[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Autor
Autor
Level 1

[EEMAL]

postitati 4.8.2008 16:59 Tsiteeri
Autor

Autor

Tere siis kah. Kuna ma olen uus siin mõtlesin ma,et teen endale siia isikuteema et end tutvustada. Nimi on mul Autor.

Game Makeri avastasin vist aastal 2007. Natukese aja pärast hakkasin veebist õpetusi otsima ja leidsin Muddy ja DMG. Õpetuste abil tegin valmis enda esimese maze mängu
kuid see oli õpetusest copytud. Siis proovisin teha teisi mänge: RPGsid,rallimänge ja teisi kuid poole peal kas sai huvi otsa või ei osand edasi teha. Siis laadisin ma Game Makeri oma arvutist maha, kuna ma ei osand teha midagi peale maze mängude.

Siis tuli aasta 2008 ja minul huvi jälle Game Makeri vastu. Siis registreerusin siia ja nüüd on käsil ka uus mäng.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
racingtime
Θ‹‹♀››Θ

[EEMAL]

postitati 4.8.2008 19:12 Tsiteeri

Edu sulle kõigi poolt. Soovitan sul proovida osaleda võistlustel sest siis on sull mingi siht ees ja sa saad midagi ka valmis.
Ja loomulikult küsi kui midagi ei oska.

"On raske mõista, et mõned inimesed peavad kõvasti pingutama, et olla normaalsed." Albert Camus
"On lihtne mõista, et Caupo peab kõvasti pingutama, et olla normaalne." Tundmatu geenius

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Crypton

[EEMAL]

postitati 4.8.2008 19:51 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: racingtime
Soovitan sul proovida osaleda võistlustel sest siis on sull mingi siht ees ja sa saad midagi ka valmis.
Ja loomulikult küsi kui midagi ei oska.

Samad sõnad. Võistluse kohta veel niipalju, et tähtis pole koht vaid ennekõike osavõtt. Asja vastu peab jh ennekõike huvi olema.
Igatahes jõudu edaspidiseks.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm