[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
GTA fännidele
smr597
Level 3

[EEMAL]

postitati 5.12.2008 23:30 Tsiteeri

hei, kuna nüüd gta arvutile väljas, olen uurinud et kõik räägivad paha, et ükski arvuti ei taha seda korralikult välja mängida, endal pole võimalust seda kuskilt praegu saada(arvutile) muidu olen x36 peal läbi teinud ja mäng on funn aga lühike vast, muidu selle "drunken camera", kuulsin et pidavat parandama see kui optsionsites võtad selle "handbrake camera" maha vms

aga seda kuulen ma esimest korda, et auto juhtimine on hiirega? like what, see on küll nõme, pole enam gta-lik :( , loodetavasti tuleb sellele mingi mod kunagi,
muidu auto füüsika kohta ma ütleks just nii, et see on mitmeid kordi reaalsem ja minu maitse järgi parem, kui eelnevates gtades, ega päris elsu ei võta ka ju 90 kraadiseid kurve 190+ kiirusega ;)

btw mind ennast kõige rohkem häirib see, et justkui on mängus see kõige suurem tähelepanu pööratud hoopis piramise vastu, selels suhtes, et nii või naa see kräkitakse kunagi ära, selle asemel nad oleksid võinud rohkem vaeva näha mängu testimisega, sest kuuldavasti pidavat mäng mingi teatud sorti arvutiga hästi liikuma, aga paremaga isegi et kehvemini

Minu arvamus siis.
Aga noh, oleks mul vaid vaba 600.- ;)

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 6.12.2008 00:32 Tsiteeri

Autot juhid WASDiga. Hiirega kruvid kaamerat otseks kogu aeg. Ja sihid ja tulistad.

Kui natuke aega otse sõita, keerab kaamera ise "sirgeks". Aga selle aja jooksul oled juba 10 korda puu otsa sõitnud ja paar menti alla ajanud...
Kurvides üldiselt on ekraan auto külgvaadet täis (sest keerasid autot, mitte kaamerat) ja sittagi ei saa aru mis kurvis on enne kui kaamerat ei keera järgi. Mis tekitab palju segadust, on jube ebamugav ja nõme.

Muidugi saab nupud nooltele ümber mappida, aga wasdi ja noolte vahel käega vehkida on ka tülikas, sest igast muid vajalikke nuppe on palju rohkem ja seega jalgsi liikumist samuti nooltele panna ei ole mõttekas.

Kurve... ei võta 30+ kiirusega kah reaalselt mitte... vähemalt mitte selles mängus. Ja tänavad on ÜLIkitsad, igasugu füüsikaga prahti on tonnides tee ääred täis. Mitte nagu eelmistes GTAdes kus haruharva olid ainult mõned kastid või lambipost, mis ette jäi. Eks ma proovin gamepadiga millalgi, äkki on tõesti puldiga parem.

Nii et kolm, tõsiselt muserdavat probleemi mängus:

1) auto juhtimine
2) relvade ja muidu avastamisrõõmu praktiliselt puudumine tänavatel. On sadu maju kus jooksed 10+ korrust mööda treppe üles, või ronid mööda seinu ja torusid et vaadata mis katusel ja on ja -- midagi ei ole. Loll olid, aega raiskasid! Milleks siis üldse?
3) salvestamine. Kurat küll. Missioone muudkui teed ja teed otsast peale. Mõnedes ei saa taksot ka kasutada ja seal eriti mage. Käid ülipika maa maha, siis tulistad hulk aega, siis pikk maa tagasi ja lõpuks pead kolmanda tegelasega kohtuma. Ja kuskil seal lõpus juhtud et müksad mendiautot, paned ähmiga seina ja võetakse kinni. Ja KÕIK otsast peale jälle! Ainult et ment võttis RELVAD ära. Nii et pead veel linna teises otsas poe leidma, ja loodetavasti on sul raha...

See on ju PC. Kus on quicksave?! Faking pordid, mänge peaks PC-le tegema ja konsoolidele portima, mitte vastupidi!

Üldiselt, mind häirib kõige rohkem hoopis, et mäng on 3 korda crashinud juba, ükskord loading aknasse igaveseks jäädes...

[Muudetud: 5-12-2008 InCreator]
Emo2: InCreator
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 6.12.2008 10:35 Tsiteeri

oeh,ei tea mis mu 8800 GT sellega peale siis hakkab :s 73% tõmmatud,homme saab mängima hakata.
RPG I: smiley
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smr597
Level 3

[EEMAL]

postitati 6.12.2008 11:05 Tsiteeri

8800 GT pidavat ilusti mängima kui sul on c2d prose ja ala 2-4giga mälu
et medium setingutega ja muud asjad 30 vms
eks näis, tahaks ka seda kuskilt saada ja oma 9600 proovile panna :D alels sai igast vidinaid juurde ostetud aga nüüd mõtlen, et jamh mõttetu -õpin kodus kirjutama ja tulen foorumisse ost, sest kõik need asjad saigi just nimelt gta4ja pärast ostetud .. aga tuleb välja et andmed ei ole mitte kohe need mis R välja kirjutas

btw gta4 ei tohiks port olla .. keegi mainis kuskil aga ma ei oska kindlat seisukohta öelda .. litsalt euphoria ja rage mootorid on arvuti peal tehtud ja testitud nii palju ma tean :D

smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 6.12.2008 11:45 Tsiteeri

9600 on saast kaart^^

mul on e8200 @ 3.2ghz ja 2gb ram
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smr597
Level 3

[EEMAL]

postitati 6.12.2008 19:22 Tsiteeri

on sul see kaart olnud, et nii julged öelda? :)
oma kogemuste järgi on ta suht võrdväärne 8800gt ga :)
väheamlt crysis andis täpselt sama tulemuse, ultra high peal, aga noh loogiline et ta on 9800 kehvem :D kui sa nii mõtlesid, aga ma lihtsalt ei raatsi kogu oma raha panna, mingi kasti peale, mis iga poole aasta pärast jääb vanaks, sest tehnika areneb ju mega kiiresti

Anonüümne
=FURY=

[EEMAL]

postitati 7.12.2008 13:35 Tsiteeri

Hea mäng on. Auto tõesti ujub, aga olen harjunud sellega. Paar naljakat asja ka juhtunud ja videoks teind(xfire).

Friendly tip: Ärge laske kunagi mendil end kinni võtta, enne surge, siis jäävad relvad alles.

Tellisin originaali ära.

[Muudetud: 7-12-2008 =FURY=]

smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 7.12.2008 14:34 Tsiteeri

heh,just hakkas jälle tõmbama^^

[Muudetud: 7.12.2008 smiley]
Herra_Huu
Level 7

[EEMAL]

postitati 7.12.2008 18:14 Tsiteeri

Sain purjus kaamerast lahti, tõmmates ühe teise "patchi".

Mängus on lahedad efektid, mis San Andreasest täiesti puudusid. Näiteks suurel kiirusel matsu pannes lendad läbi esiklaasi autost välja. Või kui sind maha lastakse siis näitab kenasti korduses kuidas sa kokku vajud ja trepist alla libised. Ka meeldivad inimeste realistlikud käkaskaela lendamised.

Millegipärast on mäng väga nõudlik, mina oma NVIDIA 8600 GT'ga pean madalaimate graafiliste settingutega mängima. Aga saab ilusasti hakkama, ei tõkka.

Tsitaat:
Tsitaat: icedude
Ainuke asi mis kuidagi ei saa action olla on puzzle/action.

smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 7.12.2008 18:22 Tsiteeri

smr597, ma tean et see on 8800-ga samaväärne,ega ma polegi öelnud,et 8800 hea kaart oleks...
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 8.12.2008 06:20 Tsiteeri

Läbi tegin! Õigemini, viimase missiooni viimase jälitamiseni (igavene pikk on). Kolm korda ebaõnnestus, lõin käega.

Mängule tuli üli järsult lõpp peale. Pole tegelt isegi 60% game progress veel, aga viimane missioon juba.
Ikkagi, sitaks äge oli kõik. Sõitmisega harjusin ka lõpuks ära, kuigi enamuse ajast kasutasin taksot.

Lõpu poole, maffiale töötades enam ei saanud eriti aru, kes on kes. Alguse tegelased on üli hästi kujutatud ja huvitavad kõik. Peategelane ongi kõike sisutühjam, teised nagu heast raamatust võetud ja üli elavalt kujutatud.

Peaaegu kõikidel tegelastel on komme kuidagi häirivalt rääkida, see on imelik. Kes kipub filosofeerima, kes paanitsema, kes paneb lihtsalt segast. Veider...

Palju, palju vähem mäng on kui SA - vähem relvi, missioone... Autosid vist ka. Aga kõik on paremini tehtud.

Viies osa on neljandat vaadates suht kindel.
Emo2: InCreator
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 8.12.2008 16:52 Tsiteeri

tõmmatud nüüd,aga selleks et mäng mängimisvalmidusse saada kulub veel mitu tundi... juba esimest rari pakib 45 min lahti ja neid on 2 tk kust mõlemast tulevad isod,mis tuleb installida siis ja siis mingid updated jne..

---

edit: sain tööle,aga kaamera ujub,otsin ka selle "patchi"

[Muudetud: 8.12.2008 smiley]
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 8.12.2008 21:11 Tsiteeri

nii,sai natuke mängitud, väga hea on:) graafika eriti suud lahti ei tee,aga inimeste varjud öösel auto tulede taga on väga reaalsed. juhitavus on raske,mis teebki selle huvitavaks. praegu eriti kaugel ei ole,seega rohkem kommentaare ei lisa hetkel,peale selle et see LJ ajab küll ikka reaalset juttu seal xD
Anonüümne
=FURY=

[EEMAL]

postitati 17.12.2008 21:47 Tsiteeri

Sain ka story läbi. Viimase paar korda failisin, kuid siiski tegin ära. Kuradi hea teema oli mu arust. Nüüd mängin põhiliselt multiplayerit ja teen achievemente lahti.
Kellel originaal olemas, otsige livest FuryXiaoyu.

[Muudetud: 17-12-2008 =FURY=]

Anonüümne
=FURY=

[EEMAL]

postitati 18.12.2008 01:15 Tsiteeri

Kui arvuti vähegi kannatab seda sul, siis jah. Mina ei kahetse.

Anonüümne
=FURY=

[EEMAL]

postitati 18.12.2008 11:48 Tsiteeri

Go for it.

Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm