[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Küsitlus: tulnukad
JAH ---------------------- 14 (60.87%)
EI --------------- 9 (39.13%)

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3
tulnukad
racingtime
Θ‹‹♀››Θ

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 08:18 Tsiteeri
tulnukad

kas teie usute tulnukaid
ehk siis võõraid eluvorme kes elavad väljas pool maad
ja on suutelised mõttlema

[Muudetud: 26-6-2008 racingtime]

"On raske mõista, et mõned inimesed peavad kõvasti pingutama, et olla normaalsed." Albert Camus
"On lihtne mõista, et Caupo peab kõvasti pingutama, et olla normaalne." Tundmatu geenius

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 08:24 Tsiteeri

olge normaalsed see pole tulnuka foorum.. :s EI EI EI usu asjadesse/ olenditesse keda enda silmaga näinud pole =)

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 08:27 Tsiteeri

ma arvan et kosmos on piisavalt suur et on olemas ka tulnukad ...teistel planeetidel

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
xaxk
Level 5

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 08:31 Tsiteeri

Mina isiklikult arvan, et oleks üsna imelik, kui terves universiumis on ainuke planeet kus keegi elab maa. Arvatavasti kuskil ikka keegi elab peale meie...

Tsitaat:
Tsitaat: gmmeiter
EI EI EI usu asjadesse/ olenditesse keda enda silmaga näinud pole =)

Aga kui keegi peeretab siis seda sa ju ei näe aga krimpsus näo teed ikkagi :)

Ja näiteks ei teatud antiikajal et kuskil on olemas mingi saturn või pluuto (planeedid mitte jumalad) aga nüüd on meil vahendeid et neid näha, kui me enne ei saanud sellepärast neid näha et meil polnud vahendeid, kas see siis tähendab et neid ei olnudki olemas?

racingtime
Θ‹‹♀››Θ

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 08:33 Tsiteeri

omast arust postitasin selle siia
Varia
Kõik teemad, mis eelmistesse alafoorumitesse mitte kuidagi ei sobi ega mahu.

Tsitaat:
Tsitaat: Rallitaja
ma arvan et kosmos on piisavalt suur et on olemas ka tulnukad ...teistel planeetidel

olen temaga täitsa nõus
Tsitaat:
Tsitaat: xaxk
Mina isiklikult arvan, et oleks üsna imelik, kui terves universiumis on ainuke planeet kus keegi elab maa. Arvatavasti kuskil ikka keegi elab peale meie...

Tsitaat:

Ja näiteks ei teatud antiikajal et kuskil on olemas mingi saturn või pluuto (planeedid mitte jumalad) aga nüüd on meil vahendeid et neid näha, kui me enne ei saanud sellepärast neid näha et meil polnud vahendeid, kas see siis tähendab et neid ei olnudki olemas?

temaga ka

[Muudetud: 26-6-2008 racingtime]

"On raske mõista, et mõned inimesed peavad kõvasti pingutama, et olla normaalsed." Albert Camus
"On lihtne mõista, et Caupo peab kõvasti pingutama, et olla normaalne." Tundmatu geenius

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 09:18 Tsiteeri

Tsitaat:

Tsitaat:

mhm peer on sinu jaoks asi või olend?

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
racingtime
Θ‹‹♀››Θ

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 10:17 Tsiteeri

peer on erinevate gaaside kogumik milles on ka inimesele kahjulike gaase
ja mõned nendest gaasidest panevad peeru ebameeldivalt haisema

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 10:27 Tsiteeri

Kas usute? on vale küsimus. Tulnukaid on S*TAKS ! sest ruum ja mateeria on lõpmatud,ja kesteab,mõned tulnukad ei kasutagi vbolla neid kahte asja.

Ise nägin paar aastat tagasi kuidas umbes 200m*200m* must ketas lendas madalalt üle metsa,nu üsna võimalik et
seal istusid tulnukad sees...või see ketas ise oli tulnukas.

inimesed on pimedad.(ja lolle on ka palju)

edit: Parandasin rohkesti kirjavigu.

[Muudetud: 26-6-2008 timbat]
Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 10:49 Tsiteeri

kuskilt kuulsin et Tulnukas ehk maa väline organism mida pole maal olnud on tulnukas(h)

Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 11:33 Tsiteeri

Tubli poiss,saad viie. Misest et seda õpetatakse esimeses klassis juba.

Kui me ainult tahame,tulevad tulnukad,toovad uued energiaallikad ja ravimid.
Vote-da saab telepaatiliselt.
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 11:38 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: racingtime
peer on erinevate gaaside kogumik milles on ka inimesele kahjulike gaase
ja mõned nendest gaasidest panevad peeru ebameeldivalt haisema

Oled ikka tark küll.. Kui nüüd mina mättasse ei pane siis peer on Butaan (C4H10, mille struktuurivalem on CH3CH2CH2CH3) vms... ja teise nimega soo gaas.. vms.. kergesti süttiv jne.. minu teada pole mingite gaaside kogumik..

Ja veel.. et mitte teemast välja kalduda siis.. jap jnt jumala õige lugu, nasa teadlased viisid aastaid tagasi kosmosesse baktereid.. paljud hävinesid üksikud paar kolm said hapniku tühjas kohas eluga hakkama.

Aga tegu on bakteritega maalt.. Võimalus, et baktereid on ka mujal nagu 681C'l on nagu väga loogiline oletada, aga ajuvaba tõestada.

[Muudetud: 26-6-2008 gmmeiter]

xaxk
Level 5

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 11:44 Tsiteeri

Kas sa tõesti arvad et kuskil mujal siin meie dimensioonis ei elutse mingeid algelisi eluvorme??? (kalad, kahepaiksed, taimed)

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 11:49 Tsiteeri

Tsitaat:
Kas sa tõesti arvad et kuskil mujal siin meie dimensioonis ei elutse mingeid algelisi eluvorme??? (kalad, kahepaiksed, taimed)

Sa surud mul lõua maani lahti! Algeline elu vorm on bakter ehk ühe rakuline! sa nimetad selgroogset ak kalu ja kahepaikseid nagu konnad, angerjad ja muud selle laadsed organimid + veel taimed mis oma mis on nii võrd arenenud, et suudavad õhus eraldada erinevaid gaase ning neid ümber töödelda.. Vot panen pea pakule, et Europas ei uju kalad ning ei kasva vetikad!

xaxk
Level 5

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 12:00 Tsiteeri

:duh: mida kuradit???

Nad ei ole lihtsalt sellised "üliarenenud" kes ehitavad endale mingeid lendavaid taldrikuid ja muid selliseid asju!
Algeline eluvorm ei tähenda bakterit ainult...

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 12:05 Tsiteeri

Mine...###%##¤"¤"# bioloogiatundi.
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 12:15 Tsiteeri

Tsitaat:
:duh: mida kuradit???

Nad ei ole lihtsalt sellised "üliarenenud" kes ehitavad endale mingeid lendavaid taldrikuid ja muid selliseid asju!
Algeline eluvorm ei tähenda bakterit ainult...

ega see kala ja kahepaikset ka kohe tähenda siis!!

aga kui mõelda nagu sina, siis sinu teooriale tõega vaadates.. hirmus lahe oleks mõni hommik kõrbenud haugiga vasta pead saada rõdul.

xaxk
Level 5

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 12:17 Tsiteeri

Algloomad on bakterid, niipalju kui mina tean...

Eee... mida ¤&##@???

Tsitaat:

hirmus lahe oleks mõni hommik kõrbenud haugiga vasta pead saada rõdul.

[Muudetud: 26.6.2008 xaxk]

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 12:24 Tsiteeri

Tsitaat:
Algloomad on bakterid, niipalju kui mina tean...

Eee... mida ¤&##@???

Tsitaat:

hirmus lahe oleks mõni hommik kõrbenud haugiga vasta pead saada rõdul.

[Muudetud: 26.6.2008 xaxk]

Aja aja nüüd.. Ise sa seletasid, et dimensoonis elavad kalad ja kahepaiksed.. ja vot kui peaks üks kala maa atmosfääri sisenema, siis maa atmosfääri sinenenud objektid muutuvad tuli kuumaks ja süttivad põlema. minu vastus on ja jääb.
EI. maa välist elu pole.

xaxk
Level 5

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 12:38 Tsiteeri

Noh, ma arvan et kuna eestis on sõnavabadus siis arva mida tahad...

Aga ma tõesti arvan et need kalad siis põleks juba atmosfääris ära...

h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 12:48 Tsiteeri

Tegelikult enne siin fantaseerimist tuleks antroopsuse printsiip endale selgeks teha.
http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
Crypton

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 16:10 Tsiteeri

Määväline elu... Usun et on olemas. Mikroobsel tasandil kasvõi.
Intellegti... Kurat seda teab. Kuid hetkel ei oska sellesse uskuda.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
smr597
Level 3

[EEMAL]

postitati 27.6.2008 11:07 Tsiteeri

Tsitaat:
EI. maa välist elu pole.

Sorri, aga asjas, milles sa kindel ei saa olla, sellele ei saa sa ka kindlat vastust anda, see ainult näitab, sinu iseloomu, kui enesekeskne ning "kõiketeadja" sa oeld.

Mina ise usun, et väljaspool, planeet maad, on mingid eluvormid olemas, sest erinevalt gmmeiter'ist on vastava haridusega inimesed juba uurinud ja rääkinud, et arvatavasti on leitud elamiskõlblik planeet, kuhu plaanitakse üldsegi inimkond ümber paigutada, seoses Päikse paisumise ja üle kuumenemisega vms.

Aga mõni sõna kolimisest(et härra Tähenärija, oma klassi siin kohe ei hakkaks näitama).
Ma ei väida, et nüüd 2 kuu pärast hakatakse seda tegema, see on kõigest teooria, aga siiski maa välised eluvormid tõenäliselt eksisteerivad.
:)

h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 27.6.2008 11:52 Tsiteeri

Pange kinni see teema, ma pole siiani ühtegi intelligentsel tasemel, faktidele tuginevat argumenti siin näinud.
http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 27.6.2008 11:54 Tsiteeri

kuskil aasta tagasi nägin ETV kanalilt mingit saadet kus mingi ameeriklased avastasid planeedi kus tegtses elu
nimeks panid nad mingi aureelia vms ... kuid see planeet ei tiirlend enam mingil põhjusel...ei mäleta anyway ...ja nad mingi asjaga vaatasid ja nägid seal on eluvormid ...kuna ühel pool on koguaeg valgus siis olid seal mingi ülisuured seenekujulised taimed umbes nagu puud vms ja siis nende seente taimede all tegutsesid loomad (ehk tulnukad :D minu arvamuse järgi) ja seal kus valgust polnud oli kõik valget värvi ...ma arvan et see oli jää vms taolist...nii et ma ei tea :D gmmeiter kas nüüd usud maa välist elu(ehk tulnukaid) :D?

http://www.wired.com/wired/archive/14.02/alien.html

vaatake lehe alla poole seal on pildid

see oli teises päikesesüsteemis:doh:

[Muudetud: 27-6-2008 Rallitaja]

smr597
Level 3

[EEMAL]

postitati 27.6.2008 12:06 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Rallitaja
kuskil aasta tagasi nägin ETV kanalilt mingit saadet kus mingi ameeriklased avastasid planeedi kus tegtses elu
nimeks panid nad mingi aureelia vms ... kuid see planeet ei tiirlend enam mingil põhjusel...ei mäleta anyway ...ja nad mingi asjaga vaatasid ja nägid seal on eluvormid ...kuna ühel pool on koguaeg valgus siis olid seal mingi ülisuured seenekujulised taimed umbes nagu puud vms ja siis nende seente taimede all tegutsesid loomad (ehk tulnukad :D minu arvamuse järgi) ja seal kus valgust polnud oli kõik valget värvi ...ma arvan et see oli jää vms taolist...nii et ma ei tea :D gmmeiter kas nüüd usud maa välist elu(ehk tulnukaid) :D?

http://www.wired.com/wired/archive/14.02/alien.html

vaatake lehe alla poole seal on pildid

see oli teises päikesesüsteemis:doh:

Minuteada inimesed ei ole veel võimelised ütlema ja nägema mis toimub teises päiksesüsteemis. Pildid on igastahes arvutiga tehtud.

Kui aus olla siis olen holksiga nõus :D aga mul on igav ja vestlen siin natuke.

[Muudetud: 27.6.2008 smr597]

Lehekülgi:  1  2  3

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm