[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Crysis
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 12.7.2008 22:07 Tsiteeri
Crysis

arvan et kõik olete kuulnud sellest mängust,kui ei siis:
http://www.ea.com/crysis/home.jsp
mulle endale mäng täitsa meeldib,päris hea graafika on aga jah,fpsiga on kõigil selles mängus arvatavasti probleeme,mul endal windooza xp ja seega dx 9 ning saan mängida aint high settingutel aga AA on maas,noh tegelikult võib isegi 8x AA-ga pelada,siis on fps mingi 20-25 :/,AA maas on fps mul mingi 35-45.
eniveis mida te mängust arvate? minuarust on story täitsa hea ja mäng ise suht huvitav ja raske

[Muudetud: 18.7.2008 smiley]
RPG I: smiley
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 13.7.2008 15:52 Tsiteeri

lasin selle enda õe arvutile peale aga sellel mingi sisseehitatud pask videokaart ja graafika oli väga kuidagi robustsete äärtega ja läggggggggis sajaga ka niiet lasin maha aga mäng on jh kõvvv ja päris raske aga selleks tulebki õppida neid erinevaid suit funksioone kasutama.
kui uue arvuti saan siis lasen peale.

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 18.7.2008 15:13 Tsiteeri

need suit funktsioonid on väga lihtsad,paned mouse kolme ja valid millise soovid..max strenght,speed,armor ja mingi 4-s ka mis peaks nähtamatuks vms vist tegema,pole proovinud seda kunagi,aga nüüd tegin pc-le formati ja hetkel pole crysist :/ varsti tõmban uuesti,liiga hea mäng et mitte mängida :)
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
xaxk
Level 5

[EEMAL]

postitati 23.7.2008 09:30 Tsiteeri

Mul on liiga svamm arvuti kahjuks, muidu mängiks kah... Sõbra pool sai proovitud, enamasti ainult seda nähtamatust ja armorit kasutasingi...
Tsitaat:
Tsitaat: gmmeiter
hirmus lahe oleks mõni hommik kõrbenud haugiga vasta pead saada rõdul.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 23.7.2008 10:01 Tsiteeri

Graafika ja füüsika mootor on hea ainult minu meelest Stori on jama see nagu üldse ei tõmba mind mängima. Sõbrakal sai paar korda mängitud ja siis lihtsalt ei viitsi enam vb alguses jah, et proovid kõik asjad ära aga kui need proovitud siis lihtsalt ütled " F*ck that Sh*t ". Kuna enam pole huvitav kui kõik asjad on avastatud.

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 23.7.2008 10:26 Tsiteeri

rallitaja ei saa storyle pihta lihtsalt
http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 23.7.2008 10:34 Tsiteeri

tahad öelda et siis terve mu klass ei saa ka storits aru? kuna nad ka seda ei pela.

Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
xaxk
Level 5

[EEMAL]

postitati 23.7.2008 10:37 Tsiteeri

See story on ju lihtne, mingid kuradi tulnukad maandusid koreas vms. ja siis sina mingi ameeriklane oma nanosuitis pead neid tapma minema ja tee peale ette jäävaid jõlle ka maha laskma...
Tsitaat:
Tsitaat: gmmeiter
hirmus lahe oleks mõni hommik kõrbenud haugiga vasta pead saada rõdul.

h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 23.7.2008 10:46 Tsiteeri

tatid su klass nkn, inglise keele oskus jätav soovida jne.
http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 23.7.2008 18:29 Tsiteeri

misasja,story on jumala hea ju:S

"
See story on ju lihtne, mingid kuradi tulnukad maandusid koreas vms. ja siis sina mingi ameeriklane oma nanosuitis pead neid tapma minema ja tee peale ette jäävaid jõlle ka maha laskma... "

jõlle on lahe sõna :D aga päris nii see ka nüüd ei ole.

story on midagi sellist et usa teadlased teevad mingil saarel uurimistööd ja siis midagi juhtub nendega ja usa jorsid saadetakse neid päästma ja siis seal saarel nad avastavad mingid robotid/tulnukad ja korea sõdurid kaitsevad ka seda saart....

eriti lahe on veel mängu demo,sest see lõppeb nii haigel kohal ära,et lihtsalt pead fulli saama mängida :P aga jah ma ise pole siiamaani crysist uuesti tõmmanud,sain sealt lehelt banaani kust eelminekord crysise tõmbasin ^^
GMn00b
Level 2

[EEMAL]

postitati 30.7.2008 20:18 Tsiteeri

Minu arust väga hea mäng.see on mõnus ja suhtkoht freeroaming.ainus progleem on selle mängu juures graafika.see lihntsalt läägib S1T@X.oleks sellel vaid siuke patch mis laseb seda kehvematel arvutitel mängida.
Kui keegi teab siis postitage.

Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 30.7.2008 21:54 Tsiteeri

lihtsalt nagu ei näe pointi sellel mängul.

smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 31.7.2008 17:24 Tsiteeri

mis mõttes ei näe pointi? mida rohkemat sa fps mängult loodad?
GMn00b
Level 2

[EEMAL]

postitati 31.7.2008 21:42 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Rallitaja
lihtsalt nagu ei näe pointi sellel mängul.

Ma ei näe sinul kah pointi.

[Muudetud: 31.7.2008 GMn00b]

Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 31.7.2008 21:50 Tsiteeri

sul on ve...pole su yhtki mängu näinud :D

GMn00b
Level 2

[EEMAL]

postitati 1.8.2008 08:15 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Rallitaja
sul on ve...pole su yhtki mängu näinud :D

Ega ma ka pole ühtki mängitavat mängu sul näinud.
Tegelt mul on 2 poolikut projekti aga ei hakka esitama... liiga poolikud.

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm