[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
tõrge...mäng jookseb kokku
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 08:16 Tsiteeri
tõrge...mäng jookseb kokku

nii probleem on selles et kui ma vahepeal teen midagi uut gmk failis siis kui ma lähen mängu ja kui ma vahetan ruumi siis ta jookseb kinni ...et miks sellist asja nii tihti esineb?:duh:

Edit: Roomid ja objectid pole presistentid
aidake palun
:nutab:
Juhtus nii: obj_laev collison event obj_emalaev code: room_goto(misavalik) ...ja kui ma lähen emalaeva vastu siis see kiilub kinni

[Muudetud: 26-6-2008 Rallitaja]

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Crypton

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 16:05 Tsiteeri

süüdistada saab ainult koodi.
Ilma seal esinevate koodiridateda on raske diagnoosida milles võib viga olla.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 16:10 Tsiteeri

öö ei jaga matsu mis sa just öelda tahtsid ...äkki seletaks täpsemalt?:nuux:
ja kuidas ma saaks seda vältida

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Crypton

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 16:18 Tsiteeri

koodiread nuh ... lähtekood.
Ilma selleta on raske öelda mis põhjustab sul mängu kinni kiilumist. Kindlasti see GM-i viga ei ole.

Näiteks saab mängu kinni kiilutada kui lood kuskil koodis tsükli millest enam välja ei tulda. Kindlasti võib veel midagi olla aga enda kogemustes pole rohkem nagu eriti ette tulnud.

Kui ruumide nimed ja seal esinevad koodid on nagu korras siis ehk kiire restart arvutile ja proovida veel.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 27.6.2008 18:23 Tsiteeri

kas seal ruumis kuhu su lähed on mõni objekt mis sisaldab draw eventis koodi screen_redraw?
Vabateema I: veka&pets

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm