle sama firma töötajad näevad seda teemat,seega esialgu hv-sse teemat ei tee
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Aply_Games
Rootsi kunn

[EEMAL]

postitati 10.8.2008 22:21 Tsiteeri

Ei ei, hv on koht kuhu mõistlik inimene vaatab kõigepealt enne ostu.. Ja just nii nagu jnt ennem ütles, akk üritab seal oma mainet hoida, see ei tähenda, et kmon jooksen sinna seadust ette lugema, pigem mõjutada neid seal, küll nad välja teevad, sest vaevalt keegi ostab kuskilt firmast midagi kui firma kohta käib lause: Ostad toote, edasi vaata ise. HV'sse on nii kuradi lihtne postitada ja see aitab kuradi palju. Just Do It!
Parim ehmatus läbi aegade - http://www.youtube.com/watch?v=qstn2YUa6cI

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 11.8.2008 10:58 Tsiteeri

jajah saa üle,kustutage see teema lihtsalt ära siis..

btw kui sa nii geniaalne otsingu kasutaja oled siis tahaks näha et sa selle seaduse kuskilt välja otsid

[Muudetud: 11.8.2008 smiley]

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm